Skocz do zawartości

NBA FINALS 2008: Boston Celtics (1) - Los Angeles Lakers (1)


Jmy

Mistrzem NBA zostanie:  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrzem NBA zostanie:

    • Lakers w 6
    • Lakers w 5
    • Boston w 6
    • Boston w 7
    • Lakers w 4
      0
    • Boston w 4
      0
    • Boston w 5
    • Lakers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

ale człowieku o cyzm my w ogole mowimy. jego poza fanami Lakers praktycznie nikt nie lubi. Szanuja go ale nie lubią. I ludzie głęboko maja to, ze zgwalcil nie zgwalcil jakiejs panienki w kolorado. Jego zachowanie na boisku, 'body language' jak to lubia na eb pisac, miny, dyskusje, fochy, uśmieszki - to wszystko sprawia ze ludzie go nie trawią.

 

:mrgreen:

 

 

body language? uśmieszki? co za łotr! i jeszcze żuje gumę tak samo jak Jordan.

 

 

 

nie no ludzie. to już nie jest hateryzm. to jest parodia hateryzmu. szkoda, że nie zamierzona :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z Lepperem ktory kiedys mowil cos o jakims polityku

"Ja nie mowie ze on(nie pamietam) jest złodziejem tylko skąd ma te dwa miliony"

 

tak samo z tym filmikiem co dales , ja nie usprawiedliwam Kobiego czemu grał słabo ale filmik ciekawy ,

 

oj czlowieku

 

A mowie skończ pier. bo czytalem sobie tutaj jak to fani lakers mowili ze pojada celtics ze slabi ze lawki nie maja a teraz zal rozpacz co poszlo nie tak ble ble ble

Naucz sie czytac ze zrozumieniem bo ja jakos nigdzie nie napisalem ze lakers pojada celtics. to samo ze nie napisalem ze usprawiedliwiam kobeiego. jezeli dla ciebie "ciekawe video" oznacza "to dlatego kobe mial tylko te ok 35%" to bardzo mi przykro ale masz problem i wymyslasz jakies rzeczy.

 

I nikt zabardzo rozpaczy nie ma bo sezon dla lakers byl bdb i wielu to podkresla. wielu ma nadzieje ze powrot lal w przyszlym sezonie z bynumem w skladzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bastek:

pajaca??!! ja cie pajacem nie nazywam wiec i tego oczekuje od ciebie w przyszlosci.

 

co do obecnej sytuacji. to jest ewenement.

probuje nam sie wcisnac w nasze usta rzeczy ktorych nie napisalismy.

 

kto qrwa pisal, ze lakers pojada celtics? dziennikarze amerykanscy? 9/10? moze wszedl jakis ziomek ktory pojawia sie na forum raz na pol roku napisal cos i teraz mamy za niego sie tlumaczyc?

 

probuje nam sie wmowic, jaki to sezon dla jeziorowcow byl nieudany, jak hujowo zagral kobe ( zagral ponizej oczekiwan moich ale nie bylo az tak zle). jak to kobe jest hvjowy jako lider, i jeszcze kilka roznych bzdur.. szkoda ze nikt tego nie pisal przed finalami. jedna seria duzo w tym przypadku nie zmienia. sezon uznaje za swietny w wykonaniu jeziorowcow. nawet jak pozyskalismy gasola, nie obstawialem misia. nawet jak pokonalismy spurs wiedzialem, ze sa celtics z ktorymi mielismy 0-2. pozostawalo mi sie jedynie ludzic, ze mecze byly pol roku temu.

 

rzeczywistosc okazala sie jaka sie okazala. celtics wygrali zasluzenie. ale ktos na sile nie wiem czemu probuje teraz zdeprecjonowac to coosiagneli lakersi i wmowic nam(fanom la owkors), ze ten sezon byl nieudany.

 

byl qrwsko udany. przed plejofami pisalem, ze w tytul nie wierze. swiezo po podpisnaiu gasola tez tak pisalem i jakos nikomu to nie przeszkadzalo. tyle w tym temacie.

 

wciaz nie ma osobnego tematu dot. lakersow, wiec napisze tu kilka newsow apropos jeziorowcow.

 

sprawa sashy moze rozstrzygnac sie w tym tygodniu. sasha oczekuje mo money. czy jest to mle? cholera wie. mam nadzieje, ze nie. i mam tez nadzieje, ze nikt sie po niego nie zglosi. w zeszlym sezonie pavlovic bezsensownie przeciagal podpisanie kontraktu, wiec mam nadzieje, ze i sasha pojdzie po rozum do glowy i pozostanie za rozsadne pieniadze w la.

 

turiaf. gosc powiedzial, ze chce kontraktu w lakers. pytanie czy lakers tego chca. prawdopodobnie tak. jednak turiaf powiedzial, ze jesli nei podpisszze kontraktu do igrzysk w pekinie, to nie pojedzie tam z repr. francji by walczyc o angaz w nba czy lakersach. tutaj tez mam nadzieje, ze chlopak pozostanie, choc nie jest to leon powe:P

 

nie wiem czy wspominalem ale bynum skorzysta z player option, mihm podobnie. rowniez ariza zostaje.

 

pytanie tylko czy zarzad nie robi zmian personalnych i walczy tym skladem o misia, czy bedzie staral sie kogos pozbyc (odom,walton) by dorwac malego. znaczy sie artesta, badz jeffersona, bo te 2 nazwiska pojawiaja sie w plotkach. szczegolnie czesto pojawia sie nazwisko artesta. i tu z calym szacunkiem dla odoma, ale jesli pojawilaby sie mozliwosc sprowadzenia go za odoma chyba bym sie nie zastanawial.

 

bynum-gasol-artest-bryant-fisher

 

ma ktos info na temat cassella i browna w celtach?

i ciekawie wyglada sytuacja poseya. gosc chcialby zarobic wiecej niz wieczne mle. gosc staje sie niezbedna czescia do ukladanki o nazwie "mistrzostwo nba", jednak wszystko wskazuje na to, ze za rok zobaczymy go ponownie w bostonie, co dla mnie dobra wiadomoscia jako fana lakers oczywiscie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedziałem cała noc oglądając game 6 i nie wazne bylo dla mnie ze na 10 do pracy , to jak Lakers byli miażdzemi napawalo mnie radościa z ktora nie spotkałem sie jeszcze , do momentu gdy KG zaczał mowic "i finally got my own" coś pięknego.

 

Mina kobasa jak dostawali te baty bezcenna , tym bardziej ze jak rzucal te treee co nie powiem ta jedna fade away od allena kapital ale co dalej ? run out of gas hehe , Gaspaul zasanal KG niszczył , wszystko wygladalo jak armagedon rzucony na LAL , marvellous.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.