Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 - Deklaracje na sezon 2019/2020


dannygd

Roto Keeper #1 - głosowanie na sezon 2019/2020  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem okresu na wymiany keeper za gwiazdę, tak aby nie dochodziło do nadużyć lub wymian bardzo trudnych do oceny (np. unproven rookie za gwiazdę na początku sezonu, potencjalny keeper, ale będący np. przedmiotem rumorsów (czytaj może zaraz stracić/zyskać na wartości) za innego gracza o stabilnej sytuacji)?

  2. 2. Jaki okres na wymiany keeper za gwiazdę, jest wg Ciebie najbardziej adekwatny (zakładam, że zawodnik - szczególnie rookie/po zmianie klubu, potrzebuje próbki min. 15-20 meczów, żeby jakkolwiek ocenić jego potencjał/wartość)? Uwaga wielokrotny wybór - bo nie zakładam, że jak ktoś wybiera opcję 1 to i kolejne się w niej zawierają!

    • Po 1/4 sezonu czyli rozegraniu min. 20 meczów?
    • Po połowie sezonu/40 meczów?
    • Od dnia rozpoczęcia przerwy na ASW?
    • Po NBA trade deadline?

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 15.09.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w sezonie ogórkowym, ale w związku z tym, że mamy już ustalony terminarz ligi NBA (start 22.10.2019) - czas zacząć deklarowanie dalszej gry. To tylko formalność, ale jak ktoś tego nie zrobi do końca 15 WRZEŚNIA to trzeba będzie założyć iż rezygnuje i zostanie zastąpiony.

W tym temacie proszę o zadeklarowanie się odnośnie dalszej gry w Lidze Roto Keeper #1 na sezon 2019/2020. Jeżeli ktoś chce zmienić nazwę teamu można od razu to napisać z zastrzeżeniem podziału 10/10 EAST/WEST.
Na zielono GM którzy grają dalej.
Na czerwono GM którzy rezygnują z gry.

Na koniec sezonu @washko @marcos i @Leszczur deklarowali odpowiednio ograniczenie liczby lig/całkowita rezygnację z fantasy/rezygnację z ligi - jednakże bardzo bym Was prosił, abyście potwierdzili jeszcze swoje stanowisko, bo sam tak kiedyś miałem, że zrezygnowałem (pod wpływem emocji) i potem żałowałem ;) a te kilka miesięcy mogło zmienić podejście. Liczę, że może choć u 1-2 decyzja zmieni się na pozytywną i zagra dalej w lidze.

Ja ze swojej strony chciałbym abyśmy porozmawiali nad kilkoma zmianami w lidze, dlatego dodałem 2 ankiety, które mają pomóc w ocenie keeper za "gwiazdę", ale proszę napiszcie swoje pomysły/propozycje zmian.

Jeżeli są chętni na przejęcie zespołu w przypadku ewentualnej rezygnacji któregoś z GMów, to można również wpisywać się w tym temacie.

Lista GM i nazwy drużyn:

1. @bulls2006 - Chicago Bulls
2. @pumeks - Brooklyn Nets
3. @barcelowicz/Kobi - Toronto Raptors
4. @theANSWER
 - Boston Celtics
5. @jordan20/Jakub Sprawka- Atlanta Hawks
6. @bulek - Indiana Pacers
7. @Lew - Washington Wizards
8. @Jackoso - Detroit Pistons
9. @Mikowal83 - Charlotte Hornets
10. @Araggorn - Orlando Magic

11. @Dig - Houston Rockets
12. @Tocheck - Oklahoma City Thunder
13. @thompkins - San Antonio Spurs
14. @wilson44 - Golden State Warriors
15. @dannygd - Minnesota Timberwolves
16. @L.TM/Tomi - Phoenix Suns
17. @DrunX - Dallas Mavericks
18. @24kobe8 - Los Angeles Lakers
19. @evitacre/pk - New Orleans Pelicans
20. @maryjan - Utah Jazz

link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/enbarotokeeper 

Nowe osoby chętne do gry (wg kolejności zgłoszeń):

1. @bulls2006 - Chicago Bulls (za @marcos - któremu dziękujemy za budowanie tej ligi i komiszowanie przez dotychczasowe lata)

2. @wilson44 - Golden State Wariors (za @washko - dzięki i za grę do zobaczenia na drafcie ;) )

3. @DrunX - Dallas Mavericks (za @Leszczur - również dzięki za grę i do zobaczenia na drafcie ;)

4. @24kobe8 - Los Angeles Lakers (za @shevcu - dzięki za grę, powodzenia!)

5. @bulek - Indiana Pacers (?) (za @BlackMamba - dzięki za grę i powodzenia!)

6. @theANSWER - Boston Celtics (?) (za @dvd93/Dawid - dzięki za grę i powodzenia!)

7. @Araggorn - Orlando Magic (za @Regis NYK - dzięki za grę i powodzenia!)

8. @Marwat - ...

9. @chyzio - ...

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie yahoo odpaliło już ligi, więc wznowiłem i naszą. Sprawdźcie proszę wartości keeperów.

Przypominam też o ankiecie - proszę o wypełnianie tych graczy co zostają na ten sezon + nowych, którzy będą grac z nami (jak tylko oficjalnie ich potwierdzę).

PS. Chłopaki czy ktoś chętny do pełnienia roli komisarza lub "zastępcy" - nie zawsze obowiązki pozwalają mi na poświęcenie odpowiedniej ilości czasu, stąd wsparcie mile widziane.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z potwierdzeniem 2 graczy i braku reakcji marcosa (który od 2 m-cy nie był na forum i deklarował koniec swojej gry w Fantasy), proszę aby koledzy zgodnie z kolejnością wybrali sobie nazwy ekip zgodnie z prawdziwymi nazwami i podziałem 10/10 wschód/zachód. Ekipy zaznaczone w 1 poście na czerwono są oczywiście dostępne:

1. @bulls2006

2. @wilson44

3. @DrunX

Przypominam, że startujecie od "zera" z 200$ - więc składy tych ekip nie mają znaczenia i żadnych keeperów nie będziecie teraz zaznaczać. Proszę też Was o zagłosowanie w ankiecie.

Zaczynaj bulls.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DrunX @wilson44 @bulls2006 - prześlijcie mi na pw swoje maile, którymi logujecie się/będziecie się logować do yahoo fantasy, żebym mógł dokonać transferu zespołów.

PS. NA razie 8 potwierdziło, a w ankiecie tylko 6 głosowało - prośba o zagłosowanie do pozostałych i potwierdzenie udziału w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o sprawdzeniu keeperów i ich wartości, kazdy z Was najlepiej pamięta jak pozyskał gracza (draft, deal, W, FA) a ja wyszukując tych danych zauważyłem, że yahoo źle filtruje (np. ktoś pozyskał gracza z W za $ a go nie widać jak robię filtr per drużyna...). Poza tym część zmian się nie zapisała (nie wiem czemu - bo np. @Mikowal83 pamiętam dokładnie jak zmieniałem np. Randla a go Michał widzi ze starą ceną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Borys zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.