Skocz do zawartości

FORUM ZAKTUALIZOWANE - opinie, uwagi, spostrzeżenia...


Borys

Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?

    • Tak
      31
    • Nie
      23
    • Wszystko mi jedno
      6


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie żadne, w idealnym społeczeństwie opcja dislajków motywowałaby do niepisania gówno postów, ale jak wyżej, zawsze trafi się jakiś fluber, który da randomowego dislike'a, bo dostał go wcześniej, co psuje tego sens, o czym już wspomniałem.:)

 

Porównanie do YT jest słabe, bo tam macie masowe grono oglądających, tutaj Rappar będzie dislike'ować każdy post ely3 po jakichś dwóch tygodniach, and so on. :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:
29 minut temu, kolek23 napisał:

 

Tutaj te reakcje negatywne widzę, że wpływają na reputację użytkownika, więc przy odpowiedniej liczbie dislike można komuś zafundować ujemną reputację:)

 

przy odpowiedniej liczbie lajków można komuś zafundować dodatnią reputację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

W sumie żadne, w idealnym społeczeństwie opcja dislajków motywowałaby do niepisania gówno postów, ale jak wyżej, zawsze trafi się jakiś fluber, który da randomowego dislike'a, bo dostał go wcześniej, co psuje tego sens, o czym już wspomniałem.:)

 

Ale prawie każdy będzie tak reagował. Dałem dislike Slakbowi, więc on dał mi w zamian trzy😀 Co tylko potwierdza, że to nie jest przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

szkoda, że na forum o koszykówce muszę mieć tak długie hasło jakbym logował się do konta bankowego lub sejfu w CIA

 

Nie musisz, możesz ustawić ponownie takie same jakie wcześniej.

 

Ja tam nie za bardzo jestem za tym dislajkami, miałem moim zdaniem zabawny komentarz, ale bałem się, że dla kogoś może nie być śmieszny i go nie napisałem, to podcina skrzydła ;]

 

A na YouTube proporcje są trochę inne, dobre rzeczy mają po 98% łapek w górę u nas to tak nie zadziała. No i jak ktoś będzie miał kontrowersyjną opinię to może bać się ją napisać, trochę wypacza to sens dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fluber napisał:

Czy moglibyśmy jednak posługiwać się czymś bardziej konstruktywnym w tej krytyce niż pismo obrazkowe w postaci strzałki w dół?

 

co masz na myśli, jak można dac bardziej merytoryczny obrazek? oO

 

od tego masz posty, jeśli ktoś chce być merytoryczny to zamiast dawać buźkę to pisze posta. Nie bardzo wiem, jak zrobić bardziej merytoryczny dislike, zamiast strzałki w dół, brązową kupę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ale prawie każdy będzie tak reagował. Dałem dislike Slakbowi, więc on dał mi w zamian trzy😀 Co tylko potwierdza, że to nie jest przypadek.

 

Dla ścisłości - dostales dwa dislike i później dałeś mi dislike i wtedy dostałeś trzeciego. Postów Chytruza czy DaFlouu nie dislajkuje. Stwierdziłem, że skoro nie zgadzas się z moją opinią i dajesz dislike to ja mogę w stosunu do Ciebie zrobić to samo, ale generalnie to nie ważne, nie wciągniesz mnie w dyskusję o dawaniu dislike bo to potwierdzi Twoją tezę. :D

 

Dziwię się po prostu, że dorośli ludzie przejmują się takimi pierdolami jak obniżenie reputacji na forum o koszykówce przez to, że jakies trollkonta dadzą im dislajka. Naprawdę te polubienia mają jakieś znaczenie dla Was? Dla mnie są spoko z tego względu, że za odpowiedź np. na temat odkurzacza nie muszę dziękować po kolei tylko wcisnę 'lubię to' i tyle. Taka sama sytuacja jest ze zgadzaniem lub niezgadzaniem się z kimś w jakiejś sprawie. Zamiast pisać 'uwazam tak samo/nie zgadzam się' to daję like/dislike i tyle. A jak będę chciał normalnie podyskutować to w niczym to nie przeszkadza. Dlatego moim zdaniem albo usuwamy to całkowicie albo zostawiamy jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ja tam nie za bardzo jestem za tym dislajkami, miałem moim zdaniem zabawny komentarz, ale bałem się, że dla kogoś może nie być śmieszny i go nie napisałem, to podcina skrzydła ;]

Serio? Bałeś się napisać komentarz, bo się obawiałeś że kogoś może nie rozbawić? WTF?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Borys napisał:

 

co masz na myśli, jak można dac bardziej merytoryczny obrazek? oO

 

od tego masz posty, jeśli ktoś chce być merytoryczny to zamiast dawać buźkę to pisze posta. Nie bardzo wiem, jak zrobić bardziej merytoryczny dislike, zamiast strzałki w dół, brązową kupę ;)

Mnie chodzi o to, żeby nie było żadnego obrazka, czyli nie było dislików😄

 

Chociaż jak pomyślę o tej brązowej kupie... 💩

1 minutę temu, SlaKB napisał:

 

Dla ścisłości - dostales dwa dislike i później dałeś mi dislike i wtedy dostałeś trzeciego. Postów Chytruza czy DaFlouu nie dislajkuje. Stwierdziłem, że skoro nie zgadzas się z moją opinią i dajesz dislike to ja mogę w stosunu do Ciebie zrobić to samo, ale generalnie to nie ważne, nie wciągniesz mnie w dyskusję o dawaniu dislike bo to potwierdzi Twoją tezę. :D

 

Już Cię wciągnąłem w tę grę☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Nie musisz, możesz ustawić ponownie takie same jakie wcześniej.

 

Ja tam nie za bardzo jestem za tym dislajkami, miałem moim zdaniem zabawny komentarz, ale bałem się, że dla kogoś może nie być śmieszny i go nie napisałem, to podcina skrzydła ;]

 

A na YouTube proporcje są trochę inne, dobre rzeczy mają po 98% łapek w górę u nas to tak nie zadziała. No i jak ktoś będzie miał kontrowersyjną opinię to może bać się ją napisać, trochę wypacza to sens dyskusji.

 

Naprawdę dla kogoś te lajki/dislajki mają takie znaczenie, że może bać napisać się posta? Przecież to tylko forum o koszykówce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

W sumie żadne, w idealnym społeczeństwie opcja dislajków motywowałaby do niepisania gówno postów, ale jak wyżej, zawsze trafi się jakiś fluber, który da randomowego dislike'a, bo dostał go wcześniej, co psuje tego sens, o czym już wspomniałem.:)

 

Porównanie do YT jest słabe, bo tam macie masowe grono oglądających, tutaj Rappar będzie dislike'ować każdy post ely3 po jakichś dwóch tygodniach, and so on. :] 

Spokojnie, mam go na ignoruj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, zeby "lajki" zmnieszyly dyskusje. Przeciez, jakby ktoś walnął posta w stylu "no zgadzam się rownież z Toba".

To albo zostałby usuniete przez moda, jako nie merytoryczny, albo nie wniósł by nic do dyskusji i lepiej, żeby go nie było.

 

Więc, jak ktoś ma cos więcej do powiedzenia to i tak napisze post. Bardziej zastanawiam sie, nad dislike'ami czy one sa potrzbene i czy bardziej nie wprowadza zametu, czy glupiego obrazania sie wsor nieletnich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Ale prawie każdy będzie tak reagował. Dałem dislike Slakbowi, więc on dał mi w zamian trzy😀 Co tylko potwierdza, że to nie jest przypadek.

 

Udzielam się na pewnym forum, gdzie ten system działa od dawna i nie ma z nim żadnego problemu. Ludzie zazwyczaj piszą merytorycznie, nikt nie minusuje konstruktywnych postów, a nawet jak się zdarzy, to raczej nie widać reakcji w stylu "oż ty c***u zminusuje każdego twojego posta z ostanich 38 lat" :) 

 

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Dziwię się po prostu, że dorośli ludzie przejmują się takimi pierdolami jak obniżenie reputacji na forum o koszykówce przez to, że jakies trollkonta dadzą im dislajka.

 

o to to to :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie masz, zajrzyj na 3 stronę tematu o serii Rockets - Jazz i powiedz czy widzisz jego post, czy nie

 

 

 

Widzę, aż sprawdziłem i mam dalej go w ignorowanych użytkownikach.

 

Widzę, że forum poszło z duchem czasu i wprowadziło nowe standardy przeciw dyskryminacji wobec...(ciąg dalszy dostępny tylko dla abonentów premium)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Widzę, aż sprawdziłem i mam dalej go w ignorowanych użytkownikach.

 

Chyba nie można ignorować adminów/moderatorów. Jak będziesz próbował coś edytować przy tym ignorze, to Ci wyskoczy przy elym info, że nie możesz ignorować tego użytkownika. Także pamiętaj, masz 100 dislików na dzień😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Chyba nie można ignorować adminów/moderatorów. Jak będziesz próbował coś edytować przy tym ignorze, to Ci wyskoczy przy elym info, że nie możesz ignorować tego użytkownika. Także pamiętaj, masz 100 dislików na dzień😊

6,6k postów.

Wie ktoś jak ustawić bota czy trzeba ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.