Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Tecu napisał:

Można zaczynać draft czy poczekać do 1.09?


rozumiem, ze nie mozesz sie doczekac ogłoszenia, ze masz Ziona Williamsona w składzie :)

wybieraj :) na nic to nie wplywa, nastepna druzyna i tak bedzie miala czas na wybor do poniedziałku 2 września do godziny 23:59 

link do draftu:

 

 

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bulek napisał:

No tak ale jeśli wybierze dwójka, trójka itd a ktoś kto ma dalszy wybór jest wyjechany poza netem myśląc że zanim przyjdzie jego kolej to będzie 10 wrzesień a tymczasem mu policzymy 48h od 1 września.

To moze jeżeli będzie ktos taki to bedzie dla niego liczony czas od np 10 września. Istnieje duza szansa ze draft pójdzie sprawnie i nie bedzie takich przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Można takiemu komuś też liczyć czas w innych jednostkach tylko po co tak kombinować? Nie możemy zacząć od niedzieli? :)

Mozemy zaczac od 1 września. Nie ma problemu jeżeli tak wolicie. Ja juz bym chętnie wybierał 😉

Edytowane przez bulls2006
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to oczywiście nie ma problemu z racji moich pickow też chciałbym szybciej wiedzieć kto mi został ale nie chciałbym sytuacji że ktoś wróci z kanarów i zobaczy że został wybrany za niego typek pierwszy z brzegu. A w tym słabym drafcie to trzeba kombinować z wyborami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.