Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Tobias to kolejna historia gracza, który tak długo był overrated, że potem stał się underrated. Do tego wiadomo, ten masywny kontrakt z RL NBA robi prasę. Ludzie ciągle mieszają trade value z rzeczywistym impactem gracza.

półka pod all-starem na 4 opcje i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zespol was pozytywnie zaskakuje w tym roku?

Dla mnie to na razie Nets @kolader

Hunter to byl jeden z moich ulubionych graczy w ostatnich latach w collegu, ale w zyciu bym nie przewidzial jak on bedzie gral juz w drugim sezonie. Od marca zeszlego roku dolozyl rzut po zaslone i kozle(w Virginii glownie rzucal po jednym kozle z midrange jak obronca byl blisko z contestem) - ok, jeszcze mozna tu bylo zakladac rozwoj. Ale teraz on zaczal robic jab stepy i punktowac na iso, korzystajac z dobrego spacingu Hawks. W ogole rzuca bardzo dobrze po kozle: wizualnie, bo nie wiem jakie sa staty - jest jednak  ustawienie nog, set point, follow trough - na oko super. Gosc byl kiedys tylko stacjonarnym shooterem, a teraz jestem w szoku ile dolozyl. Nawet jakies skomplikowane floatery zaczal wykonywac. Podaje tez do corner shootera po picku. Rewelacja. Najwiekszy pozytyw w troche rozczarowujacych Hawks.

Do tego Herro okazal sie lepszy niz ktokolwiek zakladal, w zasadzie Tyler gra bardzo podobnie jak w Kentucky, tylko wlasnie przed draftem byly obawy, ze na wyzszym poziomie zgasnie. Brawa tez dla Spo za optymalizacje jego gry. 
 

Na plus z mlodych jeszcze Lonnie Walker, ktory pozno wykielkowal, ale to byl pick typowo pod upside. Walker mial srednie staty w collegu, ale byl dobrym shot makerem i rzucal bardzo trudne rzuty, ktore zanizaly mu %. W Spurs to zauwazono i w zasadzie w NBA jest 40% shooterem.

Ze starych na plus Seth Curry, moj Holmes, Hill, McDermott.

Levert w tym roku byl za to irytujacy, no i oczywiscie Hayes zaliczyl wejscie do ligi podobne do Lonzo. W Killiana jednak dalej wierze, za duzo jest tasmy za nim.

Wedle zalozen GMa mial byc chyba tank, a wyszedl w dobrze ulozony zespol, ktory powinien zrobic ~ 35 winow przy normalnym RSie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cavs (przemawia do mnie bogactwo), hawks (wiggins), thunder

nie masz w nets kogos, kto to z rozegrania pociągnie i wykorzysta talent druzyny. w obronie kiepski sklad. nie widze 35 w

7 minut temu, tangiers napisał:

Jaki zespol was pozytywnie zaskakuje w tym roku?

Dla mnie to na razie Nets @kolader

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs to teraz oczywisty wybor. Potezny obwod, szeroka rotacja, renesans Derozana, nic tylko robic wyniki w RS. Mysle, ze z PO nie powinno nie powinno byc problemu, ale tak samo mysle o Pacers, czyli znowu kazdy mecz bedzie o zycie na wschodzie. 

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie masz w nets kogos, kto to z rozegrania pociągnie i wykorzysta talent druzyny. w obronie kiepski sklad. nie widze 35 w

 

Zakladam, ze Caris wroci w tym sezonie, a wyzej wymienione bolaczki wlasnie powoduja taki, a nie inny bilans. Masz w zespole kilku starterow z real NBA, dobrych shot makerow, kilku niezlych defensorow. Nie ma gwiazd, wiec PO nie bedzie, ale dla mnie to zespol na 35 winow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tangiers napisał:

Zakladam, ze Caris wroci w tym sezonie, a wyzej wymienione bolaczki wlasnie powoduja taki, a nie inny bilans. Masz w zespole kilku starterow z real NBA, dobrych shot makerow, kilku niezlych defensorow. Nie ma gwiazd, wiec PO nie bedzie, ale dla mnie to zespol na 35 winow

przy zdrowym przez caly sezon carisie mogliby byc na 35.

ale caris nie jest zdrowy i nie ma kim go zastapic. to sie odbije na bilansie

bo co, zdrowi nets byliby dla ciebie druzyna na 0.500?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

przy zdrowym przez caly sezon carisie mogliby byc na 35.

ale caris nie jest zdrowy i nie ma kim go zastapic. to sie odbije na bilansie

bo co, zdrowi nets byliby dla ciebie druzyna na 0.500?

Caris juz zagral 12 meczow, opusci powiedzmy 15 jeszcze i dogra reszte. Takie przypadki sa w kazdym zespole(stricte absencje, nie rodzaj kontuzji). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Caris juz zagral 12 meczow, opusci powiedzmy 15 jeszcze i dogra reszte. Takie przypadki sa w kazdym zespole(stricte absencje, nie rodzaj kontuzji). 

co ma do rzeczy, ze takie przypadki sa w kazdym zespole?

i nie, nie sa. zdrowie carisa i herro jest kluczowe dla zrobienia oczekiwanego przez ciebie bilansu.

kazdy ich wypad to spora strata, ktora musi sie odbic na bilansie.

zdrowi byliby na 0.500 u ciebie?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

co ma do rzeczy, ze takie przypadki sa w kazdym zespole?

i nie, nie sa. zdrowie carisa i herro jest kluczowe dla zrobienia oczekiwanego przez ciebie bilansu.

kazdy ich wypad to spora strata, ktora musi sie odbic na bilansie.

zdrowi byliby na 0.500 u ciebie?

Z calego postu jedyne co wywnioskowales to, ze 35 winow to za duzo, robisz z tego glowna teze i oczekujesz, ze ja mam cos ci udowadniac. Sensem wypowiedzi nie bylo to czy Nets sa na poziomie 30 czy 35 winow, tylko zauwazenie, ze wiele zadzialalo in plus w Nets, a kilku graczy jak Hunter(szczegolnie) czy Walker gra lepiej niz sie spodziewano.

W kazdym teamie zdrowie 2 najlepszych graczy jest istotne, wiec nie wiem nad czym chcesz tu dyskutowac. Nic nowego nie odkryles. 

Prowadzisz dyskusje na jakies boczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

tylko zauwazenie, ze wiele zadzialalo in plus w Nets, a kilku graczy jak Hunter(szczegolnie) czy Walker gra lepiej niz sie spodziewano.

ja tego nie widze. w sensie nie zdarzylo sie nic nieoczekiwanego poza hunterem. a to raczej malo by wyrozniac

i bedzie tank wbrew twojemu stanowisku

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

i bedzie tank wbrew twojemu stanowisku

Byc moze, nie mialem zamiaru doradzac co jest korzystniejsze pod katem strategii organizacji tylko zwrocic uwage na pozytywy w danym zespole. Zamiast wszechobecnej krytyki warto czasami napisac cos dobrego o danym zespole.

6 minut temu, Eld napisał:

A Thunder nie przy tej pandemii co się dzieje na Zachodzie?

:(

Wymienilem tylko 1 zespol, co nie znaczy ze nie ma innych, ktore zaskakuja na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.