Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Czy Jaylen Brown nie zrobił się trochę niedoceniany na forum?

 

Chłopak grał kozacką serie w PO przeciwko Bucks i był najlepszym graczem tej siedmiu-meczowej batalii.

 

Nie widzę powodów, by stawiać wyżej od Niego Ingrama, który jeszcze za wiele nie pokazał i jakoś nie jestem pewny czy jego sufit jest wyższy.

 

Lonzo Ball może tak, bo ma rok dłuższy rookie kontrakt i jakoś ogólnie mam słabość do tego floor generala. Myślę, że Ball to wciąż najlepszy asset Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Jaylen Brown nie zrobił się trochę niedoceniany na forum?

Brown odkąd wchodzi z ławki robi przez 24 minuty 13ppg na 58%ts i 39% za 3 (ostatnie 25 meczów), więc owszem, wygląda na to, że w innym zespole wyglądałoby to inaczej, zwłaszcza, że on jest dobrym obrońcą. 

 

 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown odkąd wchodzi z ławki robi przez 24 minuty 13ppg na 58%ts i 39% za 3 (ostatnie 25 meczów), więc owszem, wygląda na to, że w innym zespole wyglądałoby to inaczej, zwłaszcza, że on jest dobrym obrońcą.

 

Teraz tak nadrobiłem temat Lakers i takie nasuwa mi się pytanie. Czemu masz Ingrama wyżej niż Balla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wydaje się mieć większy potencjał do bycia gwiazdą. Ale ja nie potrafię jednoznacznie ocenić tej dwójki, Ball robi wiele rzeczy bardzo dobrze, i najważniejszą cholernie źle, Ingram ma ciekawy skillset, ale jego progres rzutowy jest mizerny. Chciałbym żeby przed offseason trafili do innej organizacji, jeżeli LeBron dostanie proporcjonalną nagrodę, wtedy w miarę szybko by się wyjaśniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek, owszem kuzma jest ogorem, ktorego trzba sie pozbyc jak najszybciej, poki ma fajna wartosc

niemniej poza wiekiem nie widze duzej roznicy w ich grze. kuzma notowal juz kilka spotkan w tym sezonie gdzie byl hot i walil po 30/40 punktow. zalicza regres jesli chodzi o % rzutow za 3 ale coraz lepiej kruje i poprawil mocno defensywe

 

tatum jakos spektakularnie sie nie rozwija. sporo osob uwaza, ze nawet stanal w miejscu. jedyne, co w tej chwili za nim przemawia to tylko i wylacznie wiek. nie widzialem nic w jego grze w tym sezonie co postawiloby go wyraznie ponad kuzma

Sorry bracie, ale wygrałeś dzisiaj internety. Kuzma = Tatum jest zbyt absurdalne.

To tak jakby powiedzieć, że Young = Doncić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale od ciebie hejt na LAL wylewa się litrami. Nie wiem jak bardzo nienawidzisz Lakersów ale Ingram czy Ball to sporo lepsza propozycja od Browna czy Roziera.

Poprostu uwazam, ze Brown jest lepszym prospektem od Ingrama czy Balla. Zagral fajne PO, sprawdzony grajek. jako centerpiece dealu kazdy deal z nim vs ingram czy ball bedzie lepszy.

Zgadles, nie lubie Lakers.

Wyjatkowo zabawnie sie ich oglada w tym sezonie, majac goata i szarpiac sie wokol 9 miejsca. Fajnie sie czyta, ze sa czwarta ekipa zachodu ze wszystkimi zdrowymi, ale kuzma>tatum to rozbilo bank bardzo zacnie. Dlatego warto tutaj zajrzec!

W lato Boston nie będzie mógł handlować Rozierem, Morrisem czy Baynesem.

 

Chciałbym zobaczyć, co Brown ma w sobie lepszego, niż Ball lub Ingram :) moment na jego świetną sprzedaż już minął.

 

Odejście Brona mocno boli. Tak kończy się za mocne zaangażowanie w coś, na co nie ma się żadnego wpływu.

A Lakers nie beda mieli kacapa, zeby zebrac salary na wyrownanie - a ja zapytam gdzie jest deng! To dopiero bedzie dramat jedyne umowy na wyniane w lato to kuzmy, harty czy inne zubacze - paczka bedzie musiala miec z 12 graczy zeby zebrac minimum 21kk$ salary, asumujac, ze davis odpusxi kickera. W lato to bedzie dramat dla LAL, najwieksza kara dla davisa i jego kampu to poczekac do lata ( a holidaya wyslac do jakiegos contendera) Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Lakers nie beda mieli kacapa, zeby zebrac salary na wyrownanie - a ja zapytam gdzie jest deng! To dopiero bedzie dramat jedyne umowy na wyniane w lato to kuzmy, harty czy inne zubacze - paczka bedzie musiala miec z 12 graczy zeby zebrac minimum 21kk$ salary

W lato Lakers będą mogli oddać nawet samego Ingrama i Davis i tak zmieści się w salary, bo będą mieli full miejsca żeby go wycisnąć, więc możesz już wyjąć z kieszeni rękę i włożyć tam swoje swoje wyliczenia. Nie tracą w offseason żadnego obecnego assetu, a Boston tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas piszecie ze AD trafi do LA lub Boston latem, a mi sie wydaje ze podobnie jak Kawih bedzie jakiś klub który rozbije bank. Moze faktycznie NY - hmmm zobaczymy

 

hmmm a cos takiego:

Houston oddaje Capele + Gordona + piki? - Chrisss ponoć szuka nowych wyzwań ;))))

 

 

Fajowo by było jakby Pho sie włączyło po AD :)

Phoenix oddaje Tj Warren + JJ + Bendera + piki?

 

AD leczy sie do konca sezonu - zgarniają top pik, itd - oczywiscie to yedynje desperacka myśl fana Pho ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guard Jrue Holiday admits the main reason he re-signed with the Pelicans was the presence of Anthony DavisAndrew Lopez of the New Orleans Times Picayune reports. Holiday signed a five-year, $131.8MM contract in the summer of 2017. “He’s like 90 percent of the reason that I stayed,” Holiday said. “He’s a talent that comes once in a generation. A 7-footer who can do everything at his skill level.” Holiday revealed that Davis notified his teammates over the weekend of his decision to decline a super-max extension with the franchise and request a trade. “He had to what he had to do for his family and what’s best for his career,” Holiday said.

 

Holiday też się chyba marzy każdemu w tej lidze, co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tam się pojawia słowo family to bliżej Lakers chyba.

 

O ile uważam ze życie w ŁA to jest przereklamowany temat bo lepiej jest w San Diego SF ( szczególnie Oakland) czy na Florydzie ( szkolnictwo przestępczość łatwość przemieszczania ) to mimo wszystko pogoda i famę dla milionerów jest ważna.

 

Jrue chyba wie.

 

Choć jest to tez taki pusty frazes w USA ( respect working hard famili) to takie przecinki w zdaniach tłumaczące kontekst wypowiedzi w innym stopniu niż bezpośrednio.

 

Wiem ze nic nie wiem ale Jrue wie.

Czyli tu nie będzie konkursu ofert tylko układanie wymiany aby nowy zespół Davisa mało zapłacił.

 

Im mniej odda tym Davisowi lepiej i łatwiej

Wypowiedz Jrue ze spotkali się szybciej i im to powiedział sugeruje ze był dłużej układamy plan.

 

Davis po prostu teraz się zdecydował na niego widząc ze nic nie ugrała Pels w tym roku.

 

Po prostu powiedział tak!

 

Ale propozycja była już gotowa.

 

Mocno to sugeruje lakers.

 

Gdyby Jrue powiedział ze jest zaskoczony to byłoby może tak ze się Davis wkurzył i chce innego rozwiązania dając klubowi wolna rękę.

 

Imho tak nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że tutaj jest wszystko ugrane pod Lakers (oczywiście wiele się moze jeszcze zdażyć i AD może wylądować gdzie indziej - casus Paula George) - on po prostu może nie chcieć grać w Celtics - raczej Ainge bez zapewnienia gracza nie wypruje się z assetów, a w tej chiwli to dla Pels wart są picki + Tatum (a jego bez zapewniena ż AD podpisze extension nie wypchnie) Rozier czy Brown w tej chwil mają mniejszy raczej trade value niż Kuzma (którego średnio cenię, ale jednak miał te 41 punktów w 3 kwaty i kilka meczów na 30+punktów) czy Ball o którym się ciągle mówili i gra naprawdę nieźle. 

 

Wątpię aby AD chciał iść do Knicks (tam nic nie wygra) czy Nuggets (mały rynek, i chyba nie po to chce odejść z Pels żeby iść do Denver) 

Lebron gwarantuje mu z miejsca bycia przynajmniej na papierze contenderem, też nie musi być liderem (co mu średno wychodzi) i presja głównie będzie na LBJ-u 

Praktycznie żaden inny team mu tego nie gwarantuje bo czy Celtics jak odejdzie np. Irving i będą musieli oddać Tatuma wyglądają spoko ? Znowu AD będzie musiał wózek ciągnąć sam. 

 

Lakers mogą rzucić pakiet Ball, Kuzma, Zubac + picki + zawodnicy żeby się kasa zgadzała. 

Pewnie jeden z Kuzma/Ingram zostanie i wtedy poleci trejd - pytanie kogo mogą dostać za Ingrama, Memphis możliwe że by oddało Conleya ale nie zmieści się chyba Lakers w salary, może Beal ?Na pewno będą potrzebni shooterzy za 3 na pozycje PG, SG, SF. Tylko kogo molgiby pozyskać za Ingrama ?  Bo Hart ma raczej niską wartość bardzo, więc nikogo sensownego raczej za niego się nie weźmie

 

Rondo-Hart-x-LBJ-AD 

 

Tylko wtedy nie ma prawie ławki, bo będzie sporym problemem. 

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głęboko wierze ze jest jeszcze 29!niezaleznych GM którzy maja działać dla dobra swojego zespołu a nie na bardzo zbożny cel aby liga widziała :

 

Lbj Davis Beal z 3-4 idealnymi shooterami aby to wyglądało.

 

A wszystko za złota młodzież pare bieda pickow i meme members aby kasa się zgadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harris? czyli typujesz Murraya luźno na top10 ligi za kilka lat?

 

oddawać Harrisa za niepewnego Davisa? ja umywam ręce od takich praktyk!

Top-10 to nie, ale do top-20 powinien sie wczlapac za troche.

 

Harrisa uwielbiam, ale on przez te swoje kontuzje nie rozwija sie od dluzszego czasu... jak mialby za niego przyjsc (na rok a moze i dluzej) +/- top5 ligi to jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj powiedział w SportsCenter, że Lakers są ''preferred destination'' u Davisa i niedługo pójdzie jakiś komunikat (albo to był ten komunikat :smile: ), a Klay byłby ''interested in joining Lakers if they acquire Anthony Davis and if GSW doesn't offer him a maximum contract". Linka nie mam, bo nie umiem znaleźć. Jak dobrze liczę, przy oddaniu Ingrama i Balla + kogoś jeszcze, Lakers mieliby ~25 mln salary, nie?

 

W śmiesznej sytuacji są Pelicans, bo pewnie chcieliby zrobić na złość c***kom z Lakers, ale może się okazać, że nie będą mieli jak. Super opcja dla LeBrona, taka sobie dla AD, ale nie będę narzekać, jak dwóch z top5 ulubionych grajków będzie grać razem. :] 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.