Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Czyli podajesz post z początku sezonu (daleko do 1T głosowań był), gdzie nie ma już DLO, McLemore i Mulderrzucali jakoś na 50% za 3, a potem powylatywali z rotacji, gdzie Aaron Holiday i Robinson zaliczyli mega zjazdy (obu nie ma w Lakers), czyli na pozycjach 1-4 ostało się z wymienionych wtedy dokładnie 4 graczy + McLemore, który w 2T grał po 2mpg.

Dzięki, że w sumie to argumentujesz za mną 😘 

Przeciez wlasnie wywaliles ,,czolowego shootera w lidze” Muldera (nie, nigdy nie bym czolowym shooterem, nawet jak mial dobry stretch) i Morgana, ktorym podniecales sie zeszlego lata do tankera i to ma ci pomoc na FA?. Do tego doplacilew 2nd rounderem. 

Teraz oczekujesz, ze spolecznosc naprawi twoj bledny trade i uzupelni ci twoja 11 osobowa rotacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, tangiers napisał:

Przeciez wlasnie wywaliles ,,czolowego shootera w lidze” Muldera (nie, nigdy nie bym czolowym shooterem, nawet jak mial dobry stretch) i Morgana, ktorym podniecales sie zeszlego lata do tankera i to ma ci pomoc na FA?. Do tego doplacilew 2nd rounderem. 

Teraz oczekujesz, ze spolecznosc naprawi twoj bledny trade i uzupelni ci twoja 11 osobowa rotacje?

Nie wiem o czym piszemy - fluber jako argument "nie będzie minut dużych dla KCP" rzuca mój jednozdaniowy wpis z połowy 1T, że się cieszę iż mam 9 graczy na pozycje 1-4 w rosterze, z których po 3 miesiącach z różnych powodów mam 5, a 1 z nich grał w 2T po 2mpg. Więc o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Szulim napisał:

haha, osobiście mam to w d. :D jeśli będę o kogoś walczył to na rozsądne i spokojne argumenty a nie wywlekanie historii sprzed lat i wyzwiska :D 

Rozsadne i spokojne argumenty?

Czytamy ten sam wątek? :o

Chyna, ze planujesz argumentowac sam ze soba, to ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, mac napisał:

Rozsadne i spokojne argumenty?

Czytamy ten sam wątek? :o

Chyna, ze planujesz argumentowac sam ze soba, to ok.

najwyżej odtworzę popcorn i będę patrzył co się dzieje XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj, będą co poniektórzy przepraszać @BMF za jakiś czas, za tego Garlanda. Piękne postępy w tym roku :)

@Qcin_69, @MarcusCamby? Który z fachowców jeszcze cisnął po chłopaku? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Oj, będą co poniektórzy przepraszać @BMF za jakiś czas, za tego Garlanda. Piękne postępy w tym roku :)

@Qcin_69, @MarcusCamby? Który z fachowców jeszcze cisnął po chłopaku? :P

wszyscy? źle mu nie życzę, ale raczej i tak się ten wybór nie obroni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wszyscy? źle mu nie życzę, ale raczej i tak się ten wybór nie obroni

O tym, że BMF pominął Moranta już pisane było nie raz i sam BMF przecież nie krył błędu, ale mnie w tym momencie chodzi o coś zupelnie innego. Wieszczone było na forum, że chłopak to zwykły bust, a on po pierwszym pełnym przepracowaniu offseason, w drugim sezonie gry robi spore postępy i wygląda na to, że w kolejnych sezonach może być bdb graczem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fultz wróci, Edwards, topowy wybór tegorocznego draftu ( malusienkie szanse poza top5 ), Craig, Porter, Okongwu grający co raz poważniejsze minuty i na luzie z jakieś 50M cap space.

Damn. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Eld napisał:

Fultz wróci, Edwards, topowy wybór tegorocznego draftu ( malusienkie szanse poza top5 ), Craig, Porter, Okongwu grający co raz poważniejsze minuty i na luzie z jakieś 50M cap space.

Damn. 

Nom. Dobrą robotę wykonał @kungfubestia. Chociaż szkoda, że wiązało się to 5 latami tankowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Eld napisał:

Damn. 

Eld, a co robi Craig w tej wyliczance młodych, utalentowanych graczy Grizzlies? :)

No chyba, że chodziło o Culvera, ale jego sytuacja w rl akurat bardzo martwi. 

ps. Fultza trzeba przedłużyć latem. Poza tym, chłopak wróci gdzieś na przełomie tego i następnego roku i pewnie będzie potrzebował trochę czasu na dojście do siebie. 

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Braveheart22 napisał:

Eld, a co robi Craig w tej wyliczance młodych, utalentowanych graczy Grizzlies? :)

No chyba, że chodziło o Culvera, ale jego sytuacja w rl akurat bardzo martwi. 

ps. Fultza trzeba przedłużyć latem. Poza tym, chłopak wróci gdzieś na przełomie tego i następnego roku i pewnie będzie potrzebował trochę czasu na dojście do siebie. 

Fultz jeszcze przed kontuzją dostał 50/4. Nie wydają się to nie wiadomo jakie kosmiczne pieniądze przy cap space @BMF, a po ACL spokojnie pewnie dostanie jakąś zniżkę. Zawsze też może pójść w sing'n'trade z nim.

Craig to nie jest to gracz top100, wiadomo, ale to bardzo ciekawy rolles z ławki za bardzo śmieszne pieniądze. Culver też wchodzi w swój trzeci kluczowy rok, a już kilka razy widzieliśmy jak młodzi potrafią wtedy odpalić.

BMF ma na pewno fajny zalążek jeśli oczywiście zdrowie mu dopisze: Fultz - Culver - A. Edwards - Porter Jr. - Okongwu. Do tego Snell będzie w contract year, Grayson Allen gra srogie minuty w Jazz i do tego jest RFA, no i może w końcu w trzecim roku pod Stevensem odnajdzie się Carsen Edwards, a jak nie to ma niegwarantowany kontrakt i nara. 

Jeśli do tego dodamy fakt, że BMF może odwalić Karpika z lata i rzucać border all-staram 40/2 1+1TO i go stać na dwóch takich to może się okazać, że jak to odpowiednio rozegra może niejednemu krwi napsuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Eld napisał:

@BMF

Jeśli do tego dodamy fakt, że BMF może odwalić Karpika z lata i rzucać border all-staram 40/2 1+1TO i go stać na dwóch takich to może się okazać, że jak to odpowiednio rozegra może niejednemu krwi napsuć.

No niezła będzie beka jak nawrocony @BMF rzuci to warrenowi;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

No niezła będzie beka jak nawrocony @BMF rzuci to warrenowi;) 

Ja tam mocno na niego liczę bo naprawdę ma pole do popisu. Siedzi cicho, a na FA może wejść cały na biało jak Ty, ile tu już będzie? Dwa lata temu? Gdzie z niechcianego klubu z jakąś bandą no-nameów zrobiłeś PO team i aż Westbrook pod Tobą odżył.

I co mnie jeszcze cieszy to to, że ocena transferu OG - Sabonis co raz bardziej się wyrównuje :). I czy tylko ja tak mam, że Okoro przypomina mi młodego OG? Anuonoby miał tylko troszkę lepszy rzut wtedy ale też obaj od początku są bardzo dobrymi obrońcami, akceptującymi bez szemrania rolę rolesa, wręcz takimi introwertykami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

Ja tam mocno na niego liczę bo naprawdę ma pole do popisu. Siedzi cicho, a na FA może wejść cały na biało jak Ty, ile tu już będzie? Dwa lata temu? Gdzie z niechcianego klubu z jakąś bandą no-nameów zrobiłeś PO team i aż Westbrook pod Tobą odżył.

Nom, zaraz mi się kończy kontrakt od @MarcusCamby :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, fluber napisał:

Nom, zaraz mi się kończy kontrakt od @MarcusCamby :)

Drugi dostaniesz ode mnie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld

1. Ja nie pisałem, że Memphis nie mogą (po dobrym lecie) w następnym sezonie namieszać. Po prostu nie pasował mi przepłacony średni roles w tej wyliczance młodych graczy :)

2. Fultz podpisał 50/3, a nie 50/4 ;)

3. Allen gra w rl Grizzlies, nie w Jazz ;)

4. Culver to mimo wszystko wielkie rozczarowanie i ciężko teraz się nastawiać na jakiś breakout year w trzecim sezonie. Carsen Edwards też raczej będzie miał ciężko w Bostonie i myślę, że na te kwestie akurat BMF patrzy trzeźwo i się nie napala. 

5. Btw, Grizzlies będą mieli spore cap space, więc może choćby Randle latem? Julius jakoś wielce zżyty z Thunder nie jest, bo przecież gra tam dopiero od tego sezonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Eld

5. Btw, Grizzlies będą mieli spore cap space, więc może choćby Randle latem? Julius jakoś wielce zżyty z Thunder nie jest, bo przecież gra tam dopiero od tego sezonu ;)

kto rzuci maxa?

clippers?

eld moze chciec pozalowac pininiondza

ja bym widzial. w koncu nets wchodzacych do gry

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Braveheart22 napisał:

2. Fultz podpisał 50/3, a nie 50/4 ;)

Z pamięci pisałem, a ja mam pamięć dobrą ale krótką :P.

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

3. Allen gra w rl Grizzlies, nie w Jazz ;)

No racja. Nie wiem co mi się powaliło. Ale tak czy siak srogo gra.

11 minut temu, Braveheart22 napisał:

Milcz. 

Randle był od 1,5 sezonu wypychany z Pacers. Poszedł ostatecznie za 3x 2nd roundery, a w zasadzie nawet mniej bo jeszcze Rose był w pakiecie. Byłem jedynym który mu wtedy zaufał.

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

eld moze chciec pozalowac pininiondza

No kurde możesz mieć rację.

Btw - nazwy własne pisze się z dużej litery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, człowiek...morza napisał:

kto rzuci maxa?

A nie wiem. Na razie mogę podrzucić to:

W dniu 14.04.2021 o 12:30, Zdzisław Ptak napisał:

Mimo, że do offseason jeszcze daleko to Clippers już teraz poważnie myślą nad wzmocnieniami. Źródła mówią, że wśród zawodników, z którymi będą chcieli się spotkać są m.in. Jrue Holiday, Gordon Hayward czy Zach Lavine. Ciekawą opcją może być też Julius Randle. To o tyle ciekawe, że każdy z nich ma Player Option do podjęcia na następny sezon, więc musiałby zrezygnować z gwarantowanych pieniędzy, ale podobno Clippers są w stanie wyłożyć na stół bardzo atrakcyjny kontrakt. Wysoko na liście priorytetów może być również Bradley Beal. Zapowiada się ciekawe lato w LA. 

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Braveheart22 napisał:

A nie wiem. Na razie mogę podrzucić to:

;)

spoko, moze byc smieszna bitka na maxy o graczy nie na maxy hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi