Skocz do zawartości

...Mecze przedsezonowe...


Wróbel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pozostałe drużyny w NBA ekipa Toronto Raptors zaczyna rozgrywki przedsezonowe, które są raczej sprawdzianem młodych graczy i nowych nabytków. Wielkie niewiadome to: postawa niezadowolonego Cartera, gra pierwszoroczniaka Araujo, zgranie z nowym zespołem Rafera Alstona.

 

Terminarz rozgrywek:

15.10 Philadelphia vs Toronto

17.10 Toronto vs Philadelphia

20.10 Toronto vs Benetton (Włochy)

21.10 Portland vs Toronto

23.10 Toronto vs Chicago

26.10 Toronto vs Denver

27.10 Toronto vs Portland

29.10 Cleveland vs Toronto

 

Tak więc nie licząc meczu z Benettonem będzie 7 konfrontacji z zespołami NBA. Dwa pierwsze mecze to potyczki z 76ers, jednym z najlepszych zespołów w Dywizji Atlantyckiej i głównym zagrożeniem dla Raptors (New York Knicks także :wink: ). Poza tym bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek z Denver Nuggets, który w lecie bardzo się wzmocnił.

Dwa mecze z Portland także nie powinny być bardzo ciężkie, gożej może być z Cleveland, choć nie musi :D. Tak więc licze na dodatni bilans preseason.

 

Spójrzmy na skład jaki Raptors może wystawić na mecze przedsezonowe:

 

C tutaj szanse na pokazanie się dostanie napewno No.8 draftu Rafael Araujo, który ma dużo do udowodnienia, szczególnie specjalistom NBA

PF wkońcu na swojej pozycji zagra Chris Bosh, który miał bardzo dobry zeszły sezon, a ten może być jeszcze lepszy

SF tutaj także na swoją pozycje powraca Jalen Rose, który w zeszłym sezonie grał na pozycji nr 1. Teraz kiedy jest Alston może grać na SF

SG oczywiście to miejsce dla Vinca Cartera, który miał kłopoty z dogadaniem się z zarządem, ale już wszystko się uspokoiło i VC zapowiada powrót do formy i szczęścia w Toronto

PG nowy nabytek Rafer Alston ąz pali się do gry z VC, jest to młody gracz, który może gonie zastępować weterana Alvina Williamsa, który ma nadal problemy z kolanem

six man to miejsce dla Donyella Marshalla, który może grać na pozycjach 3 i 4.

 

Pozostaje jeszcze podać nazwiska graczy, którzy walczą o miejsce w składzie. Są to: Matt Bonner, Ousame Cisse, Norm Rochardson, Pape Sow i Loren Woods.

 

Mecze przesezonowe będą także sprawdzianem dla nowego trenera Sama Mitchella, który objął zespół po końcu poprzedniego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ode mnie ....

Ciekawe będzie to spotkanie Sixers-Raptors....

2 drurzyny spoza PO, tylko ze jedna ma teraz ponoć wymiatać, a druga ma jeszcze więcej problemów niz w zeszłym sezonie. Moim zdaniem VC jest głupi... naprawde. Ma skład naprawd nieźle wyglądający, jakby się wziął dobrze za gre t o PO milei by z palcem w odbycie :twisted:

Bosh był świetny teraz będzie grał jeszcze na swojej PF i do tego nabrał doświadczenia. Alston to niewątpliwie spore wzmocnienie, moze on gwiazdą nie jest ale do S5 nadaje sie znakomicie - jest szybki dobrze rzuca, potrafi poprowadzić grę... Jest jeszcze kończący się chyba Jalen Rose, koleś bierze nieziemską kase, a nie wiele pokazuje. Czasy z Pacers juz za nim, chociaz teraz wraca na macierzyste SF i powinien trochę odżyc ....

Poza tym jest ten młody - 8pick draftu Aruajo, Mo Peterson, dobry Alvin Williams no i oczywiście Donyell Marshall, który jeśli zagra dobry sezon moze nawet wywalczy 6th mana.... Zalezy tylko jak zachowa sie VC, ja jednak starałbymsię go wytrejdować.... Jak zawodnik zgłasza takie bunty to nie ma go co trzymac.... 2sezony temu protestował T-mac coprawda delikatnie, a sezon temu juz zaliczył 1picka dla Magic..... Może niech Raps zrobią jakiegoś deala, wyrównującego skład z udziąłem Rose'a i VC, np za Raya Allena i kogos jeszcze.. jesli odejdzie będą mieli duzo kasy w sallary jak przedłuzy będą mieli lidera i nowy zespół ...

hehe i juz raps naprawione :D

A co do meczu stawiam ofkorz na zwycięstwo Philly i jest to obiektywna ocena, naprawde :twisted: :roll: . Raptors ze zbuntowanym VC nie mają raczej za duzo argumentów VS Philly, choc to preseason...

Z 8 spotkan poza tym z benetonem powinni wygrać jeszce jakies 2-3...

Raz z Portland, Chicago, i Sixers albo Cavs, chciaz wszyscy sa do pokonania, zalezy od dnia i od zaangarzowania Cartera ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moim zdaniem skład Toronto jest lepszy w porównaniu do poprzedniego sezonu, są przeciez nowi Alston i mogący wiele zdziałac na wschodzie Aruajo(czy jak go sie tam pisze ). Poza starting five jest chocby Mo, Alvin, Donlyey, więc skład jest nawt ciekawy, gdyby nie te gupie wybryki VC, ale podobno konflikt zazegnany i bedzie grał, naprawde sa szanse na PO, napewno wieksze nic CHI, Bobków, czy ATL ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... gdyby nie te gupie wybryki VC, ale podobno konflikt zazegnany i bedzie grał, naprawde sa szanse na PO, napewno wieksze nic CHI, Bobków, czy ATL ....

Dokładnie tak jest :D. Zapowiedział, że będzie grał w Toronto jak na profesjonaliste przystało, bez zbędnych konfliktów i narzekań. Na mojej stronie http://www.raptors.e-nba.pl jest o tym news. Coraz lepiej się dzieje w Raps, oby tak dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C tutaj szanse na pokazanie się dostanie napewno No.8 draftu Rafael Araujo, który ma dużo do udowodnienia, szczególnie specjalistom NBA

 

Moim zdaniem nie jest gotowy do dobrej gry w NBA, ale jako że ostatnio wszystkie moje teorie idą w łeb, to Araujo zrobi mi na złość i zaskoczy talentem ;). To tak na pocieszenie dla fanów Toronto ;).

mogący wiele zdziałac na wschodzie Aruajo

Przekonanie o słabości centrów na Wschodzie trzeba mocno zweryfikować po przejściu na "wschodnią stronę mocy" O'Neala. Nie zampominajmy, że są tu jeszcze Ilgauskas, Blount, bracia Wallace'owie, Cato+Battie, Kwame+Haywood, Dalembert. Tak więc w wielu meczach rookie będzie mial przesrane ;).

naprawde sa szanse na PO, napewno wieksze nic CHI, Bobków, czy ATL ....

To porównanie na pewno pocieszy fanów Toronto przed nadchodzącym sezonem. Raptors będą lepsi od Bobcats ;). Udało ci się to antek_15 :)

 

A teraz coś ode mnie odnośnie Toronto. Ławki jak nie było tak i nie ma. Chyba dlatego władze postanowiły wyrównać ofertę dla Petersona. Będzie ciężko jak ktoś się posypie. Poza tym jeśli Araujo się nie sprawdzi (co jest bardzo prawdopodobne), to Bosh znowu będzie musiał grać jako center. A to może skończyć się tak jak rok temu. O awans do PO będzie ciężko, ale na pewno Toronto będzie o niego walczyć (pytanie tylko na ile starczy sił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antek_15 napisał:

naprawde sa szanse na PO, napewno wieksze nic CHI, Bobków, czy ATL ....

 

To porównanie na pewno pocieszy fanów Toronto przed nadchodzącym sezonem. Raptors będą lepsi od Bobcats . Udało ci się to antek_15

Nio , ale wiesz o co chodzi, tak na serio to przeciez oprócz wymienionych dryuzyn to mogą powalczyc z Busks, Wizards, Olando, Phily, wiec moze byc PO ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszy mecz za sobą. Niestety przegraliśmy z 76ers 99-97, ale po bardzo dobrym widowisku. Dopóki Carter był na boisku drużyna Raptors prowadziła. Pierwsza kwarta 30-23, druga 22-21. Przez ten czas Carter grał 16 min zdobył 15pkt. (5-12) miał 2 faule, zaliczył 1 przech. i 4str. Tyle samo pkt. zdobyli Chris Bosh (20min), Lamond Murray (31min), a 12 dołożył Mo Peterson (30min). W troszke innym składzie wyszli Raps niż oczekiwaliśmy. Na pozycji centra zagrał Loren Woods, który zdobył 4pkt. 8zb. i 3bl. w 16min. Debiutant Araujo zagrał tylko 5 min i nie zdobył żadnego pkt. Dobrze zagrał także Robert Mason Jr., który rzucił 11pkt. w 18min gry. Rafer Alston nie zdobył dużej ilości pkt. (3pkt. w 16min), ale miał najwięcej w asyst w meczu 5 i zaliczył 2 przech.

 

W drużynie 76ers swoje możliwości pokazał Allen Iverson (32pkt. w 27min, 6zb. 4as. 2przedh. i 3straty.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Wróbel wyprzedzil mnie z postem :) Mimo wszystko napisze kilka slow od siebie...

 

Wiadomo, przegrana to przegrana, mimo to jednak jestem zadowolony z przebiegu spotkania.

Vince Carter swietnie zagral w pierwszej kwarcie, zdobywajac 12 ze swocih 15 punktow na dobrym procencie (4/8). Troche martwi mnie ze przez czas spedzony na parkiecie nie zanotowal zadnej zborki czy asysty, za to zanotowal az 4 straty. Zobaczymy jak to bedzie w pozniejszych meczach.

 

Rafer Alston calkiem dobry debiut, tylko trzy punkty zdobyl ale za to 5 asyst w 16 minut, calkiem niezle. No i 2 przechwyty (ale o tym juz Wróbel wspominal ;) )

 

Chris Bosh - bardzo dobry wystep, 8 zebranych pilek (w tym dwie w ataku), 15 punktow na swietnym procencie (4/5)

 

Loren Woods takze zasluguje na pochwale, zdobyl co prawda tylko 4 punkty, za to podobnie jak Bosh zebral 8 pilek, w tym 4 w ataku, ponadto 3 razy zablokowal rywala, a to wszystko w 16 minut gry.

 

Trener Sam Mithell po meczu byl zadowolony z gry swoich podopiecznych:

 

“I think our first group played very well. We shot the ball well and I think our passing was unbelievable."

“We had guys turning down shots, moving the ball and getting guys better shots. Our guys all played hard and competed.”

 

Nastepny bedzie mecz rewanżowy z Philla, odbedzie sie w niedziele o 1 czasu wschodniego.

 

Na koniec jeszcze kilka fotek ze spotkania

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kolejna przegrana. Rowniez po dosyc wyrownanym spotkaniu.

Nie ma jeszcze boxscore'ow, wiec podam tylko wynik (108-103)

Kolejny raz mielismy przewage 10+ punktow i zamiast utrzymac prowadzenie, pozwolilismy wygrac przeciwnikowi. Nie widzialem wszystkich statystyk, wiec nie wiem kto ile gral i jak komu szlo.

Jako najwieksza chyba ciekawostke, podam ze Allen Iverson zostal wyrzucony przez sedziego z meczu :shock:

 

W drugiej kwarcie zaczal krzyczec z lawki na sedziego prowadzacego spotkanie. Iverson nakrzyczal na sedziego, za to ze ten zdaniem Iver'a nieslusznie odgwizdal faul. Sedzia dal mu techniczne przewinienie, a gdy Allen dalej byl przy "swoim", wykluczyl go ze spotkania. Oto caly cytat:

 

"Iverson yelled to Courtney Kirkland to blow his whistle after the official failed to call a foul on Toronto in the second quarter. Kirkland gave Iverson a technical and then tossed him from the game after the guard repeated his demand.

 

Iverson, who was jawing with Kirkland earlier in the game, was sitting along the baseline. He left for the dressing room with 6:25 left in the second quarter."

 

Kurcze, przeciez to tylko preseason ;)

 

Tak czy inaczej, Sixers zanotowali 3 z rzedu wygrana w PS, nasz bilans to 0-2 :( :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście szkoda tego meczu bo był jak najbardziej do wygrania, szczególnie jak Karczuś wspomniał po opuszczeniu parkietu przez AI. Carter nie został wypuszczony przez trenera na ostatnie minty, a fani Raptors domagali się tego "'We want Carter! We want Carter!' in the final minutes". Może wtedy byłby korzystniejszy wynik :wink: Wiadomo, że wśród Dinozaurów najlepiej zagrał Mo Peterson, który zdobył 26pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto Vince zaliczyl efektowny wsad ponad Delambertem w 1 kwarcie :)

Jest juz boxscore (http://sports.espn.go.com/nba/boxscore?gameId=241017020)

 

Podobnie jak w poprzednim meczu, wieksza czesc grala rezerwa.

 

Vince Carter bez rewelacji, zagral 18 minutek, zdobyl 7 punktow (skutecznosc 3-5), jedna zbiorka, 3 asysty ale takze i 3 straty :? Nie wiem w jakich okolicznosciach tracil pilke, ale nie podoba mi sie to.

 

Chris Bosh tym razem zagral jako center. Zagral 28 minut i przez ten czas zebral 9 pilek (najwiecej w meczu), rzucil 12 oczek (FG 4-10). Ponadto 2 asysty i po jednym przechwycie i bloku. Mam jednak nadzieje ze w sezonie bedzie juz gral jako PF, na centrze calkiem dobrze sie sprawuje, jednak napewno lepiej sie czuje jako silny skrzydlowy. Zobaczymy co wymysli trener.

 

Arujo dostal dzisiaj szanse i pogral troche dluzej. W 16 minut 6 punktow i 4 zbiorki. Raczej przecietny wystep.

 

Duzo gorzej niz ostatnio zaprezentowal sie Rafer "Skip 2 my lue" Alston. Gral 20 minut, spudlowal wszystkie 4 rzuty z gry oraz 2 rzuty wolne, mial 4 asysty i po jednym przehcwycie oraz stracie.

 

Na wyroznienie zasluguje Donyell Marshall. Wszedl z lawki na 28 minut, zdobyl w tym czasie 12 punktow, zebral 8 pilek, mial 5 asyst oraz 2 bloki. Jesli bedzie dostarczal takiego wsparcia z lawki w kazdym meczu, to mysle ze mozemy byc zadowoleni.

 

Coz jeszcze moge napisac o grze Raps? Tak jak mowi Wróbel, przegrali mecz ktory byl jak najbardziej do wygrania. Zabraklo konsekwencji.

Sixers byli po prostu lepsi, potrafili odrobic ponad dziesiecio punktowa strate i przechylic szale zwyciestwa na swoja strone...

 

Na koniec jeszcze niezbyt sympatyczna informacja.

Rozgrywajacy Toronto, Alvin Williams bedzie musial prawdopodobnie poddac sie operacji prawego kolana, z ktorym mial problemy. W najgorszym wypadku moze opuscic caly sezon 04/05 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto Vince zaliczyl efektowny wsad ponad Delambertem w 1 kwarcie :)

Vince Carter bez rewelacji, zagral 18 minutek, zdobyl 7 punktow (skutecznosc 3-5), jedna zbiorka, 3 asysty ale takze i 3 straty :? Nie wiem w jakich okolicznosciach tracil pilke, ale nie podoba mi sie to.

Rzeczywiście Vince nie błyszczy w tych grach przedsezonowych i to może martwić. kolejny mecz ze stratami, ale wydaje mi się, że to wynik braku koncentracji. Mam nadzieję, że w sezonie będzie już lepiej.

 

Arujo dostal dzisiaj szanse i pogral troche dluzej. W 16 minut 6 punktow i 4 zbiorki. Raczej przecietny wystep.

Bardzo przeciętny dodając, że zaliczył 5 fauli i 3 straty.

 

Duzo gorzej niz ostatnio zaprezentowal sie Rafer "Skip 2 my lue" Alston. Gral 20 minut, spudlowal wszystkie 4 rzuty z gry oraz 2 rzuty wolne, mial 4 asysty i po jednym przehcwycie oraz stracie.

To były 2 rzuty za 3pkt. :wink: mimo to kiepski występ.

 

Na wyroznienie zasluguje Donyell Marshall. Wszedl z lawki na 28 minut, zdobyl w tym czasie 12 punktow, zebral 8 pilek, mial 5 asyst oraz 2 bloki. Jesli bedzie dostarczal takiego wsparcia z lawki w kazdym meczu, to mysle ze mozemy byc zadowoleni.

Chyba coś Ci się pomyliło :wink: zagrał w pierwszej piątce jako PF, ale jak mówisz bardzo dobry występ. Bardzo dobrze zagrał także Mo Pete (26pkt. świetna skuteczność 7-11 3-5 za 3 i 9-9 wolne, 2zb. 2as. )

Nieźle zaprezentował się Norm Richardson 4min 4pkt. 2-2 i 1as.

 

Co do Williamsa to rzeczywiście niedbrze się z nim dzieje. Możliwa stra PG na cały sezon, a rezerwowi rozgrywający mogą sobie nie poradzić :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dzisiaj RESPECT dla Raptors, zagrali dobry mecz, nie ma co rozgraniczac - grał AI czy nie normalnie zagrał by jeszcze z 10min, a potem usiadłby na ławce ... W PS grają głównie rezerwy i młodzi.... Widać z tym u Sixers jest bardzo dobrze, bo zanotowali juz 3zwycięstwo z rzędu ......

Absencja Ivera ani nie nie zaszkodziła Rapsom, moze ciut pomogła....

 

Philly ma słabe początki, Toronto to wykorzystało, ale po 1 połowie następuje comeback i Phila odrabia błyskawicznie straty....

 

Świetnie zagrał Mo Peterson, jeśli chodzi o rzuty, ale pozatym nic nie dał ...

Dla mnie menofdemecz :wink: rapsów Marshall 12pkt, 8zb, 2bl, najwiecej w zespole 5 asyst ... Wymiatał i tyle.... Bosh tez lepiej niż ostatnio....

Carter mimo tego dunku nad Sammym, który grał dzisiaj beznadziejnie, nie pokazał za duzo, AI w 11 min miał lepsze staty.... Sixers grali jednak bez Robinsona, Skinnera, Thomasa (on to wam bardziej pomogł niz nam), Dalemberta( tez nie wniósł do gry NIC) no i AI ... Czyli podstawowi gracze.... mimo to nie udało sie Toronto wygrac - to nie napawa optymizmem ....

 

Chciaz mnie owszem - rezerwy mamy bardzo dobre :D 8)

 

Rapsi muszą wziąsc sie do roboty, zeby nie zapomniec jak sie wygrywa, bo poza Benettonem mogą nie bygrac zadnego PS !! A stac ich na to ....

 

Mimo wszystko bardzo ciekawy mecz ..... AI pokazał klase :wink: jeszcze niezapomniał, jak to jest byc bedboyem :twisted:

 

Ogólenie w Toronto źle sie dzieje i powtórze - wymieńcie Cartera na byle kogo, bo jeśli w RS nie będzie mu sie chciało grac to powalczycie z Charlotte o ....1pick .... Gdyby dostali za VC jakiegos Stojaka, Pierce'a czy Allena to byłobyto z korzyścią dla Raps ... Ale RS pokaze co będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś Ci się pomyliło zagrał w pierwszej piątce jako PF

Oczywiscie masz racje, nie wiem jak patrzylem na ten boxscore :roll: Chyba myslalem wtedy o czyms innym ;)

 

Co do Williamsa to rzeczywiście niedbrze się z nim dzieje. Możliwa stra PG na cały sezon, a rezerwowi rozgrywający mogą sobie nie poradzić .

Nawet jezeli Williams nie straci calego sezonu, tylko wroci powiedzmy w trakcie, to i tak bedzie sie musial maksymalnie oszczedzac z lawki.

Narazie niedobrze u nas na jedynce. Zostaje nam Alston. Mam nadzieje ze swoje bedzie robil, ale z lawki to ja nie wiem kto :? :roll:

 

Rzeczywiście Vince nie błyszczy w tych grach przedsezonowych i to może martwić. kolejny mecz ze stratami, ale wydaje mi się, że to wynik braku koncentracji. Mam nadzieję, że w sezonie będzie już lepiej.

No ja wlasnie tez licze ze to raczej spowodowane jest brakiem koncentracji i graniem na pol gwizdka. Tym nie mniej, Vince w poprzednim sezonie mial w meczu srednio 3.1 TO :?

 

Sixers grali jednak bez Robinsona, Skinnera, Thomasa (on to wam bardziej pomogł niz nam), Dalemberta( tez nie wniósł do gry NIC) no i AI ... Czyli podstawowi gracze.... mimo to nie udało sie Toronto wygrac - to nie napawa optymizmem ....

Sam wczesniej napisales, ze w PS i tak glownie gra rezerwa ;)

Uwazam ze nie ma co sie przejmowac wynikami tyhc meczy, to tylko preseason. Nowy trener, chce wszystkich sprawdzic, znalezc optymalny sklad, przecwiczyc zagrywki. Wygrana czy przegrana schodzi tutaj na dalszy plan.

 

Ogólenie w Toronto źle sie dzieje i powtórze - wymieńcie Cartera na byle kogo, bo jeśli w RS nie będzie mu sie chciało grac to powalczycie z Charlotte o ....1pick .... Gdyby dostali za VC jakiegos Stojaka, Pierce'a czy Allena to byłobyto z korzyścią dla Raps ... Ale RS pokaze co będzie

No mysle ze jednak az tak zle nie bedzie ;) O 1st Pick chyba nie bedziemy walczyc :)

Jesli chodzio wymiane Vince'a, to GM raczej nie bierze takiej mozliwosci pod uwage. Wytrejdowanie Vince'a to nie taka latwa sprawa, tymbardziej jesli wezmiemy pod uwage jego wymagania (East). Zreszta, nie wyobrazam go sobie nigdzie indziej niz w Raps.

Moim zdaniem, w Toronto jest potrzebny naprawde dobry coach, ktory dotrze do swoich zawodnikow, da im motywacje i takie tam bzdety ;) Potrzebuja kogos, kto nimi pokieruje. Narazie musimy uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na otwarcie sezonu, wtedy wszystko sie wyjasni.

 

BTW: Damn KaBe! Nawalasz te posty gorzej niz kiedys ja na xcom'ie :P Czlowieku, opamietaj sie bo niedlugo polowa postow z forum bedzie twoja ;)

Nie no, zartuje. Ale trzbe przyznac ze piszesz jak najety :)

 

Na koniec kilka fotek z meczu (w tym wsad Carter'a nad delambertem):

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie menofdemecz rapsów Marshall 12pkt, 8zb, 2bl, najwiecej w zespole 5 asyst ... Wymiatał i tyle....

W poprzednim RS również grał znakomicie, a tak wogóle to jak sadzicie czy wogól bedzie grałw starting five, czy Bosh bedzie na centrze, a on na PFie, czy tez moze Araujo lub Woods na centrze, a Bosh na 4órce, a Donley na ławiei walczy o tytuł najlepszego 6thmana lihi :?:

Świetnie zagrał Mo Peterson, jeśli chodzi o rzuty, ale pozatym nic nie dał ...

Zeby tyle dawł w sezonie to bedzie dobrze :wink:

Rapsi muszą wziąsc sie do roboty, zeby nie zapomniec jak sie wygrywa, bo poza Benettonem mogą nie bygrac zadnego PS !! A stac ich na to ....

 

Napisze to co inni wałkują, to jest tylko Pre, a nie prawdziwy season, i mogą wszystko przegrac a w sezonie wyjsc na plus, ale faktycznie mogą miec problemy z wyggrywaniem :wink:

Ogólenie w Toronto źle sie dzieje i powtórze - wymieńcie Cartera na byle kogo, bo jeśli w RS nie będzie mu sie chciało grac to powalczycie z Charlotte o ....1pick .... Gdyby dostali za VC jakiegos Stojaka, Pierce'a czy Allena to byłobyto z korzyścią dla Raps ... Ale RS pokaze co będzie

Mysle ze Bobki sa duzo gorszym zespołem i to oni mogą miec tez pick numer 1, ale faktycznie, źle sie dzieje z Toironto :wink:

Widać z tym u Sixers jest bardzo dobrze, bo zanotowali juz 3zwycięstwo z rzędu ......

 

Przypadek :lol: :wink: :P

Nawet jezeli Williams nie straci calego sezonu, tylko wroci powiedzmy w trakcie, to i tak bedzie sie musial maksymalnie oszczedzac z lawki.

Narazie niedobrze u nas na jedynce. Zostaje nam Alston. Mam nadzieje ze swoje bedzie robil, ale z lawki to ja nie wiem kto

 

Ale Alston tez narazie zawodzi, mało pnktów, troche asyst chyba wiecej mozna sie po nim spodziewac, no nie :?: :P

Co do Williamsa to rzeczywiście niedbrze się z nim dzieje. Możliwa stra PG na cały sezon, a rezerwowi rozgrywający mogą sobie nie poradzić .

Tkowych rezerwowych rozgrywajków nie iwdze , chyba ze jakies kompletne leszcze :?: :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze Toronto wygrali swoje trzecie starcie przedsezonowe z włoską drużyną Benetton Treviso 86-83. Najlepszym graczem meczu był Chris Bosh zdobywca 23pkt. i 11zb. Pomagał mu Donyell Marshall 15pkt. i 9zb. Loren Woods zdobył 4pkt. i 5zb. a Matt Booner 9pkt. i 3zb. W meczu nie zagrał Vince Carter ponieważ trener dał pograć pozostałym graczom, a weteranów oszczędzał na ten moment. Gracze Raps przeważali w każdym elemencie: zbiórki (?), asysty: 23-12 dla Raptors, gracze z ławki: 46-25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.