Skocz do zawartości

Trade Deadline Zlocik - 07.02.2020 / Warszawka


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję, że jestem 'niechciany, nielubiany' jak to Molesta nawijała, ale może też bym wpadł. Tzn, nie wiem czy akurat trafię z wolnym (#Drummond), ale to nie takie głupie. Tylko ja nie mogę dużo wódki pić, bo mi odpierdala niekiedy. :P

Edit - kobieta mi mówi NIE, zerwać?

Edit2 - nie jestem pantoflem, co za babsko, hehehe. Dobrze, że nie ma tu konta.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

A wiadomo gdzie to ma się odbyć? 

Jeszcze właśnie nie i tu prośba do @ignazz i innych userów z Wwa - co polecacie w centrum i okolicach, najlepiej by w środku było w miarę cicho aby można było sie wzajemnie słyszeć, trzeba to szybko w miare załatwić by zdążyć ogarnąć rezerwację

Mam też wielką prośbę do osób przyjezdnych, żeby się zadeklarowały, chodzi mi przede wszystkim o te osoby, które będą chciały skorzystać z apartamentów, póki co nikt się taki nie zadeklarował i jeśli ten stan rzeczy się utrzyma, to będę zmuszony ogarnąć sobie coś innego na własna rękę, dlatego bardzo prosze o informacje

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mac napisał:

Ja od siebie standardowo polecam mcdonalds na swietokrzyskiej lub nowym swiecie. Otwarte odpowiednio do 5 lub 4.

 

Moze jakies kupony z promocjami sie pojawia.

teraz jest nowa funkcjonalnosc w apce - sam se robisz kupony! (jako fan Joka jestem na biezaco)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilety kupiones, 13ta coś tam jestem na Centralnym

widzę, ze spora olewka w temacie, to tylko oznacza, że zapewne będzie epic bibka, zebyście potem nie żałowali

@ignazz żyjemy?

@MarcusCamby będziemy?

@polishllama69 pierdol tą sesje, po studiach i tak pracy nie ma :D

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@polishllama69 pierdol tą sesje, po studiach i tak pracy nie ma :D

załatwiłem z dziekanatem wszystko, pod nosem poklnąłem na promotora (jak się obronię to najchętniej zwyzywałbym gorzej niż wkurwiony Pop sędziów), ale będę, szukam lokum sobie a jeszcze co chce wiedziec to gdzie to ma być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.