Skocz do zawartości

Trade Deadline Zlocik - 07.02.2020 / Warszawka


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, elwariato napisał:

no i jak tam kwestie organizacyjne idą? ja trochę podziębiony ale to pół biedy, kwestia nie wiem czy w środę dopiero ok 22 nie będę wolny, co nie zmienia faktu że postaram się wpaść choćbym nikogo już nie zastał :)  

ale to piatek XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elwariato napisał:

to ja już nic nie kminie :)

kurde macie date w temacie jak byk...

piątunio albo sobota - do wyboru do koloru, a najlepiej wpadajcie na dwa dni :)

@ignazz to jakiś remake Zemsty Szakala czy jak?

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2020 o 16:42, ignazz napisał:

Zobacz obiekt Newburg Apartments Wolska na Booking! http://www.booking.com/Share-sjoQh5

Pany, jako żem człek prosty i raczej kasa nigdy się mnie nie trzymała, razem z @polishllama69 zarezerwowaliśmy 4osobowy apartamencik jak ten powyżej. Koszt całkowity to 229pln, czyli jak dołączy jedna osoba to płacimy jakieś 75 ziko na głowę... jak dołączą dwie to mniej niż 5 dyszek :D

więc tego, kto pierwszy ten lepszy :P

w sumie to nawet nie wiem jeszcze jak ja zostanę do niedzieli, bilet powrotny mam właśnie na 9ty, ale to zobaczę jak się sytuacja rozwinie ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Pany, jako żem człek prosty i raczej kasa nigdy się mnie nie trzymała, razem z @polishllama69 zarezerwowaliśmy 4osobowy apartamencik jak ten powyżej. Koszt całkowity to 229pln, czyli jak dołączy jedna osoba to płacimy jakieś 75 ziko na głowę... jak dołączą dwie to mniej niż 5 dyszek :D

więc tego, kto pierwszy ten lepszy :P

w sumie to nawet nie wiem jeszcze jak ja zostanę do niedzieli, bilet powrotny mam właśnie na 9ty, ale to zobaczę jak się sytuacja rozwinie ;]

Macie dwa dobre kebsy (jeden obok drugiego) niedaleko na Górczewskiej :P

 

Wujek Dobra Rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

kojarzę, bo to chyba po drodze do niesławnego skądinąd Korszarza?

no niby tak (ale stamtąd to ja bym jechał autobusem bo ze trzy przystanki* :P)

* krótkie, ale wciąż

** ok sprawdziłem - dwa, to jednak można z buta :P (a korsarz swoją drogą był super miejscówką, bo przynajmniej miałem blisko :P) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, julekstep napisał:

no niby tak (ale stamtąd to ja bym jechał autobusem bo ze trzy przystanki* :P)

* krótki, ale wciąż

a my po Trzciańskim bimberku, zrobiliśmy ten kawałek na finezji raz-dwa ;] 

wydawałoby się, że zainteresowanie jest dość małe, ale jak tak sobie zrobiłem listę, to nie wygląda, to tak wcale źle

oto lista, jak ktoś ma nie przyjechać / niezjawić się, to od razu pisać i mnie już nie ciśnieniować

@Borys

@ignazz

@Eld

@kondzio

@julekstep

@elwariato

@polskignom

@mac

@Tecu

@Lucas

@polishllama69

@LeweBiodroSmoka

 

@Lucas wiem, że jeszcze nie na stówę nie musisz prostować

kogoś pominąłem?

aha no i @eF., wypadłeś mi z głowy, zapraszam oczywiście jeśli masz tylko ochotę

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak stawiam kolejkę za to że zjawi się z 25% więcej luda niż teraz przewidujemy.

A o to co napisałem po ostatnim zlocie;

 

"Dobra, mała wstawka ode mnie dla ludzi którzy się wahali ale jednak odpuścili.

Sam byłem pierwszy raz na takim zlocie psycholi NBA. Wiadomo, lekkie obawy zawsze są, że co to za towarzycho będzie, czy ktoś Ci nie będzie chciał jakiegoś liścia wypłacić za ciśnięcie beki na forum, albo może na czyjś komentarz wrzuciłeś jakiegoś gifa za którego ktoś obiecał zemstę. Albo może ktoś się schleje i będzie recytował z pamięci 1591 stron tematu "Polska scena polityczna", udowadniając bez argumentów że jego racja jest jedyna w swej prawdzie, bo jest jego, co wywoła wpierw niesmak, później awanturę a na końcu zamieszki.

W mordę. Nic z tych rzeczy! Błogosławieni ludzie pozytywnie pierdolnięci ( na punkcie NBA ofc ) albowiem oni zbawienia doznają! A wczoraj miałem okazję poznać in real life 15 takich oszołomów jak ja. W końcu można było do kogoś mordę otworzyć na ten temat i nikt Ci nie przewracał oczami jak moja Kobieta po każdym meczu OKC, a szczególnie ostatnich kiedy zaraz po 'dzień dobry Kochanie' rano usłyszeć musiała, że Paul George piąty raz z rzędu rzucił +30 pkt.

"Paul kto? To jakiś Papież był?"

Żywo tylko reaguje na moje komentarze 30 sekundowych relacji NBA w TVN po faktach, kiedy gadają o Hardenie, Durancie albo Lakersach. Pierwszego komentuję tekstem Józka, drugi przez telewizor słyszy że jest ci*tą i zdrajcą a Ci ostatni że sikajo na siedząco.

Tak więc jak będzie następny zlot, a Ty się wahasz, to wiedz, że ja też się wahałem, ale się już wahał nie będę, więc Ty też nie powinieneś! ( lol co to za zdanie )."

 

Tylko czy my mamy lokal obstawiony? Ja startuję z Grzybowskiej więc nie wyślijcie mnie do jakiegoś Modlina.

 

Teraz, Tecu napisał:

Powinienem być. 

Spróbuj nie.

Mam Twój adres :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ja w sobotę pracuje jednak, dlatego się waham. Na pewno nie będzie tak jak ostatnio, że balowałem z Qcin do chyba 8 rano :P

Czekam na info gdzie i kiedy kontrolując sytuacje.

gdzieś w centrum, piątunio, lokal poznamy na dniach jak Ignazz przejrzy wachlarz opcji

ktoś w ogóle by został na sobotę prócz Warszawiaków, że tak się spytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.