Skocz do zawartości

Media Day - fotki, komentarze


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

ok. dzis odbyly sie media day wiekszosci druzyn nba. niektore byly w piatek ale wiekszosc byla dzis.

zerknmijcie zatena bynuma:D

wrzucilem fotki na forum lakrsow, le nei moglem sie powstrzymac i tutaj tez musialem to wrzucic. gosc ma 20 lat. a qyglada... solidnie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

dla porownania bynum sprzed 2 lat

Dołączona grafika

 

daruje sobie fotki z hs:)

 

z tychciekawszych fotek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i cos czym ciezko mi sie jest pogodzic

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a takiego zdjęcia nie pokazałeś?? :D

 

No i powinni je czesciej pokazywac, widac na nim ze Marcin jest za dobry zeby grac jedna pilka :) , jakby mu dali dwie to by pokazal pełnie swoich mozliwosci :) :)

ps. wchodzilem na NBA.com i tych galeri znalezc nie moge co BB wstawiles, podalbys adres albo wyjasnil czy cos przeoczylem a to jest ogolnie dostepne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sobie teraz przeglądałem te zdjęcia i póki co to bardzo mnie zainteresowała ta postać:

Dołączona grafika

Robert Swift

czt kto moze mi powiedzieć czy ten Robert Swift na górze i ten dole to ten sam człowiek :?:

A jesli tak, to co mu się stało :wink:

Dołączona grafika

 

Aha, poza tym, to oprócz Hornets, Wolves czy Magic, nowe stroje mają też Kings, a o tym wcześniej nie wiedziałem.

Dołączona grafika

 

 

Jeszcze jedno, wystarczy spojrzeć na wspólne zdjęcie Kobego, Gasola i Bynuma i już pozostałe 29 ekip powinno się bać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swift troche przesadzil:)

rozumiem tatoo ale wyglada to tak jakby cala kase z kontraktu przeznaczyl na tatoos:D

niestety one nie spowoduja ze bedzie lepiej gral i pewnie gosc pojdzie w slady cherokee parksa, ktory wygladal nie gorzej:P

 

elwariato fotki na nba.com byly zmieniane co kilka godzin. reszta powinna byc na kazdej stronie danego zespolu. na lakers.com jesto kolo 30 fotek w sumie z media day.

 

reszta fotek jes tna yahoo na profilach zespolow.

dziia mnie 2 rzeczy.

po 1 ten pan podobno mial grac z numerem 1

Dołączona grafika

 

2. to dwayne mitchell, ktorego sie sporo naogladalem i byc moze znajdzie miejsce w rosterze na sezon. trzeba przyznac, ze fizycznie przygotowany jest do ligi calkiem calkiem.

Dołączona grafika

 

na glownej stronie lakrs jest jeszcze fotka powella pozyskanego z clippers, ktory ma zajac miejsce turiafa. zeby bylo zabawniej, powell w nba 2k9 ma lepszy rating niz turiaf:) ale jak wiadomo pewnych rzeczy jak hart ducha w grach sie nie uwzglednia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to tatuaże. Chyba poszedł to jakiegoś salonu i hurtowo wytatuował sobie całe ręce. :wink:

Do tego zapuścił włosy i coś czego można na pierwszy rzut oka nie zauważyć - on ma pomalowane paznokcie na czarno :lol: , a to już jest dla mnie żałosne.

 

Chyba chłopak poczuł nagle pociąg do heavy metalu czy czegoś w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak off-topicowo. dlaczego jesli ktos zrobi sobie cos innego z wlosami, ni zetnie je krotko, lub zapusc kucyk jest uwazany za pedała?? Nie to zebym ich bronil, bo sam lubi wlosy krotkie, albo nawet bardzo krotkie. Rozumiem ze zelatyna na wlosach to troche objaw mlodzienczych lat, ale zeby wyzywac ludzi od pedalow bo robia sz siebie jakiegos borka czy innego macka kurzajewskiego. taki trend, takie cos jest cool, tak teraz wyglada "prawdziwa" gwiazda.

 

ps, lepsze to niz fryzura nasha sprzed 2 lat, kiedy wygladal jak malpka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antek sa pewne granice. sam nosilem kiedys calkiem dlugie dready, sam czasami wygladam jak pau gasol

ale pewne rzeczy koszykarzom nie przystoja.

 

(nie!)rozumiem pilkarziy, gdzie moze istniec taki cristiano ronaldo, gdzie jest przyzwolenie na udawanie kontuzji, i generalnie pilkarzom blizej do chlopakom z tokyo hotel a im samym zalezy na tym by byc chudym szybkim itd.owszem sa wyjatki jak rio ferdinand czy kilku innych obroncow ktorzy wygladaja jak na twardzieli przystalo badz adriano na ataku, ale generalnei jak patrze na polskich modnych pilkarzy to sie zastanawiam w czym jest problem....

 

w koszykowce, gdzie walczysz, dostajsz lokcie musisz byc twardy. a taka fryzura twardosci mu nie dodaje. bedzie ostre trsh talkin...

 

oczywiscie nie znaczy to, ze na ulicy wyzwalbym go od gejow pobil itd. ale sa pewne granice.... nash je przekroczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... nie wiem dlaczego niby z góry zakładacie, że w takiej fryzurze będzie grał w sezonie ... To, że gdzieś tam na media day miał tak włosy ułożone o niczym nie świadczy jeszcze ... Fakt, że trochę "piłkarskie" są a ogólnie wszelkie piłkarskie cfaniaczki mi działają na nerwy, no ale kurde ... Facet ma 30 pare lat a my będziemy go rozliczać za to jaką ma fryzurę na zdjęciu (!) No trochę powagi ... Wyzywanie kogoś od pedałów, emosów itd, bo sobie włosy postawił to lekkie przegięcie mimo wszystko ... Jak sobie zacznie oczy malować i chodzić w obrożach to ok, ale nie za głupie włosy ... Szczerze mówiąc to już śmieszniej wygląda "twardziel" Swift ze swoimi nowymi tatuażami ...

 

BB jeszcze co do twardości ... Od kiedy to włosy sprawiają, że jesteś twardszy? W przepychankach "super" fryzura daje ci więcej siły czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucasso gdzie ja go wyzwalem od pedalow?!

napisalem cos w stylu ze bardziej pedalskiej fryzury nie moge znalezc na google

co nie musi byc rownoznaczne.

 

to jest oczywiste, ze wlosy nie graja! ani nie spowoduja, ze ktos bedzie gral gorzej. ale takie fryzury kojarza mi sie z pilkarskmi, jak to dobrze okresliles, cfaniaczkami.

 

nie pasuje mi to do basketu. totalnie. dla mnie moze sobie biegac w czym chce na glowie. ale pewne rzeczy do basketu nie pasuja. i ta fryzura wlasnie do takch rzeczy sie zalicza. przesadzil i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam za przeproszeniem pierdolicie. Dobrą minute sie musiałem przypatrywać, żeby dostrzec tą jego "fryzurę". Ot gościu poprostu se włosy BYĆ MOŻE ułożył, a może poprostu mu się odcisnęły od spania ;) . Tutaj wychodzi hateryzm (chyba tak coś takiego się nazywa ;) ), bo co jak co ale do fryzury to się przypierdzielać nie wypada tym bardziej, że takie włosy to ja widzę na codzień u co drugiego polskiego młodzieńca. I co wszyscy to pedały? Nie mówię, że mi się to podoba no ale bądzcie poważni. Wyzywać od pedałów i ciot bo tak a nie inaczej się uczesał? Jak ktoś chce to do byle gówna się przyjebie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.