Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Eld napisał:

Boże, jaka kultura w tym jabłku panuje. "Wypierdalaj, spierdalaj, pierdolnięty" - wprost od CMa.

@MarcusCamby @karpik @ozzy110 @Alonzo zamierzamy takie zachowanie tolerować?

Może by mu przylepić ze 24h ciszy radiowej do tyłka? I Wojnarowi? Ot spokojnie sobie wtedy o Knicks podyskutujemy, poprosimy Alonzo o jakąś rozprawkę, a on będzie siedział, czytał i słowem skomentować nie będzie mógł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Dres jeśli już coś. I jestem luźny jak nigdy :). Nawet nie zamierzam się wdawać z człowiekiem...bez kultury w jakąkolwiek polemikę. Chce robić wiochę ze swojej drużyny? Śmiało. Jak bym chciał to zrobić, to bym się nikogo o zdanie nie pytał, a tak to chętnie wysłucham opinii innych.

nie chciałbym Tobie przypominać w jaki sposób potrafiłeś się tutaj odzywać, a teraz wjeżdzasz tu w skrzydłach anioła na różowym jednorożcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie chciałbym Tobie przypominać w jaki sposób potrafiłeś się tutaj odzywać, a teraz wjeżdzasz tu w skrzydłach anioła na różowym jednorożcu

Nie no muszę to wprost napisać, bo chyba Cię poranna kawka ominęła.

Nie gadaj, że mój trolling na serio bierzesz? :D

Nawet z tą karą dla CMa i z Irvingiem to też trolling był o czym pisałem na temacie Rady ( któryś tam potwierdzi jak chcecie ) aby nie mieli zdziwka i cicho siedzieli :). Żadnej kary ofc nie będzie. Samo posiadanie takiego dzbana w składzie jest karą samą w sobie. :D.

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no coz, jesli ktos kogos obrazil, to wlasnie ty teraz.

i za to powinien nalezec sie nie tylko ban, ale sprawa w sadzie

A może Hajto to nie jest mordercą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no Ty trollujesz, a co będzie jak ely nie załapie ironii?

No co. CM by sobie trochę odpoczął. 24h z dala od forum jeszcze nikomu źle nie zrobiło :).

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jestes za glupi zeby Ci to wytlumaczyc

wiec z wiatrkami nie chce mi sie walczyc

Chrześniakiem Hajty jesteś, czy siedziałeś na miejscu pasażera?

To, że się wymigał i "w świetle prawa jest niewinny" to mnie akurat mało obchodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

No Panie Gołt ja tam zamierzam Tobie liczyć 20min. śr. w rotacji Melo + do tego obrona Irvinga i Beasleya i to już nie wygląda tak różowo :) 

I prawidlowo, ja do tego zamierzam liczyc Kawhiegow LAC bo nie ma opcji by on sam z siebie podpisal z NYK.

Irving - beasley - Melo - ADavis - MitchRob

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eld napisał:

Boże, jaka kultura w tym jabłku panuje. "Wypierdalaj, spierdalaj, pierdolnięty" - wprost od CMa.

@MarcusCamby @karpik @ozzy110 @Alonzo zamierzamy takie zachowanie tolerować?

Może by mu przylepić ze 24h ciszy radiowej do tyłka? I Wojnarowi? Ot spokojnie sobie wtedy o Knicks podyskutujemy, poprosimy Alonzo o jakąś rozprawkę, a on będzie siedział, czytał i słowem skomentować nie będzie mógł.

Za Testo nie ma co karać tylko szanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.