Skocz do zawartości

...Mecze przedsezonowe...


Wróbel

Rekomendowane odpowiedzi

Nom wreszcie Toronto wygrało, fakt ze grali raczej ławką, ale rezultat nie jest jakos specjalnie budujący :? Olali ten mecz, ale mimo wszystko powinni wygrac 10-20pkt.....

 

Ale dobre strony - Bosh, rośnie forma, nabrał doświadczenia - będzie mocnym punktem drurzyny..... Marshall tez nie ma zamiaru raczej grzać ławy..... W PS pokazuje się z bardzo dobrej strony ..... Dobnrze ze jest waka o miejsce pod koszem, to pozytywnie wpłynie na wyniki teamu...

Do tego jest kolejny młody Aruajo czy jak mu tam, a takze WOods, który dobrze pokazuje sie w PS............

Gorzej na obwodzie.... Jest Rose, ale jego skuteczność nie powala, jest przydatny, tymbardziej ze będzie grał na "swojej" SF.... Mo Peterson, CV, Alston i Murray -to praktycznie wszysko (Williams kontuzjowany znowu :? )

 

Zobaczymy jak to wszystko sie ułozy... Trzeba zaczekac na następny PS, a potem RS ....... Na HoopsHype typują dopiero 10 miejsce na wschodzie Raptors !!! Czyzby znowu wysoki pick ??? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przegrany mecz w końcówce :( . Tym razem z Portland 88-85. Bardzo dobry występ zanotował Vince Carter zdobywca 17pkt. (7-11), miał 5zb. Niestety nie wystąpił w ostatniej (przegranej kwarcie: 23-20). Wkurza mnie takie podejście trenera, który nie chce nawet sprawdzić Vinca w końcówkach. A tak to ani Mo Pete ani Marshall nie potrafili zdobyć kosza w ostatnich 33 s i w rezultacie przegrali. Nie wiem czy to było take założenie czy nie, ale mi się to nie podoba. Kolejny mecz przegrany w końcówce. Poza tym nieźle zagrał Murray 10pkt. 3zb. Marshall 12pkt. 7zb. 2bl. Bosh troche słabiej 9pkt. (3-10) 5zb. Alston znowu mizernie 5pkt. 5as. 3zb. Kolejny mecz z Bulls pojutrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.