Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Raczej Ty przykładowo cały start sezonu się kompromitowałeś w temacie Denver obroną Jokicia jaki to nie był, kiedy grał jak gówno na starcie sezonu,

nie grał jak gówno, to Ty pisałeś, że nie wiadomo czy jest jeszcze top50, proszę o cytaty gdzie się tak kompromitowałem bronieniem jego, albo przestań pisać bzdury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Może pamięć zawodzi, ale raczej pisaliśmy, że Jokic gra słabo, ale nie ma co panikować, bo będzie lepiej. I te słabo Jokicia to nadal jest dość dobry poziom względem większości ligi (o czym wspominał choćby BMF)

Za wieczne powoływanie się na BMFa karałbym -1W na trymestr :P

Jokic mniej więcej grał to co Booker obecnie, więc również można tworzyć narracje, że jako facililator ataku wciąż gra na dobrym poziomie względem większości ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

tia, nie mam co robić tylko szukać postów spuszczającego się nad jokiciem jokiciowca.

no widzę, że nie masz co robić, przez cały sezon atakowałeś na zmianę to graczy Knicks to Soty, a jak ktoś Ci to wytknął bardziej w żartach, bo wiadomo, że Sota już Tobie nie zagraża, to downvocik

nie musisz się martwić ja Ci nie dam, choć z tym Jokiciem w asg to jakiś grubszy mindfuck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Wrzucałeś go do ASG po 15-20 meczach jako pewniaka.

Grał jak gówno.

No ale on był pewniakiem do ASG za nazwisko i znalazłby się jako lider Denver w ASG, bo nawet jak grał poniżej swego poziomu to jest liderem czołowej drużyny zachodu, a Denver i tak było wówczas w czołówce. 

Tak przykładowo to Gobert miał sportowo lepsze pierwsze 20 spotkań niż Jokic, ale gdybym miał postawić pieniądze ówczesnym momencie, który trafi do ASG to stawianym na Serba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Napisałeś imo bzdurę "Booker by z palcem w tyłku ich do PO na wschodzie wprowadził"

nic takiego nie napisałem

30 minut temu, january napisał:

Ówcześnie owszem - grubszy mindfuck, że ktoś traktował go nawet nie jak kandydata, ale wręcz pewniaka do ASG, po takim badziewnym starcie sezonu.

to proszę, masz tu moje wszystkie cytaty o Joku z tematu Denver aż praktycznie do grudnia + Twoje piękne wysrywy, które oczywiście były tylko autorską opinią bez żadnego drugiego dna

W dniu 13.11.2019 o 19:18, LeweBiodroSmoka napisał:

ale Gruby wczoraj

dramaturgia

 

W dniu 15.11.2019 o 15:48, LeweBiodroSmoka napisał:

Nikola Jokic postgame: “Paul Millsap is playing like he’s 21 not 77.”

lepiej by przestał smieszkować i wziął się za to swoje truchło, kolejny mecz gdzie wygląda po prostu źle

 

W dniu 16.11.2019 o 18:00, LeweBiodroSmoka napisał:

no ja wiem Danny, ze Ty Murraya nie cenisz, ale za dużo to Ty go nie oglądałeś jak twierdzisz, że nie nadaje się do ciągnięcia ofensywy, nawet w tym meczu to on uruchamiał Joka, który sam sobie nic wykreować nie potrafił

taki Barton zawsze też będzie przydatny, ale na pewno trzeba zacząć grać przez cała piątkę na parkiecie, a nie ograniczać się do schematów, Jok biega jakby o czymś innym myślał, nie wiem o co chodzi, ale w takiej formie robienie z niego centralnego punktu ataku nie daje w ogóle rezulatu, coś tam słyszałem, ze któryś z jego braci został oskarżony o złe rzeczy wobec jakiejś laski, moźe to o to chodzi... nie wiem, ale obejrzałem drugi raz 2.5 ostatniej kwarty meczu z Nets i Murray grał dobrze, nawet selekcja była ok tylko nie siedziało, większych błedów nie robił, gorzej wyglada  Serb, a teraz trudny wyjazd do Elvisowa

 

W dniu 17.11.2019 o 21:10, january napisał:

Nuggets to na ten moment prosta gierka.

Gra Millsap = Denver mocni.

Gra Grant = Denver fatalni.

 

W dniu 25.11.2019 o 14:20, january napisał:

Millsap > Szmuraj, Barton >Harris, Gruby > (reszta) > Grant, Juancho ? :) 

 

W dniu 25.11.2019 o 16:21, january napisał:

Taka trochę Ungolianta z Jokicia. :)

 

W dniu 25.11.2019 o 19:37, january napisał:

A tam od razu cisnąć.

Solidne top50 ligi ;>

 

W dniu 25.11.2019 o 19:43, LeweBiodroSmoka napisał:

nie siedzi mu midrange i trójka kompletnie, do tego cały czas jest za zwalisty, chyba trzeba się uzbroić w cierpliwość

a allstarem i tak będzie, oby razem z Sapem, a za rok już z Jamalem

ale przecież forma Sap czy Bartona to jest pokłosie tego, że Gruby oddał im pole, nie można powiedzieć, że gra źle ale on po prostu nie może chyba na tą chwilę choćby zbliżyć się do zaangażowania jak z tamtego rs, o PO juz nawet nie mówiąc

 

W dniu 25.11.2019 o 19:48, january napisał:

Na tym zachodzie to i tak będą "medialne" pominięcia, nie widzę by docenili Sapa, konkurencja jest masakryczna. Gruby nawet jak dalej by tak grał to i tak go tam wcisną (np. zamiast Millsapa).

 

W dniu 25.11.2019 o 19:53, LeweBiodroSmoka napisał:

Jok zasłużył by być powoływany bez względu na forme, zwłaszcza, że wcale nie gra źle overalowo, on po prostu nie miażdzy sutów tak jak niemal zawsze w przeszłości.

 

W dniu 1.12.2019 o 22:35, LeweBiodroSmoka napisał:

i bardzo dobrze, takie porażki bolą najbardziej, ale przede wszystkim cały świat zobaczył jaką prowizorkę odstawiał Jokić, póki koledzy robili robotę za niego, to dało się to przełknąć, a tak koniec taryfy ulgowej - albo bierze się w garść albo z taką formą położy nam ten sezon

i to tyle, o tym asg oczywiście pisałem, bo wiedziałem, ze się musi ogarnąć, nawet myślałem, że coś tam więcej go próbowałem bronić, ale nic tam nie ma, więc proszę mnie teraz przeprosić albo więcej nie szkalować mojego dobrego imienia, elo

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le, przecież to był żart, wiesz co to emotikony czy Ci nie wyświetla bo za mało wiader z netem przyniosłeś?

ja nie daje downovotów, mośku

w ogole fajna reakcja, props jak zwykle!

6 minut temu, january napisał:

Tyle z tym Twoim obiektywizmem przy wrzucaniu cytatów, nawet szkoda się odnosić

nie masz do czego się odnosić, bo Twoja teoria została zaorana w pół godziny, proszę, sprawdź może coś świadomie ominąłem... albo przestań pi*****ić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:
12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie masz do czego się odnosić, bo Twoja teoria została zaorana w pół godziny, proszę, sprawdź może coś świadomie ominąłem... albo przestań pi*****ić

Chłopie w 3 sekundy sprawdziłem jeden cytat, gdzie na tekst o tym, że Jok jest solidnym top50 na początku sezonu reagowałeś negacją

woooooo

a co miałem napisać? zamiast w to wchodzić napisałem żartobliwie o downvocie, rzeczywiście strasznie się zachowałem, bo nie chciałem wchodzić w gadki o top50 

4 minuty temu, january napisał:

i c*** mnie obchodzi, że propoagandowo sobie to emotinkowałeś, by wyglądało lepiej.

propagandowo? dawaj dowody na tą propagandę, bo narazie to chwytasz się miernych uników by uniknąć odpowiedzialności za niesłuszne oczernianie

5 minut temu, january napisał:

Po co mam sprawdzać kolejne, jak przy pierwszym lepszym widzę co odwalasz

o to to

6 minut temu, january napisał:

Prawda jest taka, że doskonale sam wiesz, że odjebałeś dziś na ogólnym jak ciul i tyle

może przesadziłem, ale po Twojej reakcji już wiem, że zrobiłem słusznie, przynajmniej ludzie zobaczą jak to broniłem Jokicia z początku rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2019 o 19:48, LeweBiodroSmoka napisał:

tak "zamiast"

głowa Cię nie boli?

i co tu takiego jest? 25.11 kogoś w ogóle obchodzi asg? pewnie, że Sap na tamten moment bardziej zasługiwał, ale co to ma do rzeczy? zresztą to Ty napisałeś o tym, że Jok pewnie będzię wciskany pomimo tego, że Sap będzie bardziej zasługiwać, a ja chciałem tylko docenić Sapa i być może dać szansę im obu

36 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Na tym zachodzie to i tak będą "medialne" pominięcia, nie widzę by docenili Sapa, konkurencja jest masakryczna. Gruby nawet jak dalej by tak grał to i tak go tam wcisną (np. zamiast Millsapa).

i  wtedy poszła reakcja na to "zamiast", sam nie wierzyłeś w to co piszesz, ale wiadomo, że każda bzdura przejdzie, nie? cel uświęca środki

fajne znalazłeś na mnie te haki, dziwne, że Cię ABW jeszcze nie zwerbowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nic na Ciebie nie szukam, sam sobie szukałeś, a po sprawdzeniu 2 cytatów co podałeś - wyszło to z Twej strony słabo, słabiutko.

nic nie wyszło, dobrze wiedziałeś, ze tam pisałem o tym downvocie i postanowiłes sie do tego przyjebać choć nic tam nie ma z mojej strony propagandowego (propagandą było natomiast pisanie o top50)

potem te asg i na siłe wyciąganie jakiś pierdół i to ja się zachowuje słabo?

 

1 godzinę temu, january napisał:

Raczej Ty przykładowo cały start sezonu się kompromitowałeś w temacie Denver obroną Jokicia jaki to nie był, kiedy grał jak gówno na starcie sezonu,

nic k**** na to nie masz, prosiłem o cytaty, ale Ci się nie chciało to sam Ci je pod nos dałem, ja zachowałem się być może zbyt pochopnie i nieelegancko, ale Twoja reakcja świadczy tylko o tym, ze nie potrafisz być krytycznym wobec siebie i każdą nawet drobną krytyke przyjmujesz jak frontalny atak

mogę być Kurskim, Ty jesteś jak Misio Kamiński 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miedzyczasie Oladipo wyglada coraz lepiej, w tym trymestrze 5 GP,  47FG%, 13 ppg., 27 mpg. Licze na stopniowy progres, Pacers maja malo back2backow, a im dalej w sezon tym wiecej ,,latwych” spotkan z tankerami na szlifowanie formy.
 

btw. Terrence Ross w 7GP 19 ppg., laduje 4 trojki na mecz przy 43%. Frustrujacy gracz, nie lubie tych streaky shooterow, nigdy nie wiesz co dostaniesz w danym dniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tangiers napisał:

btw. Terrence Ross w 7GP 19 ppg., laduje 4 trojki na mecz przy 43%. Frustrujacy gracz, nie lubie tych streaky shooterow, nigdy nie wiesz co dostaniesz w danym dniu.

o Rossa w marcu możesz być spokojny, sporo tankerów to ponabija staty, zresztą on rok temu też chyba dobrze kończył sezon, problem, że on oddaje od wuja ciężkich rzutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

o Rossa w marcu możesz być spokojny, sporo tankerów to ponabija staty, zresztą on rok temu też chyba dobrze kończył sezon, problem, że on oddaje od wuja ciężkich rzutów

To mozna w sumie napisac o kazdym graczu Magic ;) Tak na serio, to ja na niego nie patrze tylko przez pryzmat skutecznosci, bo jednak ilosc talentu w ataku z lawki Orlando jest na poziomie tankera, z tego tytulu obronie latwo lamac ich set playe, a broken playe musi zawsze konczyc Ross co obniza ogolne skutecznosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

jednak ilosc talentu w ataku z lawki Orlando jest na poziomie tankera, z tego tytulu obronie latwo lamac ich set playe, a broken playe musi zawsze konczyc Ross co obniza ogolne skutecznosc

no o tym mówię, nie bez powodu dwóch playmakerów w tych unitach to Gordon i DJ :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.