Skocz do zawartości

Magic Video


Links

Rekomendowane odpowiedzi

dla tych którzy jeszcze nie wiedzą to pisze:

 

League Pass jest dostepne dla POLSKI:):) tylko że kosztuje 49,99 dolców na pół sezonu.

 

"zakupiłem wczoraj NBA LP na jeden dzień na próbę

ja mam neta 2MB i smiga super, kupię chyba sobie do konca sezonu, bo prawdopodobnie ALL STAR ma tez na tym byc

jest jedno ale: nie wyglada to jak demo na nba.com, jest to cos zupelnie innego, strona NBA LP, z boku linki do meczów (tych na zywo i archiwalnych 24h) i tyle , wlączasz który chcesz i ogladasz, nie masz mozliwosci podejrzenia statystyk czy ogladania trzech na raz, ale jakosc jest dobra i sie nie tnie, mi to w zupelnosci wystarczy, ja ze swojej strony polecam kazdemu komu nie wystarczy C+ i dwa wybrane mecze w tygodniu:)" cytuję Przemka - przy okazji dzięki za informacje Przemek.

 

Powinno wystaczyć 1 Mb/s (a nawet gdzieś na nba.com pisało że nawet 512) iu można śmiało oglądać. Trzeba by też spróbować czy można jednocześnie się zalogować na dwóch kompach (wątpię bo nie można oglądać 2 meczy naraz - ale to może być ograniczenie na IP a nie na login) wtedy można by wykupić i podzielić się kosztami na dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.