Skocz do zawartości

Magic Video


Links

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że już powoli tracę nadzieję że poza C+ nie obejrzę żadnego meczu Magic z tego sezonu, pozwoliłem sobie założyć temat gdzie będzie mozna wrzucać linki do spotkań (także z przeszłości), głównie torrentów lub też skrótów czy innych komplikacji związanych z drużyną Orlando Magic.

 

A więc na początek moje pytanie jak 'zdobyć' jakieś spotkanie z obecnego rs? Wczesniej nie miałem takich problemów ale jak widać w tym sezonie nikt meczów Magic nie wrzuca... Na davce, sporbit i sport-scene nie ma :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sport-scene jest już mecz z Bulls. Niestety ja stamtąd ściągnąłem dopiero jeden mecz i nie dane mi jest zassać czegoś innego niż freeleech. Orientuje się ktoś jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać się na "wyższy poziom"? Swoją drogą śmieszne są te wszystkie ograniczenia, zaproszenia, itp.

 

EDIT:

Mecz z Bulls wystawił już JasonFeng więc pewnie będzie niedługo u Davki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sport-scene jest już mecz z Bulls. Niestety ja stamtąd ściągnąłem dopiero jeden mecz i nie dane mi jest zassać czegoś innego niż freeleech. Orientuje się ktoś jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać się na "wyższy poziom"? Swoją drogą śmieszne są te wszystkie ograniczenia, zaproszenia, itp.

 

EDIT:

Mecz z Bulls wystawił już JasonFeng więc pewnie będzie niedługo u Davki :).

O to samo się spytałem w 'ogłoszenia, pomoc...' i podobno trzeba mieć upload 7gb. Troche dużo.

Dobrze że na Sportbit nie ma takiego problemu więc kto ma konto (a kto nie ma to niech zakłada bo rejstracja jest chyba jeszcze otwarta) niech zassysa mecz z Bulls.

 

NBA.2008.11.03.Bulls@Magic.x264.Rus-vas100

http://www.sportbit.org/details.php?id=10372

 

A teraz spadam ogladać potyczke z Kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych ktorzy maja wykupiony rapidshare http://peb.pl/koszykowka/48102-nba-film ... an-26.html Magic - Bulls. Nie musicie miec wykupionego rapida ale wtedy ciągnie tylko 512 Kb i trzeba po kolei linki wklepywać.

 

Pozdro ja już ciągne całą parą tzn 1Mb zaraz bedę miał:) kupcie sobie rapida na paru gości i ciągniecie na maxa. ja kupilem z kumplem półroczny za 110 zeta chyba. to wychodzi ok 5,5 zeta miesięcznie a sciągam na full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy ze tego sportbita :) wlasnie sie zarejestrowalem i niedlugo bede sciagal..

 

komus sie ten mecz ze sportbitu sciagnal? bo wlaczam download ale nie chce sie polaczyc z innymi uzytkownikami wiec nie ma od kogo tego sciagnac.. :roll:

 

edit

ze sportbita mi sie nie sciaga. nie wiem dlaczego :roll:

ale z davki mam juz pierwsza polowe i jest taki zajebisty obraz ze szok! polecam sciagnac! wreszcie wszystko ladnie sobie obejrze :D

meczyk chi-cle tez zasse bo obraz miodzio!!! Hurraaa! :mrgreen:

 

ale piekne kolorki!!! pierwszy raz widze cos takiego! :twisted: ok ide ogladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.