Skocz do zawartości

beGM - [Playoffs 2019 West 1st Round] (4.)New Orleans Pelicans - (5.) Los Angeles Lakers


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, january napisał:

Wy już w ogóle nie czytacie chyba Misie moje co zostało wyżej napisane 😉 Olynyk na Davisie to gra jakieś całe 4mpg, Favorsa problemy z faulami (których notabene nie miewa) to nic z mordowanym przez Butlera Griffinie (o minutacha Jabariego Parkera nie wspominając), czy przez Brona Jonesie, o DLO i Tyusie też zostało już napisane. Camby ma problemy w niemal każdym matchupie, nie wiem skąd pewność że Pels nagle wygrywają G3, skoro na powrót Griffina zmotywowani będą i Lakers, a przewaga w HCO LAL jest ogromna. Jak ktoś tu wymyśla scenariusze z 0-2 na 2-2, to ja nie wiem co w ogóle mam napisać.

Więc jak ktoś się spyta o coś konkretnego to mogę coś jeszcze dopisać, ale wydaje mi się, że z mojej strony wszystko już zostało napisane.

Ja  mam przewagę na dwójce i piątce, ty na trójce i moim zdaniem dyskusyjną na pozycji rozgrywającego. Na czwórce jest remis.

Przestań prowadzić narracje, jakbyś miał przewagę na każdej pozycji. Sprawa jest niezwykle wyrównana, mam wrażenie, że nie prowadzisz tu sprawiedliwej narracji. Ja mówię o swoich słabościach, a ty o swoich tylko w superllatywach. Każdy twój gracz gra na pełnej intensywności z obu stron parkietu i to w momencie, kiedy cały czas switc***esz co wymaga ogromnej energii. To są oczekiwania grubo ponad normę. Ja niektórych graczy ograniczam z przodu, by miał więcej energii na defensywę jak Davis lub jak np. Griffina trochę oszczędzał z tyłu. To jest racjonalne podejście.

Grę  opierasz o spacing, ale nie masz wybitnych strzelców, a twoje popisowe picki są bardzo dobrze neutralizowane przez Davisa.

Te twoje teksty o 4-0, to jest typowe zagranie jak z bilansami. Celowa hiperbolizacja, by głosujący poszli środkiem i dali Ci 4-2. Widzę, że sporo osób się na to łapie już, a przecież to jest cholernie wyrównana seria pod względem poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby nie chodzi o łapanie się na to co pisze o january, a o wyjątkowo pechowy kalendarz dla Twojego zespołu. Moim zdaniem bez Blake'a nie masz "prawa" wygrać meczu i wyjeżdżasz z NO z 0-2 i to już jest cholernie trudne do odwrócenia przy podobnym poziomie zespołów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Camby nie chodzi o łapanie się na to co pisze o january, a o wyjątkowo pechowy kalendarz dla Twojego zespołu. Moim zdaniem bez Blake'a nie masz "prawa" wygrać meczu i wyjeżdżasz z NO z 0-2 i to już jest cholernie trudne do odwrócenia przy podobnym poziomie zespołów. 

To mogę zrozumieć, ale może warto jednak dać trochę miłości Jabari Parkerowi ;) Ciągle jest Anthony Davis i może w którymś ze spotkań Buddy Hield zaliczy jakiś występ w stylu Klay Thompsona, do czego pokazał ma potencjał ofensywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

To mogę zrozumieć, ale może warto jednak dać trochę miłości Jabari Parkerowi ;) Ciągle jest Anthony Davis i może w którymś ze spotkań Buddy Hield zaliczy jakiś występ w stylu Klay Thompsona, do czego pokazał ma potencjał ofensywny.

Ty wiesz co sądzę o Jabarim :P Ja nadal jestem z tego dealu zadowolony ;) 

Przy HCA Lakers moim zdaniem mogłoby być G7 i w sumie nie wiadomo z jakim zwycięzcą. Przy HCA Pels paradoksalnie działa to na Twoją niekorzyść, pech i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Wy już w ogóle nie czytacie chyba Misie moje co zostało wyżej napisane 😉 Olynyk na Davisie to gra jakieś całe 4mpg, Favorsa problemy z faulami (których notabene nie miewa) to nic z mordowanym przez Butlera Griffinie (o minutacha Jabariego Parkera nie wspominając), czy przez Brona Jonesie, o DLO i Tyusie też zostało już napisane. Camby ma problemy w niemal każdym matchupie, nie wiem skąd pewność że Pels nagle wygrywają G3, skoro na powrót Griffina zmotywowani będą i Lakers, a przewaga w HCO LAL jest ogromna. Jak ktoś tu wymyśla scenariusze z 0-2 na 2-2, to ja nie wiem co w ogóle mam napisać.

Więc jak ktoś się spyta o coś konkretnego to mogę coś jeszcze dopisać, ale wydaje mi się, że z mojej strony wszystko już zostało napisane.

Per36 wychodzi Favorsowi 4,2 faulu, a Ty w przypadku problemów z faulami u niego masz tylko Olynyka pod koszem. Ktoś w takich sytuacjach musi bronić Davisa, a raczej może mieć taka sytuacja miejsce, bo dajesz Favorsowi sporo zadań w tej serii. 

A sa jeszcze wjazdy pod kosz Griffina, Jabari Parkera, którego nie możesz lekceważyć w ofensywie i czasami też Derricka Jonesa Jr. 

W 2-3 meczach wg mnie będziesz miał problem z faulami Favorsa. Kim wtedy grasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie absencja Griffina w 2 pierwszych spotkaniach (jeśli się mylę, to proszę o poprawienie - przeleciałem pobieżnie dyskusję i tak wyczytałem), to dałbym 4:3 Lakers (de facto brak odpowiedzi u januarego na duo davis-griffin, podobnie jak pel nie maja zadnej odpowiedzi na lebrona i butlera), ale że absencja jest - szybka, łatwa seria  na 4:1. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 19:25, MarcusCamby napisał:

jakiś Wagner

O wypraszam sobie. Proszę mojego Moritza "przyszłość niemieckiej koszykówki i Detroit Pistons" Wagnera szanować, bo takiego Bullocka mógłby zjeść na śniadanie i popić weissbierem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, january napisał:

Niemniej uważaj w przyszłości na naszego zaradnego Rzędziana (tak Qcin to o Tobie!)

^^ 

w przyszłym roku mam nadzieje , ze Wschód będzie mniej napompowany w tym roku, bo do finału czeka mnie spacerek po Zachodzie - ale Finał może być ciężki .

 

Co do serii- no cóż , brak jakichkolwiek znaczących graczy Pels w 1r rl NBA wiele mówi o przeszacowania tego zespołu u nas - Lakers , mino sporych moich wątpliwości co do mistrzowskich planów Januarego wyglądają zdecydowanie lepiej w tej serii - personalnie . 

 

Oczywiscie pisanie o Huerterze czy Olynyku jako ważnych graczach rotacji w ŁA wiele mówi o suficie tego zespołu, z drugiej strony - nasz Zachód wyglada gorzej niż Wschód w RL NBA (poza GSW) wiec wszystko jest możliwe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Co do serii- no cóż , brak jakichkolwiek znaczących graczy Pels w 1r rl NBA wiele mówi o przeszacowania tego zespołu u nas - Lakers , mino sporych moich wątpliwości co do mistrzowskich planów Januarego wyglądają zdecydowanie lepiej w tej serii - personalnie .

Przy takim sposobie prowadzenia narracji to szczytem marzeń Wolves będzie druga runda, skoro sukces sprowadzasz tylko do franchise playera niezależnie od całości składu.

Giannis ma super skład, Griffin i Davis mocno rozczarowujący. Zwróciłeś uwagę na taki szczegół?

Twoja dedukcja godna Janusza koszykówki :]

Nic dziwnego, że człowiek morza ciśnie z Ciebie wieczną pompę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Nie rozpisywałem się na temat moich graczy (Huerter, Olynyk między innymi) w tej serii, ale @Qcin_69 takimi postami motywuje mnie do bardzo szerokiego opisu jeśli wejdę (doceń Camby, iż zawsze to kurtuazyjnie podkreślam :) ) do 2 rundy na pojedynek wagi ciężkiej, wyczekiwany w Kalifornii od wielu miesięcy...

Ponoś w II rundzie Łorjorz chcą to sweepem zakończyć, żeby nie wstrzelić się w kontuzję Duranta :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

A tak z ciekawości, o co chodzi z tymi nieustannymi pojazdami po Olynyku? 

Nikt nie lubi dirty Kelly, a po za tym jest bardzo wątpliwą opcją na C, by grać zmiennika Favorsa w tak fizycznej serii i łatać dziury po LeBronie, który nie widzę opcji, by ciągnął dwie strony parkietu, po tym co było w poprzednich latach, a także tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.