Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2019/20


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, eF. napisał:

btw DeAndre Jordan wypada jeszcze lepiej, niczym elita ligi. Natomiast wynik Aytona robi wrażenie.

Jordan zawsze był niedocenianym defensorem. no ale ma opinię głupka, to i  jest postrzegany tak a nie inaczej. w sumie to jest świetny przykład na to, że atletyzm to jakieś 80%, jeśli nie 90% sukcesu w koszu. masz 7 ft i potrafisz przesunąć stopę do stopy w pół sekundy = będziesz zarabiał miliony grając w NBA. romantykom odpowiadającym teoriami o skillu z góry podziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lorak napisał:

Jordan zawsze był niedocenianym defensorem. no ale ma opinię głupka, to i  jest postrzegany tak a nie inaczej. w sumie to jest świetny przykład na to, że atletyzm to jakieś 80%, jeśli nie 90% sukcesu w koszu. masz 7 ft i potrafisz przesunąć stopę do stopy w pół sekundy = będziesz zarabiał miliony grając w NBA. romantykom odpowiadającym teoriami o skillu z góry podziękuję. 

Przecenianym chyba, długo był wszędzie wymieniany jako generic "All-Def caliber wysoki", gość był 2 razy w All-Defensive 1st i razy chyba DPOTY runner-up? Przez kilka lat w prime był co najwyżej w dobry, kolo ma beznadziejny awareness i jak mu przychodziło bronić przeciwko zespołom, które dużo ruszają ludźmi i piłką, to wyglądał jak cegła wrzucona do pralki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan był przeciętny/słaby, potem był faktycznie dobry-nie świetny, a teraz nie wiem o co mu chodzi (30 lat, wiecznie zdrowy, statsy jak zwykle), ale jest z tego co widziałem/słyszałem słabiutki nawet po przejściu do Nets. Niedoceniany był mniej więcej przy przejściu od punktu przeciętny/słaby do dobry-nie świetny, potem albo przeceniany, albo zasłużony status statpaddera (obecnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi wytłumaczy wynik Gordona? Bo tu wychodzi tyle, że to absolutny top w tym aspekcie.

Ok, nie oglądam za dużo Rockets, ale przeca Gordon nigdy nie był świetnym broniącym. WTF?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eF. napisał:

Zaskakująco dobrze wypada LaVine (mniej więcej poziom Simmonsa), który ma tutaj opinię kasztana. 😛

btw DeAndre Jordan wypada jeszcze lepiej, niczym elita ligi. Natomiast wynik Aytona robi wrażenie.

Edit - Eric Gordon zatrzymuje rywali na 34%, gdzie ich średnia to 44.5%. Wait what? 

bo ta statystyka zawiera błędy/jest niedokładna, nie uwzględnia jak mocny gracz był kryty, bo co innego zatrzymać na 32% Westbrooka a co innego na 44 Cyrr'ego :) ot sucha liczba be wielkiego kontekstu

2 godziny temu, lorak napisał:

Jordan zawsze był niedocenianym defensorem. no ale ma opinię głupka, to i  jest postrzegany tak a nie inaczej. w sumie to jest świetny przykład na to, że atletyzm to jakieś 80%, jeśli nie 90% sukcesu w koszu. masz 7 ft i potrafisz przesunąć stopę do stopy w pół sekundy = będziesz zarabiał miliony grając w NBA. romantykom odpowiadającym teoriami o skillu z góry podziękuję. 

Marc Gasol Lubi to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 minutę temu, january napisał:

  

Wątpię, dziś ich Booker pięknie do wpie*dolu od GSW poprowadził.

oj czekaj, Booker, mówisz? :D

jeden mecz nic nie znaczy teraz bez kogoś jak Oubre będzie im już ciężko, poza tym pewnie zaraz zaciągną standardowy dla sebie ręczny by się wbić na luzie w loterie, o ile już tego nie zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Suns od 12 listopada robią 17-33 (pace na 28W w całym sezonie), oszukali wszystkich jak zwykle tym mocnym start-fluke, gdzie Baynes wyglądał jak borderline all-star i tyle.

obecnie 8my Brooklyn robi 26-33, wiadomo, że Suns mieli swoje problemy, ale chyba nie chce mi powiedzieć, że są drużyną słabszą niż Nets?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to gdybanie. Gdyby Suns byli na Wschodzie, a nie na Zachodzie to mając na początku lutego dużo większe perspektywy na PO, może by coś podziałali na rynku. A tak to przeczekali deadline wymian, spuścili Johnsona i czekają na kolejny element przebudowy w FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qbajag napisał:

Generalnie to gdybanie. Gdyby Suns byli na Wschodzie, a nie na Zachodzie to mając na początku lutego dużo większe perspektywy na PO, może by coś podziałali na rynku. A tak to przeczekali deadline wymian, spuścili Johnsona i czekają na kolejny element przebudowy w FA.

tak, ale trzeba pamiętać, że ich kultura gry mocno zyskała na pozyskaniu prawdziwego pg, teraz to wygląda już o wiele lepiej, a co do bilansu, to też nigdy nie wiadomo jakby to wyglądało bez zawieszenia Aytona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

tak, ale trzeba pamiętać, że ich kultura gry mocno zyskała na pozyskaniu prawdziwego pg, teraz to wygląda już o wiele lepiej, a co do bilansu, to też nigdy nie wiadomo jakby to wyglądało bez zawieszenia Aytona

Tak ja się z Tobą zgadzam. Uważam, że Phoenix uznawszy pewnie w połowie stycznia, iż PO im znów odjechały, trochę odpuszczają i Monty eksperymentuje. Gdyby byli na wschodzie to pewnie by się bardziej spinali i może do tego by doszła jakaś wymiana. 
A co by było gdyby nie zawieszenie Aytona, kontuzja Kaminskiego, itp. to nie wiemy.

PS. Oby tylko teraz na ściągnęli dwóch kolejnych PG :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

to nie ma znaczenia, co Jaśka obchodzi Booker, w życiu by się nie wypowiadał gdyby nie miał w tym interesu ;]

wiadomo, dlatego nie mam takie a ni inne zdanie o tym :] 

i wiesz dlaczego ja w temacie Suns nie piszę, pomimo że oglądam większość ich meczów, oczywiście wspomniany przez Ciebie użytkownik rzuca liczby w powietrze bez ani słowa wyjaśnienia i ich genezy, zdziwiony nie ejstem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też jestem zdziwiony, ale Brandon Knight w Pistons wygląda... nieźle.

Daje sensowne minuty z ławki. Trafia blisko 3 trójki na mecz. Pewnie gdzieś się załapie po sezonie.

Może do Rockets na rezerwowego C? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.