Skocz do zawartości

KOBE


matek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.08.2023 o 23:07, Reikai napisał(a):

Kobe wtedy sam nie chciał wejść, powiedział że rekord pobije innym razem.

Tak, później tak mówili, cudowna historia... ale wcześniej (po meczu) głosy były w innym tonie:

Cytat

Jeanie Buss: I got really mad at Phil after the game on the drive home. I said, "Why did you take him out?" He said because it was a lopsided game. He said, "That's not what basketball is all about." And I said, "Yeah, but he could have set a record." I just remember being mad at Phil. I wanted him to let Kobe do whatever he wanted. It was so much fun to watch.

Kobe Bryant: “I just felt like I could continue to attack these guys,” Bryant said.“It was just determination, take it to them. It's definitely the best scoring game I've ever had."

Kobas zawsze, nawet w burzliwych momentach słynął z tego, że potrafił stonowanie/z dystansem sie wypowiadać o trenerze czy partnerach w mediach, ale trudno mi (i nie tylko mi) uwierzyć, że przy takim flow w meczu w ówczesnych czasach nie chciał wejść... tak samo jak trudno mi uwierzyć w "grypę" Jordana.

Niemniej przyznaję rację @ignazz, że niepotrzebnie dałem to jako przykład i potem pisałem o hejcie - cóż przy ostatniej wypowiedzi chyba drink za mocno już wszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
7 minut temu, Zimny napisał(a):

Co się dzieje z tego typu rzeczami jeśli jednak wygra ta druga osoba/drużyna? Myślicie ze ktoś śmiga w czapce Warriors 2016 NBA champion? 

Najczęściej tego typu rzeczy są wysyłane do krajów trzeciego świata w ramach pomocy humanitarnej, teraz w dobie "eko" są też czasami recyklingowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2023 o 15:11, Pepis21 napisał(a):

Najczęściej tego typu rzeczy są wysyłane do krajów trzeciego świata w ramach pomocy humanitarnej, teraz w dobie "eko" są też czasami recyklingowane.

Tak, pamietam artykul (chyba na sport.pl) ktory mowil ze w Afryce mozna spotkac ludzi w ciuchach z alternatywnej rzeczywistosci NBA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał(a):

z punktu widzenia gamerskiego bardzo słabo to wygląda od strony graficznej, chciałoby się zobaczyć coś takiego na UE5.

troche jest w tym prawdy, mogli to lepiej zrobic, ale nadal jest zajebiscie i fajnie oddaje klimat tego jak Kobe jeszcze gral, fajnie odtworzone momenty, od strony graficznej moglo byc lepiej jak napisales ale mi klimatycznie to intro mega siedzi

58 minut temu, Tomek napisał(a):

Niestety 2k stało się starym EA live, w momencie gdy oni wchodzili do gry.

Wtedy był to powiew świeżości i gameplay był nowatorski, teraz mamy stagnację i dojenie kasy.

nah, gram z kumplami od 2 lat na calkiem wysokim poziomie kompetetywnym i jest zajebiste, jak kumasz basket to mozesz wiekszosc meczy wygrywac koszykarskim iq i oczywiscie znajomoscia gry, granie na parku, pro am, recu cos zajebistego

ale trzeba miec ekipe, my mamy swoje 20 osobowe community, znajomy znajomego poznaje znajomego i tak sie trzymamy, w tym roku gram na prawde bardzo dobrze zazwyczaj na parku jestem top rec playerem i mam w c*** funu z grania ze znajomymi

1 minutę temu, the_secret napisał(a):

 

10 lat i generacja konsol między tymi dwoma grami, a różnicy w grafice za bardzo nie widać. Do tego w tym trailerze z Kobem większość jego ruchów (np ten rzut za 3) wygląda mało realistycznie

troche przesadzasz, zwlaszcza jakbys odpalil gierke na dobrym monitorze to na prawde przepasc jest

a Kobe sam w grze gra w c*** realistycznie, wszystkie animacje ogolnie sa dobre w tym roku dzieki systemowi pro play zgrali ruchy najlepszych graczy prosto z footageu z meczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał(a):

@Kubbas daj spokój to nijak ma się do dobrego opracowania graficznego, głowa wygląda jak doklejona, ruchy ciała kompletnie nie te, także chyba patrzysz mocno przez różowe okulary :) :

image.png.bf44c0a5aed3a5a3d937fcb1b4ad1e3e.png

w gierce wyglada zajebiscie

i tutaj mi sie tez podoba takze musimy sie zgodzic ze sie nie zgadzamy, nawet ten odom w tle ma dobre zarysy

po prostu oczekiwales zbyt duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.