Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Te tankowanie w tej grze to jakaś paranoja. Jordana można na injury wstawić na cały rok, grać na centrze Jonem Barrym a na rozegraniu Szewczykiem 😀

Nie przeszkadza to Wam? 

Nawet nie mam się co cieszyć z kolejnego dobrego meczu Brandona, bo gra przeciwko Robertowi Swiftowi nie należy do trudnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Co za splot okoliczności, najpierw Marcus Camby zablokował mnie na forum, a potem Marcus Camby wyblokowal Blazers :D 

Rajon Rondo w debiucie otarł się o TD :D nie jest zle :D

Nikt Cię nie zablokował, przestań sobie schlebiać. Po prostu nie mam przyjemności negocjować z cyganami :)

Teraz, Tecu napisał:

Te tankowanie w tej grze to jakaś paranoja. Jordana można na injury wstawić na cały rok, grać na centrze Jonem Barrym a na rozegraniu Szewczykiem 😀

Nie przeszkadza to Wam? 

Ekipa z BeGM już poruszyła temat i obiecano Nam jakieś działania w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Te tankowanie w tej grze to jakaś paranoja. Jordana można na injury wstawić na cały rok, grać na centrze Jonem Barrym a na rozegraniu Szewczykiem 😀

Nie przeszkadza to Wam? 

Przeszkadza.

Pewnie jakos po ASG (day 60) wrzucimy posta z propozycjami rozwiazan (ktore weszlyby w zycie od kolejnego sezonu).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta liga trwa już 28 sezon? Tak mi wyszło z obliczeń. 

Wychodzi na to, że prowadzę drugi najbardziej utytułowany zespół tej ligi 5 mistrzostw i najlepszy w kategorii najwięcej zwycięstw w regular, najwięcej w PO i największą ilość awansów do PO - 25 😱

Głupio będzie tankować z taką historią. Kto prowadził Chicago w przeszłości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tecu napisał:

Ta liga trwa już 28 sezon? Tak mi wyszło z obliczeń. 

Wychodzi na to, że prowadzę drugi najbardziej utytułowany zespół tej ligi 5 mistrzostw i najlepszy w kategorii najwięcej zwycięstw w regular, najwięcej w PO i największą ilość awansów do PO - 25 😱

Głupio będzie tankować z taką historią. Kto prowadził Chicago w przeszłości? 

@Stromile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 51 (na pierwszym miejscu goscie)

Lakers 99 - Warriors 98
play-by-play

Timberwolves 86 - Spurs 101
play-by-play

Suns 109 - Bulls 106
play-by-play

Clippers 87 - Cavaliers 110
play-by-play

Sonics 100 - Mavericks 134
play-by-play

Nets 106 - Bucks 114
play-by-play

Wizards 97 - Trailblazers 86
play-by-play

Jazz 121 - Grizzlies 113
play-by-play

Kings 76 - Rockets 125
play-by-play

Celtics 80 - Heat 135
play-by-play

Hawks 93 - Pacers 90
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Chris Bosh - PHX - 8 days
    Jason Terry - MEM - 8 days
    Sidney Green - HOU - 5 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Zaraz wklepie trejdy z czwartku :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna zespołowa gra Heat ale wiadomo przeciw jakiemu przeciwnikowi. 11/19 za trzy cieszy. Godne pożegnanie starej gwardii. 
Gracz meczu : Booz 

dobrze rokuje na przyszłość bo on zostaje. 

CP3 bardzo blisko TD 

Isiah szaleje na SG. 

Pablo wielki 

Świetny pojedynek Kittles vs Kidd. 

Trochę sporo wyborów gracz meczu z ekipy przegranej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Te drugie rundy tez odpisujecie? W tym temacie protection?

Opisujemy protekcje i to co gierka nie da przenieść, nie pozwala na oddanie 2 picki z rzędu a my tu odpuściliśmy sobie tę regułę. Pozostałe picki widać na stronce zespołu.

Wprowadziłem trejdy: @ignazz @matiwrona @piotreksuper @eMeS @cvbe sprawdźcie czy wszystko gra, bo przy tm 3wayu to się aż spociłem ;) i ustawicie taktyki.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Opisujemy protekcje i to co gierka nie da przenieść, nie pozwala na oddanie 2 picki z rzędu a my tu odpuściliśmy sobie tę regułę. Pozostałe picki widać na stronce zespołu.

Wprowadziłem trejdy: @ignazz @matiwrona @piotreksuper @eMeS @cvbe sprawdźcie czy wszystko gra, bo przy tm 3wayu to się aż spociłem ;) i ustawicie taktyki.

U mnie póki co git, jakby ktoś chciał jeszcze przebić Qcina podczas pendingu to dawać picki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.