Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

gdzie beal kozak

Otocz kasztanami dookoła i daj piłkę jakiemuś Lavine, McCollum czy nawet temu Bookerowi i też będzie trzaskał staty. Ciężko nazwać kozakiem kogoś, kto dostaje srogie baty mecz za meczem.

Niepopularna opinia, ale Wall > Beal w ogólnym impacie.

Adebayo chyba też nie wygląda znowu tak kozacko, by robić z Niego TOP20 playera ligi jak typowano przed sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Otocz kasztanami dookoła i daj piłkę jakiemuś Lavine, McCollum czy nawet temu Bookerowi i też będzie trzaskał staty. Ciężko nazwać kozakiem kogoś, kto dostaje srogie baty mecz za meczem.

Niepopularna opinia, ale Wall > Beal w ogólnym impacie.

Adebayo chyba też nie wygląda znowu tak kozacko, by robić z Niego TOP20 playera ligi jak typowano przed sezonem.

Bam wygląda kozacko, po prostu Miami nie wygląda dobrze, ale zrobił kolejne postępy w ataku. 

Beal za to robi tylko boxscore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Otocz kasztanami dookoła i daj piłkę jakiemuś Lavine, McCollum czy nawet temu Bookerowi i też będzie trzaskał staty. Ciężko nazwać kozakiem kogoś, kto dostaje srogie baty mecz za meczem.

Niepopularna opinia, ale Wall > Beal w ogólnym impacie.

Adebayo chyba też nie wygląda znowu tak kozacko, by robić z Niego TOP20 playera ligi jak typowano przed sezonem.

pozostaje mi jedynie nie zgodzic sie ze wszystkim co napisales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Otocz kasztanami dookoła i daj piłkę jakiemuś Lavine, McCollum czy nawet temu Bookerowi i też będzie trzaskał staty. Ciężko nazwać kozakiem kogoś, kto dostaje srogie baty mecz za meczem.

W meczach w których grali zarówno beal jak i WestBrook, wizards mieli net rating lepszy o 5 gdy WestBrook grał a beal siedział niż kiedy beal grał a WestBrook siedział. 

A WestBrook gra poniżej swojego normalnego poziomu i gdyby nie to że trójki mu jakoś siedzą w tym sezonie to byłby dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Otocz kasztanami dookoła i daj piłkę jakiemuś Lavine, McCollum czy nawet temu Bookerowi i też będzie trzaskał staty. Ciężko nazwać kozakiem kogoś, kto dostaje srogie baty mecz za meczem.

Niepopularna opinia, ale Wall > Beal w ogólnym impacie.

Adebayo chyba też nie wygląda znowu tak kozacko, by robić z Niego TOP20 playera ligi jak typowano przed sezonem.

Nie

nie

nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

A jest ktoś w tej lidze kto nie ma kłopotów? Bo mi się wydaje, że dosłownie prawie wszyscy mają potężne kłopoty co pewnie wyjdzie przy opisach ;) 

Denver Nets OKC HOU raczej na duży plus 

I MIN mimo tych absencji które nie obniżają jakości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na plus IND 

3 minuty temu, january napisał:

Nie wiem czy w ogóle odpowiadasz na zadane przeze mnie pytanie (raczej nie), ale jak coś to owszem - poza Denver z głowy jestem w stanie ogarnąć duże kłopoty wymienionych przez Ciebie ekip. Przy Wolves nawet sam wymieniłeś.

Raczej luźne nawiązanie kto mnie zaskoczył na plus niż lista bez kłopotów bo takich mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pg podobno dość poważna kontuzja. Gdzieś padło info o minimum 6 miesiącach. Szkoda bo Minesota to fajny projekt.

O @Lucaso tym już wspomniał. To chociaż podrzucę link. 
https://www.cbssports.com/nba/news/paul-george-injury-update-clippers-star-sidelined-with-bone-edema-in-toe-no-timeline-for-return/?fbclid=IwAR0ZKiptk02Q9UQ4HtRS56GzLj6sE_tR_K2Z0_Acp7taCEpdwfQjed38B-M

 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lekko mnie wyczuciem Q przeraża. W odpowiednim momencie wyciągnął Booka a potem dziwny Trade z Lillardem gdzie PG:

Through his first 20 games, George was putting together one of the best seasons of his career, averaging 24.4 points, 6.2 rebounds and 5.5 assists on 50/40/90-club efficiency. In particular, he had been shooting the ball better than ever. His career-best 47.8 percent mark from downtown was seventh in the league, and among players with at least 100 3-point attempts, only Joe Harris had been more efficient.  

Pogratulować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Kings mogą mieć fajny trymestr. Wielki powrót Tadzia Younga. Rudy Gobert w znakomitej formie i solidna grupa bardzo fajnych rolesów.

W sumie jak tak się czyta to chyba faktycznie Lakers będą drżeć o pierwszą szóstkę :P

U mnie na plus ze duża ilość ludzi do grania powinna się przełożyć na dobre wyniki. Absencje to Morris, DFS i Rubio...nadal w Sacto go szukamy, niestety chodzą słuchy ze był widziany gdzieś razem z DARem, także będę musiał czekac na niego jak reprezentacja na Ziela

Gobert po raz n-ty wyjaśnia kto jest najlepszym defensorem  plus znowu na daje radę po atakowanej stronie parkietu :) 

Camby szacun za grube wejście, top4 Zachodu powinno być miękko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, january napisał:

Niemniej kilka ładnych spotkań widziałem Thunder i różnica z/bez Ala na parkiecie dla OKC jest nieprawdopodobna, dwa różne teamy.

Rozumiem że najlepszym graczem Pacers w tym sezonie jest Turner, najlepszym graczem thunder Horford, a najlepszym graczem Pelicans Adams? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, shevcu napisał:

Camby szacun za grube wejście, top4 Zachodu powinno być miękko :)

Ale, że do draftu? Tam poza Wallem to nie bardzo jest na kim oko zawiesić. Griffin sam nazwany przez Cambiego drogim Ryanem Andersonem, jeździec bez głowy co w końcy fryzurę zmienił z RL Bulls, DPOTY Bagley, ogólnie frontcourt.

A tak na serio to całkiem fajną ma drużynę, ale na pewno nie na top4 Zachodu. Ja tu widzę coś na 6-8 seed po T1. Może piąty jak ładny opis będzie. A jak bardzo ładny to i czwarty.

Przed Lakers :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy ogólnie erę centrów. Nic nie poradzisz taka gra obecnie. 

55 minut temu, shevcu napisał:

U mnie na plus ze duża ilość ludzi do grania 

Camby szacun za grube wejście, top4 Zachodu powinno być miękko :)

Jeżeli Gobert i Harris w Pels to raczej to top #4 będzie. 

Coraz więcej bredni tu czytam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Coraz więcej bredni tu czytam. 

Dobrze że Spurs tankują, bo Ciebie i tak by nikt nie przebił w ilości wymyślnych bredni. Pewnie byś dalej pisał o wielkim Aldridge, bawiącym się Bertans itd.

Ja siebie wstępnie widzę na dziewiątym miejscu. 

Nuggets, Wolves, Rockets, Lakers, Kings, Thunder, Mavs, Warriors wyglądają wstępnie lepiej. 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.