Skocz do zawartości

Media Day - fotki, komentarze


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że niktórych z róznych powodów może śmieszyc taka czy inna fryzura. Rozumiem, że jak się kogoś nie lubi, to się mu chce za wszelką cenę dosrać.

 

Ale za nic w świecie nie zrozumiem takich postów jak bb2. Nie rozumiem, co ma do tego piłka nozna i symulowanie kontuzji (które po prostu ma swój cel, którego w koszykówce w ten sposób się nie osiągnie, bo jest zatrzymywany czas). Nie rozumiem tekstu o twardości w koszykówce w kontekście piłki noznej, a już walczenie łokciami to jedna niewielu cech wspólnych. Tekst z ocenianiem twardości zawodników po wyglądzie jest już kompletnie absurdalny, tak samo jak porównanie do Tokio Hotel. Do informacji bb2 to trash talk w futbolu to też standard. Fryzura nie pasujaca do sportu? Grubo.

 

Ale najmniej z tego wszystkiego rozumiem, gdy dorosły facet komentuje, ze coś jest gejowskie, podczas gdy sam dzień wcześniej pisze

 

nie moge odciagnac oczu od bynuma:D

Jeżeli ja bym miał w google szukać bardziej gejowskiego tekstu, to chyba tylko na forum dla gejów.

 

Bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zluzujcie moze troche co?

gdyby bynum mial taka fryzure moja reakcja bylaby taka sama

poza tym nadinterpretujecie to co napisalem.

Ale tu wcale nie chodzi o fryzurę. Napisałem wyraźnie, że smiac się można przecież według uznania i nie ma w tym nic dziwnego. Chodzi o to, że dorabiasz do tego niepotrzebną ideologię. A jest ona, delikatnie mówiąc, kontrowersyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam za przeproszeniem pierdolicie. Dobrą minute sie musiałem przypatrywać, żeby dostrzec tą jego "fryzurę". Ot gościu poprostu se włosy BYĆ MOŻE ułożył, a może poprostu mu się odcisnęły od spania ;) . Tutaj wychodzi hateryzm (chyba tak coś takiego się nazywa ;) ), bo co jak co ale do fryzury to się przypierdzielać nie wypada tym bardziej, że takie włosy to ja widzę na codzień u co drugiego polskiego młodzieńca. I co wszyscy to pedały? Nie mówię, że mi się to podoba no ale bądzcie poważni. Wyzywać od pedałów i ciot bo tak a nie inaczej się uczesał? Jak ktoś chce to do byle gówna się przyjebie ;) .

no ja to tak nienawidze Nasha, ze nawet Van mnie nie pobije :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

 

O wydzieleniu z tematu "Trades...." zadecydowałem ja. Specjalnie się szanownemu Jmy'emu tłumaczyć nie musze, ale to zrobie. Temat został wydzielony, ponieważ szanowna forumowa brać zrobiła sobie off topic, który jak widać ma już 2 strony. Nie obchodzi mnie twoje zdanie, czy temat ma sens czy nie. Najmniejszy sens ma zaśmiecanie i tak już dość obszernego tematu o ruchach transferowych, ale skoro już się tak stało, to żeby postów nie usuwać (bo też nie bardzo jest powód , w końcówce sezonu ogórkowego i tak się niewiele dzieje, więc mozna przypuszczać, że z braku tematów/nudy/chęci podtrzymania jakiegoś ruchu w dziale nawet głupi Media Day w jakiś sposób cieszy kibiców), po prostu je wydzieliłem. Jeżeli są jakieś pytania, to na PM. I rzecz jasna osobiste wycieczki usuwam i prosiłbym o stonowanie, a najlepiej zakończenie głupiej wymiany zdań w żaden sposób nie odnoszącej się do tematu, żeby nawet w tak czysto rozrywkowym temacie nie robić syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.