Skocz do zawartości

Niedzielne oglądanie meczy - Warszawa 12.05


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś w temacie z Denver, wspominał o niedzielnym oglądaniu w Poznaniu, tak sobie pomyślałem, że może na szybko coś zorganizować w Warszawie?

1 mecz jest o 21:30
2 mecz o 01:00


Także raczej byłoby to oglądanie 1 meczu, może jak lokal będzie otwarty i zostaną chętni to będzie możńa obejrzeć drugi. 
Ma to być mecz GSW-HOU jeśli dojdzie do 7 meczu, a jak nie to DEN-POR

Moze cos by sie udalo zgrac i wspolnie tez obejrzec mecze? Jakby bylo troche chetnych to postaralbym sie cos ogarnąć do oglądania...

Wstępnie myslę, że nie powinno być problemu z miejscem, dzwoniłem do Zielonej Gęsi po godz. 15 mam jeszcze dzownic, ale nie powinno byc problemu, zeby na projektorze pościć, oczywiście musiałoby nas trochę się zebrać, choć jak dziś cos ustalimy to myślę, że 20 osób się zbierze... 

W zasadzie potrzebny nam tylko lokal z dużym TV/Projektorem, a mecz to juz mozemy póścić choćby podpinając Google Chromecast pod HDMI, więc jeśli macie jakies fajne miejsce gdzie nie będą robić problemu z godzinami otwarcia to dawajcie znać, ja żadko w Wawie ostatnio jestem także trochę wypadłem z obiegu ;)

Piszcie też kto byłby chętny tak na 100%, zbey też wiedział przykładowo ile będzie osób, żeby móc w lokalu podawać, wiadomo im więcej tym mniej problemów będą robić z oglądaniem i lepsza miejscówka będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial szczegoly wyjscia w Poznaniu (dogrywam kwestie pubu + no godziny meczów na 100% pewne będą jutro) to tu też napiszę, bo pewnie temat będzie popularniejszy niz seria Nuggets - Blazers.

@Borys co do godzin meczów to z tego co czytałem o 21:30 na pewno będzie mecz. Jeśli dziś wygrają Warriors to wtedy mają grać Denver z Blazers, jeśli będzie G7 w Oakland to Denver z Blazers chyba jest o 4.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym chętny.

Są dwa lokale które prawie na pewno będą otwarte

Winners, tam oglądałem już mecze Bulls więc muszę ewentualnie zadzwonić i zapytać

I jeszcze city24 też podobno są chętni ale trzeba zadzwonić

Winners otwarty do pierwszej w nocy 

Ale dodzwonić się nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.