Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, mycek napisał:

Druga sprawa to czy ktoś z Was mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć rumor, że w poprzednie trade deadline Denver proponowało Malika Beasleya i Juancho Hermangomeza za Zacha Lavine?

tego potwierdzić nie mogę, bo pierwsze słyszę, to się przecież finansowo jakkolwiek nie spina, tu musiałby iść też Harris

13 minut temu, mycek napisał:

Mógłby ktoś z Was napisać kilka słów o karierze AK w Denver? Tak, mógłbym sobie odpalić historie transakcji czy wyborów draftowych bryłek za poprzednie X lat, ale szukam bardziej "szczegółowych" informacji takich jak: jakie nazwiska były wiązane z Denver, których nie udało się ściągnąć, kim interesowaliście się w draftach, jakie transfery mieliście na oku? 

ciężko powiedzieć, tych nazwisk nie było znowu tak wiele... tzn. inaczej pojawiały się jakieś plotki, ale nigdy nie wypływały jakieś konkrety, na pewno Nuggets interesowali się DW czy też ostatnio Holidayem, trzeba też mierzyć siły na zamiary, Denver nie są i nie będą potentatem na rynku

a kariera Arturasa to przede wszystkim budowanie drużyny na drafcie i scoutingu (min. Juć), pomiędzy niewypałami jak Mudiay były też steale jak Jokić, Murray i MPJ, ale jak mówię - Kornisovas jak i całe Nuggets raczej dbali o to aby ich plany nie wychodziły na światło dzienne

ciekawe kogo z Colorado ze sobą zabierze i czy możliwy jest awans Rafała czy to w Bulls czy w Nuggets

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw czy to w ogóle dopuszczalne... ( i pytanie dodatkowe: czy w dobrym obyczaju) tak odchodzić w środku sezonu z jednego klubu i przenosić się do drugiego? tzn rozumiem że jako GM arturas pewnie za dużo  roboty i tak by nie miał (ewentualnie dokupienie jakichś FA) but still

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, rw30 napisał:

btw czy to w ogóle dopuszczalne... ( i pytanie dodatkowe: czy w dobrym obyczaju) tak odchodzić w środku sezonu z jednego klubu i przenosić się do drugiego? tzn rozumiem że jako GM arturas pewnie za dużo  roboty i tak by nie miał (ewentualnie dokupienie jakichś FA) but still

pewnie jakiś zapis w kontrakcie albo coś

w Nuggets niewiele więcej mógł zdziałać, wykaraskanie Bulls z otchłani niebytu to prawdziwe wyzwanie

przynajmniej tak sobie to tłumaczę, bo cios jest przepotężny

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rw30 napisał:

 

wut-is-you.jpg

nie znamy przyczyn odejścia, Karnisovas zrobił z tej ekipy jedną z 6-8 najlepszych drużyn w lidze, być może nie widział już dla siebie większych wyzwań

jeden mecz od WCF ze składem 23-24 latków i garścią vetów? no to sporo, zostawił podwaliny i "know how" dla następców, nie wiem, to tylko moje zdanie, nie chcę go jednoznacznie potępiać ani też wystawiać mu laurki, bo mnie mocno wkurwił, ale szacunken na pewno mu się należy, choć smutek mną miota jak szatan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok LBS i Julek.

Tak na powaznie mam pytanie. Widzicie Nuggets ponad Hou w formie, LAC w formie, LAL? Pokolei robi duet w Hou 28-7-7 (Harden na 50ts) plus Cegla na 35-6-6 albo LAC Kawhi 27-8-7 plus PG13 22-8-6 albo Lakers James TD lub od biedy 27-8-6 olus Dawis 25-8-6 conajmniej.

Sorka, nieeeeeeeee.

Nuggets fajny team na RS ale nie ma argumentow na polfinaly zachodu, juz nie chce klocic sie, jak Dallas czy POR by robilo przewagi.

Fajny team, szanuje jak byl prowadzony, ale realnym contenderem nie sa i nie beda nawet patrzac na druzyny wsochu. Badzmy dorlosli i jak juz cos to dawajmy argumenty jesli mamy kogos dyskredytowac.

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2020 o 22:34, LeweBiodroSmoka napisał:

nie znamy przyczyn odejścia, Karnisovas zrobił z tej ekipy jedną z 6-8 najlepszych drużyn w lidze, być może nie widział już dla siebie większych wyzwań

jeden mecz od WCF ze składem 23-24 latków i garścią vetów? no to sporo, zostawił podwaliny i "know how" dla następców, nie wiem, to tylko moje zdanie, nie chcę go jednoznacznie potępiać ani też wystawiać mu laurki, bo mnie mocno wkurwił, ale szacunken na pewno mu się należy, choć smutek mną miota jak szatan

 

mimo wszystko dla mnie to jest spora niespodzianka (albo inaczej - nie rozumiem tego ruchu). Tzn moim osobiście zdaniem to Denver może mieć problem żeby przebić się do takiej ścisłej czołówki typu rokrocznie mocny contender, ale to takie wróżenie z fusów, może tak a moze nie. Więc, worst-case jakby za 3-4 lata w Denver stwierdzono, że Karnisovas nie nadaje się na przeprowadzenie drużyny z punktu B do C, no to trudno, z dobrą opinią znalazłby sobie pracę gdzieś indziej.

Ale poszedł do Chicago, gdzie będzie sobie teraz królem draftu..... przy czym te drafty teraz to trochę inne są, niekoniecznie słabe drużyny dostają top3 picki, i za 4-5 lat po kilku nietrafionych wyborach Karnisovar może mieć opinię 'w Denver dobrze zaczął, ale w tym Chicago zmoczył kompletnie'.

Long story short, dla mnie to co on zrobił to jest high risk - low reward move, więc trochę się dziwie, ale nie znam ani Karnisovasa, ani co nim powoduje ani w ogóle się nie znam za bardzo na pracy GMów.

 

Przy okazji - ktoś wie ile tacy GMowie zarabiajo pieniędzy tak plus minus? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rw30 napisał:

Przy okazji - ktoś wie ile tacy GMowie zarabiajo pieniędzy tak plus minus? 

The typical NBA GM earns between $1 million and $3 million a year, according to SB Nation. One of the general managers on the high end of that range is Toronto Raptors GM Masai Ujiri, who in 2013 signed a five-year deal reportedly worth nearly $15 million, according to an article in the Toronto Star.

Z artykulu z 2017 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jestem ciekawe jak to się przełoży na kondycję i czy nadal będzie potrafił tak grać w post, gdzie no ma z jednej strony kozacka technikę, ale z drugiej to ciężej będzie się przepchnąć. 

Podchodzę z ciekawością do projektu fitJok, ale taka nagła zmiana może być zbyt duża rewolucja w trakcie sezonu. .

Z drugiej strony ten sezon to chyba najlepsza okazja na tego typu eksperymentu, bo postpandemiczne NBA może być dziwne i jeśli będzie w złej formie to zawsze na koronawirusa i przerwe może zrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.