Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 - Deklaracje na sezon 2019/2020


dannygd

Roto Keeper #1 - głosowanie na sezon 2019/2020  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem okresu na wymiany keeper za gwiazdę, tak aby nie dochodziło do nadużyć lub wymian bardzo trudnych do oceny (np. unproven rookie za gwiazdę na początku sezonu, potencjalny keeper, ale będący np. przedmiotem rumorsów (czytaj może zaraz stracić/zyskać na wartości) za innego gracza o stabilnej sytuacji)?

  2. 2. Jaki okres na wymiany keeper za gwiazdę, jest wg Ciebie najbardziej adekwatny (zakładam, że zawodnik - szczególnie rookie/po zmianie klubu, potrzebuje próbki min. 15-20 meczów, żeby jakkolwiek ocenić jego potencjał/wartość)? Uwaga wielokrotny wybór - bo nie zakładam, że jak ktoś wybiera opcję 1 to i kolejne się w niej zawierają!

    • Po 1/4 sezonu czyli rozegraniu min. 20 meczów?
    • Po połowie sezonu/40 meczów?
    • Od dnia rozpoczęcia przerwy na ASW?
    • Po NBA trade deadline?

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 15.09.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, chyzio napisał:

Cześć, 

Jeżeli macie wolne miejsce to ja z chęcia dołącze. Doświadczenie mam bardzo marne, ale w zeszłym sezonie spędziłem sporo czasu patrząc w tabelki i byłem atywnym graczem w lidze 6g i w tym sezonie chce grac w wiecej niz jednej prawdziwej lidze.

PP

Dopisałem Cię @chyzio na listę rezerwową, ale generalnie czekamy tylko na 1 potwierdzenie do północy i @Marwat już czeka na to miejsce. Zgłoś się do keepera #2 do @bulek tam jest jeszcze chyba 9 czy 10 wolnych miejsc, a zasady z grubsza mają takie same, bo na bazie naszej budowany był drugi keeper.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Borys zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.