Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

jest moc. jazda orlando!

Oglądałem dziś Knicks, i tak się zastanawiam. Ten Mitchell Robinson to w ogóle się coś rozwinął od debiutu w lidze? Mam wrażenie, że ciągle rogi i umie tylko to co wtedy i jednocześnie nadal ma podobne wady. To co wtedy wydawało się super, bo rookie wybrany w drugiej rundzie teraz zaczyna być chyba rozczarowujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Oglądałem dziś Knicks, i tak się zastanawiam. Ten Mitchell Robinson to w ogóle się coś rozwinął od debiutu w lidze? Mam wrażenie, że ciągle rogi i umie tylko to co wtedy i jednocześnie nadal ma podobne wady. To co wtedy wydawało się super, bo rookie wybrany w drugiej rundzie teraz zaczyna być chyba rozczarowujące.

no jakoś przesadnie nie, ale pytanie na jakim polu rozwoju oczekujemy? wiecej jak obrona+konczenie trudno sie spodziewac. ma to raczej zmierzac ku lepszemu czytaniu gry i niewylatywaniu za faule

a dzis znow dobre spotkanie z jego strony, git na pickach, dobre ustawienie (czyli pozytyw wzgledem przeszkolsci) + w koncowce pare akcji zamknietych w obronie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, mac napisał:

Tak ciekawostka, jak staty sprzyjają Alonzo to je chętnie używa ( dziś w przypadku swoich graczy czy tez np Nurka w przypadku przeciwnika ).

 

Jak staty nie sprzyjają i je przywołuje ktoś inny, to gra w roto.

 

Taka sytuacja.

Noo jak można się ponabijać z Oubre i Orlando to biba na parę stron na forum.

A jak tylko gracze grają ok to można się przypi*****ić zawsze do tego że Alonzo podał stasy swoich graczy z ostatniej nocy..

Klasyka.. Zając ty znowu nie masz czapki..

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, january napisał:

w Thunder tyle się działo w ten offseason, że miałem wkodowany w głowie post Elda jak to zadbał tym razem o obsadę podkoszową, a tu czytam, że najlepszy potencjalny zmiennik wśród wysokich to jakiś Clark.

  • Nurkić, 213 cm - 24,3 mpg, 100% na C
  • Randle, 203 cm - 38,4 mpg, 86% na PF, 14% na C
  • Melli, 206 cm - 11,8 mpg, 65% na PF, 35% na C
  • Hernangomez, 206 cm - 14,8 mpg, 100% na PF ( w zeszłym sezonie grał 40% czasu na C )
  • Hachimura, 203 cm - 26 mpg, 24% SF, 76% PF ( w zeszłym sezonie grał 2% czasu na C )
  • OG Anunoby, 201 cm - 34,8 mpg, 70% SF, 30% PF ( w zeszłym sezonie grał 1% czasu na C )
  • Clark, 198 cm - 14,5 mpg, 2% SF, 98% PF ( w zeszłym sezonie grał 2% czasu na C )

Więc jednym zdaniem - wkoduj to sobie jeszcze raz, zamiast pisać pierdoły. Minuty są z RL. U mnie oczywiście będzie wyglądało to inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:
  • Nurkić, 213 cm - 24,3 mpg, 100% na C
  • Randle, 203 cm - 38,4 mpg, 86% na PF, 14% na C
  • Melli, 206 cm - 11,8 mpg, 65% na PF, 35% na C
  • Hernangomez, 206 cm - 14,8 mpg, 100% na PF ( w zeszłym sezonie grał 40% czasu na C )
  • Hachimura, 203 cm - 26 mpg, 24% SF, 76% PF ( w zeszłym sezonie grał 2% czasu na C )
  • OG Anunoby, 201 cm - 34,8 mpg, 70% SF, 30% PF ( w zeszłym sezonie grał 1% czasu na C )
  • Clark, 198 cm - 14,5 mpg, 2% SF, 98% PF ( w zeszłym sezonie grał 2% czasu na C )

Więc jednym zdaniem - wkoduj to sobie jeszcze raz, zamiast pisać pierdoły. Minuty są z RL. U mnie oczywiście będzie wyglądało to inaczej.

Można poprosić tez wagę zawodników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alonzo napisał:

 

Birch 12pkt. 12zb. 

To co koledzy tutaj próbują wyśmiewać, a może nie jesteś tego do końca świadomy, to są podwójne standardy. Powoływałeś się tu na plus/minus Bircha, czy jego staty z dzisiejszego meczu, gdy Birch gra w Orlando od początku kariery i właściwie w takiej samej roli już 4 sezon. U Ciebie jest nowym graczem i po 2 meczach wchodzi do s5 zastąpić Townsa. Jednocześnie zarzucasz Eldowi, że Brogdon by się nie zaaklimatyzował, czy Nurkić miał za mało meczów po kontuzji, żeby się nauczyć systemu Thunder.

Pisałeś, że Raptors mają gorszy początek, bo stracili podstawowego i rezerwowego centra i stąd Lowry nie prowadzi ich do lepszego bilansu. A przecież sytuacja u Ciebie jest analogiczna. Lowry w Raptors gra dłużej niż u Ciebie, a jednak strata podstawowego centra ( Marc Gasol i Towns) oraz rezerwowego centra ( Serge Ibaka i Nerlens Noel) i konieczność gry z nowym centrem ( Aron Baynes i Khem Birch) sprawiła, że Raptors zaczęli słabo sezon.

I takich przykładów jest więcej. @karpik pokazywał to już na przykładzie krytyki skuteczności z dystansu rezerwowych Thunder, czy jego rotacji wysokich. I to tylko zniechęca potem do głosowania na Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BMF napisał:

c***, Oubre, ROTO. 

Zobaczymy co wygwiazdkuje.

W sumie jak by to przegłosować, to ja mogę robić za ręczną cenzurę.

Czytam wszystko, więc gdzie zobaczę "Oubre" czy "ROTO" w naszym dziale, mogę edytować posta i robić "O***e" i "R**o". 

Wiem, zgadzam się na to świadomie, że wiąże się to z czytaniem postów Alonzo i z kupą roboty przy jego opisach po trymestrach, ale dla dobra ogółu jestem się wstanie poświęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

Czytam wszystko, więc gdzie zobaczę "Oubre" czy "ROTO" w naszym dziale, mogę edytować posta i robić "O***e" i "R**o". 

A nie możesz zrobić tak jak na twitterze/facebooku przy wpisach Trumpa?

Np:

oubre.png

I pyk, człowiek od razu scrolluje.

,,This claim about Kelly Oubre is disputed'' xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

A nie możesz zrobić tak jak na twitterze/facebooku przy wpisach Trumpa?

Np:

oubre.png

I pyk, człowiek od razu scrolluje.

,,This claim about Kelly Oubre is disputed'' xD

W sumie to jeszcze łatwiejsze.

edit: @BMF działa! Sprawdź na poprzedniej stronie post Alonzo z podsumowaniem dzisiejszej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Dobra nie robmy sobie jaj, bo to takim troche brakiem szacunku pachnie.

 

Popieram. 
 

Kazdy z nas ma jakieś zboczenie, Oubre akurat jest w tym wszystkich w ogóle niegroźny i dodaje uroku beGM, ja tam życzę Alonzo żeby w końcu odpalił należycie i zaprowadził go do Finału nawet :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram też i jeszcze napiszę, że uważam że jak najbardziej Oubre może być przydatnym graczem ( jak chociażny w ostatnim meczu ). Skill, size i urodę ma na pewno.

Przy okazji też dodam, że imo Alonzo ma największy steal w drafcie w postaci Quickleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Eld, to był żart. :]

26 minut temu, Qcin_69 napisał:

ja tam życzę Alonzo żeby w końcu odpalił należycie i zaprowadził go do Finału nawet :) 

Tak na poważnie, Oubre akurat zajebiście trafił w realu, Steph ma takie gravity, że wystarczy trafiać open looki/biegać do transition/robić dobre cuty/punktować na rezerwowych rywala, żeby być efektywnym graczem, po prostu ceglił niemiłosiernie i w pierwszych sześciu meczach miał chyba 1/18 z wide open 3s. Trzeba było to wziąć na klatę i poczekać aż zacznie je trafiać, a nie pisać o Roto, marnym trenerze Kerrze i jakiejś stabilizacji. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, człowiek...morza napisał:

Dobra nie robmy sobie jaj, bo to takim troche brakiem szacunku pachnie.

 

 

36 minut temu, Qcin_69 napisał:

Popieram. 
 

Kazdy z nas ma jakieś zboczenie, Oubre akurat jest w tym wszystkich w ogóle niegroźny i dodaje uroku beGM, ja tam życzę Alonzo żeby w końcu odpalił należycie i zaprowadził go do Finału nawet :) 

 

24 minuty temu, mac napisał:

Popieram też i jeszcze napiszę, że uważam że jak najbardziej Oubre może być przydatnym graczem ( jak chociażny w ostatnim meczu ). Skill, size i urodę ma na pewno.

Przy okazji też dodam, że imo Alonzo ma największy steal w drafcie w postaci Quickleya.

 

7 minut temu, BMF napisał:

Ej, Eld, to był żart. :]

Tak na poważnie, Oubre akurat zajebiście trafił w realu, Steph ma takie gravity, że wystarczy trafiać open looki/biegać do transition/robić dobre cuty/punktować na rezerwowych rywala, żeby być efektywnym graczem, po prostu ceglił niemiłosiernie i w pierwszych sześciu meczach miał chyba 1/18 z wide open 3s. Trzeba było to wziąć na klatę i poczekać aż zacznie je trafiać, a nie pisać o Roto, marnym trenerze Kerrze i jakiejś stabilizacji. :]

Luz, wiem :)

gdybym nie znał @Alonzo to bym nigdy w życiu czegoś takiego nie zrobił. Na szczęście Chłopak nie ma poczucia humoru na poziomie za nisko osadzonej studzienki kanalizacyjnej i za długo tu jest aby nie wiedzieć, że tutaj beka to się bokami wylewa.

Poza tym z poziomu moda nie da się czegoś takiego przylepić userowi. Musiał bym każdy jego post edytować i to wstawiać. Tylko on sam może sobie takie coś ustawić. Chyba. Bo nie wiem czy w tej wersji forum nadal są stopki.

Ale jak Cię niechcący Alonzo uraziłem, to przepraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

 

 

 

Luz, wiem :)

gdybym nie znał @Alonzo to bym nigdy w życiu czegoś takiego nie zrobił. Na szczęście Chłopak nie ma poczucia humoru na poziomie za nisko osadzonej studzienki kanalizacyjnej i za długo tu jest aby nie wiedzieć, że tutaj beka to się bokami wylewa.

Poza tym z poziomu moda nie da się czegoś takiego przylepić userowi. Musiał bym każdy jego post edytować i to wstawiać. Tylko on sam może sobie takie coś ustawić. Chyba. Bo nie wiem czy w tej wersji forum nadal są stopki.

Ale jak Cię niechcący Alonzo uraziłem, to przepraszam. 

W ramach pokuty oddajesz SGA do Nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.