Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ely nie powinien głosować nie dlatego ze jest spoza gry tylko dlatego ze się c***a zna co już wielokrotnie udowadniał w tym dziale. Do tego ka skłonność do przesadnego chwalenia graczy Jazz, co już widzieliśmy na przykładzie Juwana Morgana, czy tez charakteryzuje się pobieżna ocena innych graczy w oparciu o odpowiadające mu statystyki i pojedyncze kwarty które obejrzał- do tego, zwykle kieruje się ocena na podstawie lubię/nie lubię i potem wychodzą mu takie kwiatki ze defensywa Rockets jest trzymana przez Wooda, czy ze Conley jest najlepszym PG w lidze. Umówmy się, Ely jest fajnym chłopakiem i ładnie pisze o koszykówce, ale uznawać go za wyrocznie w takiej grze to jak nazywać Człowieka Morza GOATem bo dostał pick za Kuzmikasa czy innego Melo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bball-index.com/lebron-database/

Tyus Jones 28 miejsce

John Wall 37 miejsce ( wyżej niż chociażby Mitchell, DeRozan, Jaylen Brown, Tobias Harris )

Jak czytam o bilansach 9-15, czuje się jakby mi ktoś w mordę dał.

Widzę się gdzieś właśnie na poziomie Grizzlies/Rockets czyli 0,500. Jakieś 11-13/12-12

Tyle klubów ma problemy kadrowe. U mnie solidna głębia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

https://www.bball-index.com/lebron-database/

Tyus Jones 28 miejsce

John Wall 37 miejsce ( wyżej niż chociażby Mitchell, DeRozan, Jaylen Brown, Tobias Harris )

Jak czytam o bilansach 9-15, czuje się jakby mi ktoś w mordę dał.

Widzę się gdzieś właśnie na poziomie Grizzlies/Rockets czyli 0,500. Jakieś 11-13/12-12

Tyle klubów ma problemy kadrowe. U mnie solidna głębia.

Hmm, a kto jest u ciebie 2 i 3 opcją? I kto przejmuje stery jak Wall jest kontuzjowany? 

Kto u ciebie jest najlepszym obrońcą wśród wysokich? 

Bo u ciebie też można znaleźć problemy kadrowe, zresztą prawie, jak u wszystkich :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo nowych GMów.

Jeśli macie kogoś NAPRAWDĘ sprawdzonego - proszę skierować go do mnie. Nikt nie odchodzi, ale ktoś poprosił o szukanie zastępstwa i nie, nie jest to @BMF, choć jego bardzo chętnie dał bym do drużyny która jest do wzięcia. 

Z całym Szacunkiem do @elwariato, ale jego aktywność mnie przeraża. Ja wiem, że nie trzeba tu siedzieć codziennie, trzeba być tak naprawdę aktywnym ze cztery, pięć razy w roku, ale On ma najwięcej punktów karnych, a Rada musiała za niego interweniować w sprawie roosteru. @ely3 był by tutaj idealnym kandydatem. Tym bardziej, że ma naprawdę spore szanse na top3 pick w tym drafcie.

Ely, na spokojnie rozpatrz to co Ci pisałem na PM raz jeszcze. Moją pomocną dłoń masz. Nieobecny Polishlama, Mac czy inni potwierdzą, że pomagam jak tylko mogę i potrafię. Na to naprawdę nie trzeba wiele czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MMM2121 napisał:

Hmm, a kto jest u ciebie 2 i 3 opcją? I kto przejmuje stery jak Wall jest kontuzjowany? 

Nie wiem w jakim sensie przejmuje stery masz na myśli. Ale mam mocny zestaw ball handlerów, kreatorów na obwodzie jak i w post. Całkiem solidnych scorerów i wielkiego Derricka "DPOY" Jonesa ;)

26 minut temu, MMM2121 napisał:

Kto u ciebie jest najlepszym obrońcą wśród wysokich? 

Jak to kto? BIYOMBO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Eld napisał:

A propo nowych GMów.

Jeśli macie kogoś NAPRAWDĘ sprawdzonego - proszę skierować go do mnie. Nikt nie odchodzi, ale ktoś poprosił o szukanie zastępstwa i nie, nie jest to @BMF, choć jego bardzo chętnie dał bym do drużyny która jest do wzięcia. 

Z całym Szacunkiem do @elwariato, ale jego aktywność mnie przeraża. Ja wiem, że nie trzeba tu siedzieć codziennie, trzeba być tak naprawdę aktywnym ze cztery, pięć razy w roku, ale On ma najwięcej punktów karnych, a Rada musiała za niego interweniować w sprawie roosteru. @ely3 był by tutaj idealnym kandydatem. Tym bardziej, że ma naprawdę spore szanse na top3 pick w tym drafcie.

Ely, na spokojnie rozpatrz to co Ci pisałem na PM raz jeszcze. Moją pomocną dłoń masz. Nieobecny Polishlama, Mac czy inni potwierdzą, że pomagam jak tylko mogę i potrafię. Na to naprawdę nie trzeba wiele czasu. 

ja chetnie pomoge @ely3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja chetnie pomoge @ely3

Jak tylko weźmiesz Kevina Love od niego i tym samym go przekonasz, zobowiązuję się publicznie do nazywania Cię GOATEM, oraz dorzucam pakiet na usunięcie 10 nieprzychylnych postów o Tobie lub Twoich Knicks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Jak tylko weźmiesz Kevina Love od niego i tym samym go przekonasz, zobowiązuję się publicznie do nazywania Cię GOATEM, oraz dorzucam pakiet na usunięcie 10 nieprzychylnych postów o Tobie lub Twoich Knicks. 

wystarczy, ze bezdiesz mial honor.

to pozwoli CI nazwac mnie goatem, a nie przekupstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

https://www.bball-index.com/lebron-database/

Tyus Jones 28 miejsce

John Wall 37 miejsce ( wyżej niż chociażby Mitchell, DeRozan, Jaylen Brown, Tobias Harris )

Jak czytam o bilansach 9-15, czuje się jakby mi ktoś w mordę dał.

Widzę się gdzieś właśnie na poziomie Grizzlies/Rockets czyli 0,500. Jakieś 11-13/12-12

Tyle klubów ma problemy kadrowe. U mnie solidna głębia.

Haha.

Tu macie cały roster Pelicans według tej statystyki z basketball-index (miejsce w lidze/wartość):

28 Tyus Jones 2,13
37 John Wall 1,84
227 Derrick Jones Jr, -0,44
236 Blake Griffin -0,53
255 Josh Green -0,62
282 Jalen Harris -0,8
315 James Wiseman -1,01
345 Alec Burks -1,24
353 Edmond Sumner -1,27
382 Kevin Huerter -1,41
393 Marvin Bagley III -1,55
444 Bismack Biyombo -2,21
457 Coby White -2,51

W sensie, rozumiecie, MarcusCamby powołał się na statystykę z komentarzem ,,patrzcie jaki mam dobry roster'', 12-12 luźno - i według tej statystyki ma dwóch gości w top200, z czego jeden to backup PG, drugi opuścił 1/3 trymestru, a jego 3/4 rotacji to są grube wafle. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Haha.

Tu macie cały roster Pelicans według tej statystyki z basketball-index (miejsce w lidze/wartość):

28 Tyus Jones 2,13
37 John Wall 1,84
227 Derrick Jones Jr, -0,44
236 Blake Griffin -0,53
255 Josh Green -0,62
282 Jalen Harris -0,8
315 James Wiseman -1,01
345 Alec Burks -1,24
353 Edmond Sumner -1,27
382 Kevin Huerter -1,41
393 Marvin Bagley III -1,55
444 Bismack Biyombo -2,21
457 Coby White -2,51

W sensie, rozumiecie, MarcusCamby powołał się na statystykę z komentarzem ,,patrzcie jaki mam dobry roster'', 12-12 luźno - i według tej statystyki ma dwóch gości w top200, z czego jeden to backup PG, drugi opuścił 1/3 trymestru, a jego 3/4 rotacji to są grube wafle. XD

Można tez dodać wypowiedz Cambyego na temat tego rankingu 

W dniu 3.02.2021 o 10:15, MarcusCamby napisał:

 

A sam ranking to uważam za najlepszy co do tej pory dostaliśmy w sezonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.