Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A takie poddanie meczu vs pełna przegrana nie jest jakoś inaczej liczone do statów albo u buków? Kiedyś też chyba jakaś babka kreczowała przy meczowej i jakiś lekki dym przez to był 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

Ogladał ktoś Ige? Co nie pykło ze tak zebrała?

Zamiast rywalizować na normalnych nawierzchniach to grają na jakimś zielsku. Na trawie to niech krowa sie pasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Ogladał ktoś Ige? Co nie pykło ze tak zebrała?

Pierwszy set wyglądał nieźle. W kolejnych zaliczyła jakiś straszny slump. Po meczu Iga powiedziała, że odcięło jej paliwo. Zasadniczo nie spodziewałem się tutaj żadnego sukcesu. Priorytet dla Igi to igrzyska, a nie grała żadnych meczów na trawie w tym roku. Z resztą fakt, że ostatnie 7 lat mamy 7 różnych mistrzyń Wimbla trochę jest znamienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2024 o 12:28, matek napisał(a):

Jako żart smieszne, ale tak poważnie podchodząc do sprawy to pi****lenie xD 

Wychwalana pod niebiosa za technikę i umiejętność gry na trawie Ash Barty wygrała Wimbledon w wieku 25 lat. Do tego czasu max co osiągnęła to 1 raz 4. runda, a tak to same wczesne wyloty, de facto resume Igi pod tym względem patrząc per wiek jest na obecnym etapie lepsze (zeszłoroczny QF) . Na składową sukcesu w jakimkolwiek wielkim szlemie wpływ ma wiele czynników. Idze nie pomaga to, jak dobra jest na clayu, gdzie podchodzi do turnieju po ponad 50 rozegranych spotkaniach, serią +20 wygranych z rzędu plus tegoroczna priorytetyzacja Igrzysk. 

Jakby ktoś chciał sobie przypomnieć co Iga grała jako juniorka na angielskiej trawie, polecam:

Wierzę, że Iga jest w stanie wygrać każdy turniej łącznie z Wimbledonem. Już teraz poprawiła wydatnie serwis, więc i pozostałe elementy układu tenisowego rzemiosła przy jej etyce pracy wydają się do doszlifowania, bo "touch"/czucie piłki jak najbardziej posiada od czasów juniorskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, P_M napisał(a):

Nie chciałem się dopierdalać do ładnej, ale teraz się dopierdolę, że zjinxowaleś

Że ładna to nic się nie zmieniło, a co do wyniku, no miała autostradę w tym roku do ponownej wygranej ale postanowiłem jej to utrudnić i nie dała rady 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kepler napisał(a):

Że ładna to nic się nie zmieniło, a co do wyniku, no miała autostradę w tym roku do ponownej wygranej ale postanowiłem jej to utrudnić i nie dała rady 🙂

No, nie zmieniło jak nie była tak nie jest xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vero1897 napisał(a):

Napisał o urodzie Eleny Rybakiny koleś z (wyjątkowo pedalskim) avatarem z murzynem.

Łohoho, aleś mi dowalił. W końcu avatar określa moje preferencje seksualne, prawda? xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.