Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, mac napisał:

Swoją droga skoro uśredniamy, to imo powinno być wymagane by każdy uśrednił minuty swoich graczy.

Podobnie przy opisach w PO tez raczej powinny byc podane minuty rotacji.

Ale latwiej ofc napisac, ze gram ADavisem na Embiida jakis czas, a potem jak ktos to wysmieje pisac, ze ten jakis czas to byla tylko jedna minuta, a tak na prawde kryjesz go Sliwka.

 

Z reguły tak robiliśmy, ale teraz jak tylko kilku GMów ma dostęp do arkusza, to chyba nikt do tej pory nie przesłał, żeby mu w arkuszu uzupełnić - nawet rotacje, jak minut jeszcze sobie dokładnie nie zaplanował. Zresztą można w każdej chwili zmieniać/korygować. 

Zachęcam do przesyłania swoich rotacji do mnie lub Elda (nie wiem jak inni Radni) i uzupełnimy w arkuszu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Alonzo napisał:

Z reguły tak robiliśmy, ale teraz jak tylko kilku GMów ma dostęp do arkusza, to chyba nikt do tej pory nie przesłał, żeby mu w arkuszu uzupełnić - nawet rotacje, jak minut jeszcze sobie dokładnie nie zaplanował. Zresztą można w każdej chwili zmieniać/korygować. 

Zachęcam do przesyłania swoich rotacji do mnie lub Elda (nie wiem jak inni Radni) i uzupełnimy w arkuszu. :) 

Ja Eldowi dawno wysłałem ale się nie pojawiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Alonzo napisał:

Odnośnie Twojej rotacji - łatwiej będzie mozna to ocenic przy opisach, bo jakoś nikt nie ma ochoty poza Radnymi wrzucać swoich rotacji do arkusza, a jakby co @Eld pisał i ja też chętnie mogę uzupełnić - jak dany GM mi ja podeśle na Priv. 

Druga kwestia - czemu miałbyś dostawać od s5 przeciwników 20pkt.? - jasne że gdzieś się takie mecze trafiają, ale nie przesadzajmy. I wierz mi w niektórych przypadkach, to różnica ławki jest taka, że masakrujesz przeciwnika. :) - tym w tym sezonie jest głębia składu u nas. 

Nie bierzesz też pod uwagę, że jak Tobie ktoś wypadnie, to po prostu wprowadzasz innego gracza, a jak teamowi z wąską rotacją wypada ważny gracz, to ma problem. Oczywiście, że teamy z wąską rotacją kogoś tak czy inaczej muszą wprowadzić, ale gracze ci się u nas liczą jako - ZERO w statsach - nic nie wnoszą - nie pomagają, po prostu są. Przy wąskich rotacjach różne temy mają problemy na poszczególnych pozycjach, jak chociażby wspomniany przez Ciebie Boston. Fajnie, że Beverley może grać większe minuty i mieć lepsze statsy, ale bez niego tylko Fox będzie kreował - czyli zawsze musi byc jeden z nich na boisku. Jak któyś wypadnie to.. co? Merrill? Diallo? - oni muszą grać po 30 i więcej minut. Tam nie ma innych guardów. 

Co z tego, że Celtics mają Adamsa i Capele? Zakładając, że Adams gra 30min. To zostaje 18in. dla Capeli, a Hartenstein i Kabengele nie powąchają juz parkietu. Favors w ogóle nie gra na centrze bo nie ma tam dla niego minut i gra zatem jako pf zabijając spaceing, bo na obwodzie trzeba pilnowac tylko Foxa, Beverleya i Cama Johnsonaoraz Saddiqa Beya - a z reguły jest max 2 góóóóóra 3 z tych graczy na parkiecie. Diallo nie rzuca za 3 praktycznie, a też gra sporo  - musi pewnie ze 25min. 

 

Czemu miałbym dostawać +20? Bo s5 składająca się z Hayes-Curry-LeVert-Hunter-Holmes ma 2 dobrych w D.

No właśnie biorę pod uwagę bo patrzę na dotychczasowe mecze i dostępnych zawodników, o dotychczasowych meczach gadamy a nie o przyszłych. I widzę to co opisałem. Jak któryś wypadnie - spoko, wtedy będziemy (miejmy nadzieję) czytać kto ma tego kontuzjowanego zastąpić ale póki co to grają. Akurat Hartenstein i Kabengele chyba dobrze że nie powąchają parkietu a posiadanie przez 48min pod koszem kogoś z 2 Adams/Capela zdecydowanie na plus. Mi to przypomina rl NOP gdzie ofensywa jest 22 w lidze a defensywa póki co na 3 miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

Czemu miałbym dostawać +20? Bo s5 składająca się z Hayes-Curry-LeVert-Hunter-Holmes ma 2 dobrych w D.

No właśnie biorę pod uwagę bo patrzę na dotychczasowe mecze i dostępnych zawodników, o dotychczasowych meczach gadamy a nie o przyszłych. I widzę to co opisałem. Jak któryś wypadnie - spoko, wtedy będziemy (miejmy nadzieję) czytać kto ma tego kontuzjowanego zastąpić ale póki co to grają. Akurat Hartenstein i Kabengele chyba dobrze że nie powąchają parkietu a posiadanie przez 48min pod koszem kogoś z 2 Adams/Capela zdecydowanie na plus. Mi to przypomina rl NOP gdzie ofensywa jest 22 w lidze a defensywa póki co na 3 miejscu.

I właśnie podanie rotacji sporo pomaga, gdyż bez tego sami musimy gdybać kto gra kim i ile minut. :) Akurat zgadłem, że LeVertem będziesz grał na sf, bo po prostu wyglądało mi to najrozsądniej. Za Hayesa wchodzi George Hill  i on Tobie rozrusza rezerwowy unit, a on jest zdecydowanie plusowym graczem (sprawdziłem właśnie na bbref. a od rzu pod nim jest tam Maledon, który jest zdecydowanie minusowy.. ), z ławki wprowadzasz sobie też wypoczętego Lonnie Walkera i możesz dowolnie rotować swoimi obwodowymi graczami. Naszym naczelnym założeniem jest, ze chcemy wygrać, zatem u Ciebie dochodzi jeszcze zdrowa rywalizacja pomiędzy tymi graczami. Na skrzydle masz jeszcze solidnego McDermotta, który w rl Pacers jest graczem plusowym i możesz dać też pograc McDanielsowi, który chyba w rl Hornets dostaje niespodziewanie aż śr. 12 min. na ten moment. Na centrze pewnie nie bardzo będą minuty dla Gafforda, bo za Holmesem gra wg mnie McGee. 

Do tego po kalendarzu widzę, że u siebie grałeś chyba aż 7 meczy ( jedyne wyjazdy to Celtics i Hornets), do tego żadnego b2b. Teraz masz wyjazd do Memphis - bez Fultza i Portera raczej kolejny łin. Nawet zakładając, że miałeś pecha i masz bilans 4-5, to mecz z Grizzlies raczej wygrywasz ;) 

Celtics rozjeżdżasz swoimi graczami obwodowymi..  przy 60% za 3 Currego, czy po 43% Huntera i Hilla tu w ogóle nie ma o czym mówić, oni nawet nie mają ak kryć Twoich graczy na obwodzie swoja rotacją. Zresztą przecież robisz usprawnienia i jak przeciwnik ma gdzieś przewagę, to starasz się ja zniwelować. 

Nie masz Gwiazd, ale masz bardzo solidny team na ten moment - przynajmniej na starcie sezonu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Irłinguś się już odnalazł? 

Podobno słuchał dzisiaj Antyradia rano i audycji "Najgorsze Państwo Świata", gdzie rozprawiali nad tym, jak płaskoziemcom udowodnić, że ziemia jest kulą. Padło wiele argumentów, ale Irving pozostawał niezłomny, aż w końcu padł ten:

"Gdyby faktycznie była płaska koty już dawno zepchnęłyby wszystko z jej krawędzi 😉"

i w tym momencie coś w nim pękło...

-------------------

źródło: 

https://www.instagram.com/p/CJxftSaMOGd/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o Melo Anthonym i jego obiecanych śr. 20min. a on tez sobie lubi porzucać ;) 

Przypuszczam, że Davis miał na myśli właśnie tą obronę z Irvingiem i Anthonym razem na boisku, w tym cytacie z twittera, który dziś tu wrzucałem :D A dodajmy do tego, że Malik Beasley jest bardzo dobry w ofensywie, ale słaby w defensywie - zatem jego atuty również naszym Knicks ciężko tu będzie wykorzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Alonzo napisał:

Zapomniałem jeszcze o Melo Anthonym i jego obiecanych śr. 20min. a on tez sobie lubi porzucać ;) 

Przypuszczam, że Davis miał na myśli właśnie tą obronę z Irvingiem i Anthonym razem na boisku, w tym cytacie z twittera, który dziś tu wrzucałem :D A dodajmy do tego, że Malik Beasley jest bardzo dobry w ofensywie, ale słaby w defensywie - zatem jego atuty również naszym Knicks ciężko tu będzie wykorzystać. 

mijasz sie z prawda.

niemniej rozmawialismy o orlando, takze wracajac do tematu, grant williams Ci wypada.

czekamy na esej o pelle, jak to sobie poradzi na wieszych minutach,

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

I właśnie podanie rotacji sporo pomaga, gdyż bez tego sami musimy gdybać kto gra kim i ile minut. :) Akurat zgadłem, że LeVertem będziesz grał na sf, bo po prostu wyglądało mi to najrozsądniej. Za Hayesa wchodzi George Hill  i on Tobie rozrusza rezerwowy unit, a on jest zdecydowanie plusowym graczem (sprawdziłem właśnie na bbref. a od rzu pod nim jest tam Maledon, który jest zdecydowanie minusowy.. ), z ławki wprowadzasz sobie też wypoczętego Lonnie Walkera i możesz dowolnie rotować swoimi obwodowymi graczami. Naszym naczelnym założeniem jest, ze chcemy wygrać, zatem u Ciebie dochodzi jeszcze zdrowa rywalizacja pomiędzy tymi graczami. Na skrzydle masz jeszcze solidnego McDermotta, który w rl Pacers jest graczem plusowym i możesz dać też pograc McDanielsowi, który chyba w rl Hornets dostaje niespodziewanie aż śr. 12 min. na ten moment. Na centrze pewnie nie bardzo będą minuty dla Gafforda, bo za Holmesem gra wg mnie McGee. 

Do tego po kalendarzu widzę, że u siebie grałeś chyba aż 7 meczy ( jedyne wyjazdy to Celtics i Hornets), do tego żadnego b2b. Teraz masz wyjazd do Memphis - bez Fultza i Portera raczej kolejny łin. Nawet zakładając, że miałeś pecha i masz bilans 4-5, to mecz z Grizzlies raczej wygrywasz ;) 

Celtics rozjeżdżasz swoimi graczami obwodowymi..  przy 60% za 3 Currego, czy po 43% Huntera i Hilla tu w ogóle nie ma o czym mówić, oni nawet nie mają ak kryć Twoich graczy na obwodzie swoja rotacją. Zresztą przecież robisz usprawnienia i jak przeciwnik ma gdzieś przewagę, to starasz się ja zniwelować. 

Nie masz Gwiazd, ale masz bardzo solidny team na ten moment - przynajmniej na starcie sezonu. 

 

No to raczej Herro gra przed Walkerem.

Tak jak ci pisałem u mnie Curry nie robi takich cyfr bo u mnie właśnie trener przeciwników w 1 kolejności próbowałby zatrzymać Setha. 

Mam solidny team, ale na okolice 11/12 miejsca w konfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie ma w Orlando takiego zawodnika:)

To pokazuje tylko kompetencje GMa Knicks :) 

Ciekawe, czy chociaż zna swój skład. 

No i tradycyjnie uchyla sie od odpowiedzi o rotacje swoich RotoGwiazd - charakterystyczne dla niego, pytanie czy GMowie dają się jak zawsze na tą tantetna dyktę o nazwie Knicks nabrać. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

To pokazuje tylko kompetencje GMa Knicks :) 

Ciekawe, czy chociaż zna swój skład. 

No i tradycyjnie uchyla sie od odpowiedzi o rotacje swoich RotoGwiazd - charakterystyczne dla niego, pytanie czy GMowie dają się jak zawsze na tą tantetna dyktę o nazwie Knicks nabrać. :) 

ty a co sie zmienilo wzgledem zeszlego sezonu?

poza tym opis bedzie po trymestrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.