Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, january napisał:

Od opisywania przewag i obecnie też niestety INJ Doziera mam swoich ludzi w temacie Denver;) 

Dozier jest fenomenalny, to jak się porusza jak przewiduje zdarzenia na parkicie jest nasamowite, zwłaszcza patrząc na jego doświadczenie w lidze.

a BMF nazwał go waflem, który by się rzucał na byle 3M, no cóż...

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Dozier jest fenomenalny, to jak się porusza jak przewiduje zdarzenia na parkicie jest nasamowite, zwłaszcza patrząc na jego doświadczenie w lidze.

a BMF nazwał go waflem, który by się rzucał na byle 3M, no cóż...

Oczywiście tylko ja (i @człowiek...morza ale on miał w tym interes) pisałem, że ten kontrakt w Lakers to kradzież :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

A Camby i moje sprzeczki z Ely3? 

Nie jest tajemnicą, że to właśnie Ely był tu niestety game changerem, który dał Doziera Lakers 

Bo ja powiedziałem jak to wygląda realnie w NBA. Taki Tucker podpisał z JAzz bo ci mu gwarantowali 360tys na drugi rok. I dzięki temu w ogóle kasę ma bo od zwolnienia przez Jazz pałęta się po lidze ale jakoś umowy otrzymać nie może. I na jednego Doziera przypada 10 takich Tuckerów którzy wylatują z ligi po pierwszym roku więc oni zawsze wezmą tę umowę która gwarantuje im więcej kasy bo standardem są 3 letnie umowy gdzie drugi i trzeci rok jest niegwarantowany. Żaden z tych młodzików whcodzących do ligi nie zakłada, że w rok zrobi furorę więc biorę dłuższe niż krótsze umowy. 

W JAzz zwolnili Grossa po pierwszym roku choć w spargingach grał nieźle ale woleli go zwolnić by zrobić miejsce na kolejnych młodych typu Hughes bo jak masz płacić 14 graczowi w rotacji 1,6 mln to wolisz płacić 0,9 nowego drugorundowemu

Inisiderzy Jazz do dziś przeklinają zarząd ,że dali umowę gwarantowaną Tuckerowi, że dali 4 rok opcji Bradleyowi a powinni mu nie dać. Liga jest brutalna i większosc młodzieży się nie przebija i pracuje na jednorocznych umowach gwarantowanych więc nie ma takiego  zawodnika któy by odrzucił 3 lata gwarantowane na rzecz 1 roku bo wie ,że w przedsionku czeka masa młodzików chętnych go zastąpić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.