Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WEST 1st round: (1) Gloden State Warriors vs (5) Los Angeles Clippers


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.04.2019 o 08:36, Dave86 napisał:

No nie będę ukrywał, że delikatną satysfakcję mam, żę GSW przegrało, pewnie ich to podrażni teraz, ale mimo wszystko.. Duży błąd że GSW nie podpisali Gortata - Bogut to jest gość który gra w trybie slow motion, a biorąc pod uwagę kontuzję Cousinsa to na parkiecie będzie dłużej przebywał. 

Przewaga Boguta nad Gortatem była taka, że zna system Kerra, z 3 spośród pozostałych czterech graczy pierwszej piątki grał już kilka lat.

Ja się w sumie nie dziwię, że wybrali Andrew, a Gortata odpuścili. Możliwe, że ostateczna decyzja należała do Kerra, bo w pewnym momencie Gortat dawał znaki, że są rozmowy z GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, bo Gortat to jest super mobilny xD i do tego niesamowity zawodnik, jak GSW mogli popelnic tak ogromny blad i nie podpisac zawodnika ktorego nikt nie chcial i zostal wyrzucony z druzyny, ktora w wymianie pozniej oddala jeszcze jednego centra

GSW "maja problemy" bo nie gra u nich Gortat, piekna wizja.

 

A Gortat to sobie moze dawac znaki, z obozu GSW nikt nigdy nie pisal ze cokolwiek jest na rzeczy, insiderzy to samo

to Gortat chcial GSW, chcial pierscienia zeby potem w mediach sie przedstawiac jako MISTRZ NBA, ale to obie strony musza chciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, to nie będzie zbyt mądry comment. Mógłby poćwiczyć Steph nierobienie 3/14 FG w randomowym meczu serii, bo skończy się to trzecim MVP finałów dla Snake'a (rokrocznie Curry ma tego typu wtopę psującą mu statsy z całej serii), a to już serio słabo by wyglądało. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

Masz rację. Przez te mistrzostwa i MVP dla Duranta, Curry nie będzie należycie doceniony. A moim zdaniem on jest na równi z Russellem (no przecież nie D'Angelo), Jordanem (tak, DeAndre), James'em (Mike James madafaka) czy O'Nealem ( ale Jeremaine'a to Wy szanujcie). Innymi słowy, Stephen Curry zmienił oblicze tej gry. Jest fenomenem, jednym na pokolenie i tylko brak MVP finałów, gdzie raz zgarnął tę nagrodę Iguodala (moim zdaniem Curry był wtedy ważniejszy), a następnym razem Durant w ostatnich finałach ( Curry grał równie dobrze). Szkoda, że przez to kariera Stefana Kury będzie przez pewien czas traktowana jak kariera jakiegoś pomagiera. Historia i tak należycie go doceni, wszystko w swoim czasie. Dla mnie to już jest legendarny gracz. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dapunk20 napisał:

Curry nawet bez tego 3/16 nie zasługiwał na Finals MVP, przecież on te cyferki nabijal w garbage time..

 

Ty jesteś do niego uprzedzony. Zawsze masz wielką japę gdy ma zły dzień a chowasz się w norze gdy tylko gra dobrze :)  Istnienie takich hejterów jak Ty potwierdza tylko jego klasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DaFlooou napisał:

@BMF

Masz rację. Przez te mistrzostwa i MVP dla Duranta, Curry nie będzie należycie doceniony. A moim zdaniem on jest na równi z Russellem (no przecież nie D'Angelo), Jordanem (tak, DeAndre), James'em (Mike James madafaka) czy O'Nealem ( ale Jeremaine'a to Wy szanujcie). Innymi słowy, Stephen Curry zmienił oblicze tej gry. Jest fenomenem, jednym na pokolenie i tylko brak MVP finałów, gdzie raz zgarnął tę nagrodę Iguodala (moim zdaniem Curry był wtedy ważniejszy), a następnym razem Durant w ostatnich finałach ( Curry grał równie dobrze). Szkoda, że przez to kariera Stefana Kury będzie przez pewien czas traktowana jak kariera jakiegoś pomagiera. Historia i tak należycie go doceni, wszystko w swoim czasie. Dla mnie to już jest legendarny gracz. 

jego kariera nigdy nie bedzie tak traktowana, bo GSW to jego druzyna

ile MVP Finalow nie mialby Durant, ile razy dupy nie ratowalby im Klay, to tak czy siak obecna dynastia GSW = Steph Curry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zalias

Myślę, że jednak brak nagrody MVP finałów trochę szkodzi jemu i jego legacy. A to mocny kandydat na top10 alltime. Życzę mu tej nagrody, może w tym sezonie się uda.

Btw Durant zapewne odejdzie po tym sezonie, a jeśli tak się stanie, to Curry wróci do top5 ligi i będzie mocnym kandydatem do MVP imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DaFlooou napisał:

@zalias

Myślę, że jednak brak nagrody MVP finałów trochę szkodzi jemu i jego legacy. A to mocny kandydat na top10 alltime. Życzę mu tej nagrody, może w tym sezonie się uda.

Btw Durant zapewne odejdzie po tym sezonie, a jeśli tak się stanie, to Curry wróci do top5 ligi i będzie mocnym kandydatem do MVP imo.

jasne, ze tak

w ogolnym rozrachunku pewnie pozniej takie "drobnostki" moga miec znaczenie jak bedziemy dyskutowac wlasnie na zasadzie top10 all-time czy ogolnie najlepszy PG ever itp itd, ale nigdy nie bedzie miał łatki pomagiera (ktora w sumie ma Pippen mimo ze to jest DLA MNIE gosc na top30 all-time), bo jak pisalem to jego druzyna, on jest tu liderem itp. No i tez ludzie pamietaja, ze GSW wygrywalo bez Duranta, a Durant bez GSW nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sebastian napisał:

 

Ty jesteś do niego uprzedzony. Zawsze masz wielką japę gdy ma zły dzień a chowasz się w norze gdy tylko gra dobrze :)  Istnienie takich hejterów jak Ty potwierdza tylko jego klasę :)

Ty jestes w stanie napisac jeden post bez jakiegos ad personam?

8 minut temu, DaFlooou napisał:

 

Btw Durant zapewne odejdzie po tym sezonie, a jeśli tak się stanie, to Curry wróci do top5 ligi i będzie mocnym kandydatem do MVP imo.

Od 2014/5 to on nigdy nie wyszedl z top-5 ligi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zalias napisał:

jasne, ze tak

w ogolnym rozrachunku pewnie pozniej takie "drobnostki" moga miec znaczenie jak bedziemy dyskutowac wlasnie na zasadzie top10 all-time czy ogolnie najlepszy PG ever itp itd, ale nigdy nie bedzie miał łatki pomagiera (ktora w sumie ma Pippen mimo ze to jest DLA MNIE gosc na top30 all-time), bo jak pisalem to jego druzyna, on jest tu liderem itp. No i tez ludzie pamietaja, ze GSW wygrywalo bez Duranta, a Durant bez GSW nie

Może przesadziłem z tym pomagierem, a chodziło mi właśnie o to, że brak tej nagrody sprawia mylne wrażenie, że Curry nie jest tak dobry, a jest. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DaFlooou napisał:

Wait, what?

A w tym sezonie? :D

Jesli chodzilo Ci o MVP voting to masz racje, z tym ze top-5 w glosowaniu MVP != top5 ligi. Przeciez nawet ja - jako psychofan Joka - wiem, ze na dzis Curry jest lepszym graczem niz przyszly GOAT :P

6 minut temu, Sebastian napisał:

Oczywiście, że jestem. Zazwyczaj takie piszę. Ale nie boję się stwierdzać faktów mimo, że komuś mogą się one nie spodobać. 

Rozumiem w takim razie, ze znasz rozmiar 'japy' dapunka + widziales jego 'nore'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@julekstepTo chyba oczywiste, że jest lepszy niż przyszły GOAT. Patrzyłem przez pryzmat MVP RACE! o czym non stop mi przypomina Lucas hehehe

btw zostawmy Jokera w spokoju, stawił się na czwarty mecz i szacun.

A kończąc ten wątek, to Curry jest tak dobry, że kiedy robi 27/5/5 na 47/44/92 z gry i 64%TS, to nie jest wliczany do top5 mvp race gdyż wszyscy chyba przywykli.

Jakby przykładowo jakiś Russell zrobił taki sezon, to wyczuwam spusty nad nim i wnoszenie na piedestał. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, DaFlooou napisał:

 

@julekstepTo chyba oczywiste, że jest lepszy niż przyszły GOAT. Patrzyłem przez pryzmat MVP RACE! o czym non stop mi przypomina Lucas hehehe

btw zostawmy Jokera w spokoju, stawił się na czwarty mecz i szacun.

A kończąc ten wątek, to Curry jest tak dobry, że kiedy robi 27/5/5 na 47/44/92 z gry i 64%TS, to nie jest wliczany do top5 mvp race gdyż wszyscy chyba przywykli.

Jakby przykładowo jakiś Russell zrobił taki sezon, to wyczuwam spusty nad nim i wnoszenie na piedestał. :D 

 

tak, ale MVP race to co innego niz najlepszy zawodnik czy w tym wypadku powiedzmy top5

Durant tez jakos w MVP race w tym sezonie niewidzialny, ale przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie uwaza ze Lillard > Durant czy Steph, mimo ze Dame bedzie u wielu osob w top5 glosowania MVP

MVP to nic innego jak historia danego sezonu, kto sie w jakis sposob wyroznil, zapadl w pamiec, mial jakas szalona serie spotkan, a najlepiej do tego jeszcze druzyna wskoczyla na wyzszy poziom jak w wypadku Bucks w tym roku i ich 1 seeda, przeciez to nie tylko kwestia Giannisa, a swietnie uzupelnionego rostera + zmiana trenera, ale MVP zgarnie Giannis

czy to znaczy ze jest najlepszy? niekoniecznie, ale byl jedna z glownych historii tego sezonu, kiedy GSW grali na pol gwizdka i mieli mniejsze lub wieksze problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zalias

No jak dla mnie, to Giannis jest bezapelacyjnie MVP tego sezonu. A od Stefana jeszcze kilku graczy zaliczyło lepszy sezon.

PG13, Harden, Embiid, Jokić (niech Wam będzie!) i tutaj można gdybać - Durant, Leonard. Tak czy siak Curry to elita, wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sebastian napisał:

 

Ty jesteś do niego uprzedzony. Zawsze masz wielką japę gdy ma zły dzień a chowasz się w norze gdy tylko gra dobrze :)  Istnienie takich hejterów jak Ty potwierdza tylko jego klasę :)

Przecież ja odnosilem się do finałów a nie meczu z LAC, bo to czy rzuci 50 czy 5 z czymś takim jak Clippers w 1 rundzie nie robi wrażenia ani w jedną ani w drugą stronę 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś racjonalnie wytłumaczyć on/offy Shameta w tej serii? bo w każdym meczu to trochę wygląda tak że z nim Clippersi leją tych Warriors a jak tylko zejdzie na ławke to im cała gra siada.. a on nawet specjalnie dobrego boxa nie kręci. Do tego jest starterem więc automatycznie bardzo sporo minut gra wtedy gdy Warriors grają najlepszymi piątkami. Dziwna sprawa

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.