Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] Deklaracje - sezon 2019/20


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.11.2020 o 12:14, Tizz napisał:

jeszcze trochę czasu jest, możemy poczekać

obiecuje, ze jutro pozakladam wszystkie tematy.

wyliczone mam wszystkie pensje, picki, itd., excele porobione, nic tylko zalozyc wątki na forum, ale wole zrobić to na spokojnie dokładnie jutro po robocie, akurat żeby każdy miał szansę zaspokoić swoja ciekawość w weekend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

@bulek @wilson44

Może trzeba założyć temat z deklaracjami by się policzyć, bo z tym może być problem? 

spokojnie, większość mi już potwierdziła różnymi kanałami, więc zostało kilka osób, do których już napisałem wiadomości na priv.

Dzięki za troskę Tecu, ale wszystko będzie dobrze ogarnięte, nie musisz się martwić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy jedynie na potwierdzenia @Mikowal83 i @Benon , ale myślę, że to formalność. w razie czego jest i tak kolejka chętnych.

reszta w jakiś tam sposób potwierdziła uczestnictwo.

temat na nowy sezon założony w Inne ligi wirtualne:  [Liga Roto Dynasty] sezon 2020/2021

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, Mikowal mi potwierdził. Pozostaje jedynie Benon.

Do ustalenia zostaje rozegranie draftu. Z tym trzeba się w miare sprawnie uporać, myślę, że nawet pod koniec tygodnie trzeba już zacząć.

Później Waivery, ale z tym akurat się śpieszyć nie ma co, z tym bym poczekał nawet dopiero do kilku dni przed rozpoczęciem rzeczywistego sezonu, bo jednak wszyscy musimy mieć czas na transfery po drafcie, zejście z salary itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.