Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2019/20


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, t_omko napisał:

Blaugrana otrzymuje bana na miesiąc.

 

Ale to Nunn powinien trafić do następnej osoby z najwyższym waiverem:

  Kendrick Nunn Mia - PG
$100 Winning Bid

New Orleans Pelicans $82 (Outbid)

Phoenix Suns $53 (Outbid)

Cleveland Cavaliers $22 (Outbid)

Portland TrailBlazer $13 (Outbid)

Philadelphia 76ers $13 (Outbid)

Miami Heat $11 (Outbid)

Minnesota T-Wolves $6 (Outbid)

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Zgadzasz się, że w obecnej sytuacji Nunn powinien trafić do osoby z drugą najwyższą kwotą?

Jeśli nie określa tego regulamin to chyba najlogiczniej będzie wysłać go do drugiej ekipy z listy, odejmując jej $, z tym że teraz nie da się sprawdzić za kogo miałeś go ustawionego na waiverze, przed sezonem to pewnie wiele nie zmienia ale w sezonie po kilku dniach może to już być problematyczne :P Trzeba by z tego zrobić regułę bo w kolejnej tego typu sytuacji, po sprawdzeniu pensji po np 3 dniach, druga osoba z listy może już go nie chcieć. I co wtedy? Zmuszamy ją do wzięcia gracza którego już nie chce? A musimy już wybrać opcję, żeby nie było samowolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Jeśli nie określa tego regulamin to chyba najlogiczniej będzie wysłać go do drugiej ekipy z listy, odejmując jej $, z tym że teraz nie da się sprawdzić za kogo miałeś go ustawionego na waiverze, przed sezonem to pewnie wiele nie zmienia ale w sezonie po kilku dniach może to już być problematyczne :P Trzeba by z tego zrobić regułę bo w kolejnej tego typu sytuacji, po sprawdzeniu pensji po np 3 dniach, druga osoba z listy może już go nie chcieć. I co wtedy? Zmuszamy ją do wzięcia gracza którego już nie chce? A musimy już wybrać opcję, żeby nie było samowolki.

 

Dokładnie tak, mogę ciekawe czy jest gdzieś historia tego w mailu, zaraz sprawdzę, bo dostałem powiadomienie że przegrałem i może tam pisze kogo wywaliłem.

 

p.s ktoś dziś ogląda ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mac napisał:

Ja zaś kibicuje LAC ( Kawhiemu ).

p.s jest dowód kogo bym wywalał:

image.png.d3be9a35d9ee0d186999467cfd016026.png

Cóż, przekazanie go kolejnemu będzie problematyczne dla Komisza. Byłoby logiczniejsze jednak będzie sprawiało problemy. Wyobraźmy sobie tą sytuację którą opisałem wcześniej - komisz po np 3 dniach sprawdza, że ktoś przekroczył limit, wycofuje Nunna z drużyny i daje bana. Chce go przekazać do drugiej drużyny, jednak ta w międzyczasie w te 3 dni poczyniła zmiany i: A. nie ma już gracza, za którego chciała Nunna pobrać B. pobranie Nunna wpędzi ją ponad próg salary cap, a żadnego z graczy z pensją powyżej Nunna user nie chce oddać C. drugi user z listy nie odpowiada przez parę kolejnych dni lub odmawia sprawdzenia bo Nunna nie chce, a my nie możemy sami sprawdzić za kogo chciał Nunna pobrać. Co wtedy z Nunnem? Na FA? Do trzeciego z listy? Czyli w zasadzie drugi już ma opcję wyboru czy tego Nunna chce czy nie, ale musimy czekać aż podejmie decyzję. Powiedzmy, że trwa to dwa dni, na decyzję trzeciego z listy czekamy kolejne dwa dni, czwartego znów dwa dni itd. Chętnych było chyba ośmiu, Nunn przez dwa tygodnie wisi bez klubu a Komisz musi się z tym pierdzielić.

Podsumowując: ja w głosowaniu byłbym za powrotem takiego Nunna na waivers. Rozumiem, że dla drugiego z listy to minimalne utrudnienie bo był blisko, ale jak by nie patrzeć, przegrał jednak tą licytację w uczciwej walce. Blau miał 100$ do wydania i je wydał, wygrał licytację, a że oddał towar bo mu się nie zmieścił w domu to licytacja zaczyna się od początku. To chyba najmniej problematyczne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, blaugrana napisał:

Tanio rozsprzedam drużynę, liczę na Wasze, jak zawsze, ciekawe propozycje, szczególnie te najoryginalniejsze, heh.


Walcz, będę kibicował twojej drużynie bardziej niż swojej.

 

Cytat

Zgadzasz się, że w obecnej sytuacji Nunn powinien trafić do osoby z drugą najwyższą kwotą?

 Nie, w takiej sytuacji blaugrana traci $ a Nunn trafia ponownie na licytację.

Sprawa jest analogiczna do otwarcia rynku FA i z mojego tekstu:
"Przypominam, że pobieranie zawodników odbywa się na zasadzie obstawiania kasy waiverowej na konkretnego grajka. Drużyna w żadnym momencie waiverowej karuzeli nie może przekroczyć progu 460 (sytuacja w której z waiverem #1 będzie ktoś miał 460,5 a waiver #2 obniży wartość drużyny do np. 455 jest także zabroniona) i proszę o tym pamiętać bo grozi za to cofnięcie pobranych zawodników, ban na miesiąc a kasa wykorzystana na pobranie kolesia nie zostanie zwrócona"
wynika iż w tego typu sytuacjach nie ma opcji rozważania kto był drugi.....

Poza tym moim zdaniem to najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie tej sytuacji.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.