Skocz do zawartości

[08/09] Topic ogólnoorganizacyjny


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za dwoma ligami. Podział nie może być losowy. Jakby to było? Np jedna liga pierwszych 10 z zeszłego sezonu, a druga 10 nowych? :) nie za bardzo. Ligi muszą być, przynajmniej w teorii, jak najbardziej równe. Będzie musiało być jakoś tak: 20 osób wg kolejności draftu, tak jak stoi na początku i dobór na przemian 1, 3, 5..., a w drugiej 2, 4, 6. Ale to chyba oczywiste, nieprawdaż?

Jeśli już robimy dwie równe ligi, to niech będą po 10 osób, tak jak wyższe ligi, żeby można było porównywać punkty w końcu! Jeśli już gramy w tak niskiej lidze, to przynajmniej żebyśmy mogli mieć radość z porównywania z najlepszymi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, faktycznie pomysl billy'ego dobry. mowilem o losowym, a tu wyszedl duzo ciekawszy.

 

jest 8 do 1, jesli chodzi o glosowanie w sprawie podzialu lig, biorac pod uwage fakt ze ze "starego" fbl4 swoja gre potwierdzilo 15 osob mozna by je zakonczyc, ale wiadomo ze jeszzce dwie pozostale osoby sie odezwac(hesu i keyla), wiec czekamy jeszzce na jedna osobe i wtedy wiekszosc bedzie bezwzgledna i demokracja zwyciezy, czyli bedzie podzial lig :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się wypowiedzieć wcześniej, ale zabiegany ostatnio jestem. W międzyczasie Stro zdecydował i temat postawił jasno. Ja też bym się skłaniał ku temu, żeby FBL#4 podzielić na dwie podgrupy, ale i tak ostatnie zdanie należałoby do "oberkomisarza" :wink: Nie jestem uczestnikiem, mój głos nic tutaj nie znaczy, ale rzeczywiście gra w jednej dużej lidze, poza swoimi plusami ma też minus taki, że masa rolsów jest w użyciu, a z nimi to za duża jest loteria. A z waiverów nie ma co brać, bo tam już totalna kaszana zostaje przy tylu składach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie zabrakło mi 5 fp do awansu , a do pierwszej trójki 70 fp (pozdro kwadrat i andrew ) , więc nie pogardziłbym awansem ;d . Szczerze powiedziawszy najbardziej optymalna liga według mnie to 12-15 osób , jest w czym szukać we free agentach i składy nie są aż tak bardzo słabe. Co ma być to będzie , ja i tak gram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Commisioner Tools jest link 'Publish League'.

po ustawieniu limitu we wszystkich ligach na 10 (12?) i wejściu wszystkich naszych zróbmy to i zobaczmy co się stanie. być może to jest to, o czym mówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie będzie jakiś wielkich sprzeciwów ligi FBL #4 będą podzielone kluczem parzyste do A, nieparzyste do B (lub vice versa, to mało istotne ;) ).

 

Lig jeszcze nie ma założonych dlatego, że nie wiadomo jaki będzie skład tych lig i tym samym spośród kogo będziemy wybierali komisarzy.

 

Stay tuned.

 

BTW: czemu komisze lig #2 i #3 się ociągają i nie pozakładali jeszcze lig? :P (większość uczestników u Was już jest, więc można działać :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że czekamy do końca soboty przed podaniem ostatecznego składu lig? Mam sugestię - niech nie będzie tak jak w ubiegłym roku, kiedy pod nieobecność jednaj osoby któraś z lig (2? 3?) grała w 9-osobowym składzie. "Dziwna" liczba uczestników to może sobie być u nas (w sensie w 4), ale nie wyżej. Pozostaje kwestia - uratować spadkowicza czy promować następnego z niższej ligi. Ja bym był za pierwszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisać się można?

Jakiś link też by nie utrudnił mi życia :)

Z góry dzięki za odpowiedź 8)

Raczej, że można. Ale poczytaj sobie wątek, żeby się zorientować, co się dzieje, zanim poprosisz o jakieś linki.

 

Co ciekawe - zakładając, że nikt więcej już nie potwierdzi uczestnictwa, to mamy akurat tylu nowych (9), żeby były dwie pełne 4. ligi po 10 uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje kwestia - uratować spadkowicza czy promować następnego z niższej ligi. Ja bym był za pierwszym rozwiązaniem.

Z tego co pamietam to jest wlasnie odrotnie i honorowani sa gracze z nizszych klig, a nie spadkowicze.

 

Ps, do jutra jest termin zgloszenia ligi i dzielimy lige na zasadzie 1, 3, 5, 7 itd :?: To chyba bedzie najlepsza opcja, a i kolejnosc zgloszen decyduja o nowych uczestnikach czy moze staz na forum, bo to tez wazna sprawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.