Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie juz się lekko poddenerwowałem (Juancho i Caruso maja wieksza wartosc na ten moment od Currego, ale potrzebowałem guarda do s5) niemniej na szczęście forma Currego  mi to rekompensuje. Bdb trymestr póki co. A z Juancho wiadomo, że będą ludzie (dalej opłakuje).

Robinson, Beasley, Bogdanovic, Curry
Leonard, Tucker, Dotson
Davis na C 

Chyba nikt nie ma podejścia w sile rażenia za 3? Udało się w ten sposób na tyle na ile było możliwym, zastąpić brak Irvinga. Świetnie w tym co proponuje odnalazłby się Śliwka - kreowania na szczycie, sporo handoffow jak Adebayo w Miami (Beasley, Robinson, Curry i Bojan bez piłki). W gruncie rzeczy bardzo podobni gracze w stylu gry, trzymając oczywiście proporcje. 
 


 

 

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Juancho 15/12/5/2/1  4-7 3P

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza

Fajnie trafiłeś z formą rolesów w tym trymestrze, jak na razie. Robinson jest bardzo fajny, Seth jest bardzo fajny, Malik jest bardzo dobry w ataku, więc może nie będzie Cię aż tak boleć wylot Irvinga.

Szkoda tylko, że Davis i Bojan na razie mają problemy. Davis ma coś chyba z łokciem rzucającej ręki i to się chyba przekłada na 39,5% FG w tym trymestrze, w tym poniżej 40% za 2. Bojan podobnie, niewiele ponad 35% FG na razie.

Wciąż ciekawi mnie, co zrobisz z obroną na obwodzie, bo wiele o tych Robinsonach, Sethach, Malikach i Bojanach można powiedzieć w tym sezonie, ale na pewno nie to, że dobrze bronią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. 

Sexton to jeden z dziwniejszych prospektów, jakich śledziłem.

Rookie season - pierwsza połowa, gość nie rzuca w ogóle za 3, gra jak gówno. Druga połowa sezonu - gość zaczyna rzucać trójki na zajebistych procentach i dużym usage (~4 trójki na mecz, >40%), jako, że to było z 50 meczów, to myślę sobie ,,oho, to może być dobry pick, gość za wiele nie umie, ale jak będzie tak rzucać za 3 to będzie co najmniej bardzo dobrym 6th manem/starterem (handles, scoring, trójka)''.

Drugi sezon - pierwsza połowa, gość nie rzuca do grudnia za 3, gra jak gówno. Druga połowa sezonu - gość zaczyna rzucać trójki na zajebistych procentach i dużym usage (~5 trójek na mecz, >45%), świetne występy z mocnymi teamami, znowu sobie myślę: ,,oho, to jednak może być dobry pick, gość na razie za wiele nie umie, ale jak w końcu przez cały sezon będzie rzucać te ~40% za 3, to będzie co najmniej dobrym 6th manem/starterem, a z 14. pickiem to w sumie świetnie".

W grudniu - 0.2 trafionej trójki na 11% (!), w styczniu i lutym - 2.3 trafionej trójki na 47%.

LOL. 

Ja nie wiem już czy wziąłem w drafcie Simmonsa, czy Lillarda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, polishllama69 napisał:

dobrze wiedzieć, że poważni userzy za obronę uznają stock 

https://streamable.com/gbdi7

Aaron Gordon pozdrawia Malika Beasleya ;)

Nadrobiłem co nieco - uroki oglądania kilku różnych teamów, i jest tak jak pisałem - Aaron Gordon bez Isaaca to zupełnie inny gracz. To co on gra w lutym, a szczególnie po tym jak został oszukany podczas konkursu wsadów, to jest jakiś kosmos.. 40min. 21,7pkt. 2x3 na 50% 10,2zb. 7as. 0,8prz. 1,7bl. TS 63,7% eFG 59,3% Ortg 136 ( i wcale tu nie boli Drtg 116).

Do tego Phoenix dziś zabrakło u siebie jednej ofensywnej opcji poniewieranej u nas na forum do pokonania u siebie.. tankujących Detroit.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Alonzo napisał:

https://streamable.com/gbdi7

Aaron Gordon pozdrawia Malika Beasleya

nie wiem po co mnie pod tym oznaczyłeś ...

24 minuty temu, Alonzo napisał:

Do tego Phoenix dziś zabrakło u siebie jednej ofensywnej opcji poniewieranej u nas na forum do pokonania u siebie.. tankujących Detroit.. 

aż się prosi zapytać "jesteś tak głupi czy udajesz", nikt raczej Oubre za ofensywę nie jedzie (poza playmakingiem) i sam mówiłem, że jego brak może zabrać doszczętnie szanse na PO, kolejny świetny mecz Aytona, tylko ta łajza Booker ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

nie wiem po co mnie pod tym oznaczyłeś ...

aż się prosi zapytać "jesteś tak głupi czy udajesz", nikt raczej Oubre za ofensywę nie jedzie (poza playmakingiem) i sam mówiłem, że jego brak może zabrać doszczętnie szanse na PO, kolejny świetny mecz Aytona, tylko ta łajza Booker ...

Przy Twojej pierwszej myśli aż prosi się o parafrazę początku drugiej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, z tego Oubre powinieneś Alonzo zrobić 6th mana, który gra dużo minut w lineupach z Lowrym bez Mitchella i Townsa, wtedy może najlepiej wykorzystać swój skillset (w sensie, dostać przez te 10-12 minut więcej piłki), a zarazem mieć obok gościa, który generalnie daje impakt (Lowry nie ma problemów z pass-first rolą), szkoda, że u nas mało kto w ten sposób rozpisuje te lineupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rl Suns też mogliby pokombinować w ten sposób..., Saric jako mięso dobrze pasuje dobrze to switch heavy Aytona

4 minuty temu, BMF napisał:

szkoda, że u nas mało kto w ten sposób rozpisuje te lineupy. 

miało być w opisie, ale zbrakło czasu, ogólnie na T3 u mnie będzie, bo nie mogę sobie pozwolić aby takie hieny jak Alonzo dopisywały sobie narracje bez dowodów

tak ogólnie widziałem jakieś wpisy hejtujące Utah i aż sobie sprawdziłem, że jak weźmiesz 15 ppg od świąt to mam 4 graczy robiącyvh 15pkt + w tym Ayton robi 19.27, rzeczywiście wielka różnica od 20ppg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BMF napisał:

Tak w ogóle, z tego Oubre powinieneś Alonzo zrobić 6th mana, który gra dużo minut w lineupach z Lowrym bez Mitchella i Townsa, wtedy może najlepiej wykorzystać swój skillset (w sensie, dostać przez te 10-12 minut więcej piłki), a zarazem mieć obok gościa, który generalnie daje impakt (Lowry nie ma problemów z pass-first rolą), szkoda, że u nas mało kto w ten sposób rozpisuje te lineupy. 

Właśnie starałem się w tym trymestrze znaleźć dla niego optymalne miejsce w drużynie. :) 

 

W opisie 2T przy Oubre napisałem tak: 

Cytat

Kelly Oubre – 23 mecze, 36,9min. 55,2eFG% (lepszy o 5), TS% 59 (lepszy o 4), 114 Ortg (lepsze o 9 !!!), 113 Drtg (gorsze o 4), 21,2pkt. 7,6zb. 1,7as. 1,1prz.2,5x3 na 38,8%; Z nim Suns mają atak lepszy o 3,7pkt. i obrone gorszą o 4,5pkt.; Dużo o Kellym zostało powiedziane i napisane, ważna jest dla mnie zwłaszcza jego ofensywa, wszechstronność i energia, która wnosi na boisko. Niewątpliwie poprawia mi ofensywę i mogę go tu odpowiednio wykorzystać zwłaszcza w rezerwowych lineupach, czy nawet pod koniec meczu przy dużych różnicach punktowych, gdzie potrzebne są te punkty. Tu jego pazerność na te statsy byłaby przydatna i wtedy sobie może spokojniej nabijać statsy.

Moją zmorą jako humanisty jest to, że bardzo dużo piszę (czasami chaotycznie, ale wynika to z tego, że często robię poza tym inne rzeczy - niekiedy w tym samym czasie :)  ) i.. część naszych GMów tego po prostu nie czyta, stąd m.in. BMF czasami się tak irytuję. Wiem, że u nas (przynajmniej oficjalnie na forum nie licząc rozmów Priv) część GMów Maćka Kwiatkowskiego tak nie ceni (ja go bardzo cenię) - wczoraj w Palmie zakopywali Phoenix przed playoffs i mówił, że na trio Booker/Ayton/Oubre można budować drużynę. Nazwał również Kellego Oubre dobrym obrońcą (najwyraźniej nie czyta BeGM ;)  ) chwalił także @polishllama69 Aytona m.in. za jego obronę. 

Tak patrzę na mój team po oddaniu Codiego Zellera i kontuzjach KATa (oby jak najszybciej wrócił) i Oubre i po pozyskaniu Noela to mi się solidna defensywa zrobiła, ale sporo tracę w ofensywie.. 

Odnośnie rozpisywania swoich lineupów - robię to na brudno, ale później nie wrzucam do opisów, bo i tak mi tego zawsze bardzo dużo wychodzi. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

wczoraj w Palmie zakopywali Phoenix przed playoffs i mówił, że na trio Booker/Ayton/Oubre można budować drużynę. Nazwał również Kellego Oubre dobrym obrońcą (najwyraźniej nie czyta BeGM ;)  ) chwalił także @polishllama69 Aytona m.in. za jego obronę. 

Oubre 1v1 jest akceptowalny, ale team D leży kompletnie a jednak na PF spot to bardzo użyteczny skill, co do palmy nie słucham, bo wolę dać 10$ na athletic niż płacić za kopiowanie źródeł a sa Ayton też zrobił konkretny overturn w swojej grze, bo nie ma tak dobrego jak oczekiwano impact w ataku, ale za to ma zdecydowanie większy w obronie i pokazuje, że po tej stronie na nim polegać, ale też z perspektywy czasu jako #1 będzie wyborem odpowiednim (no Doncićie, Treje etc), ale bez wątpienia jak będzie kontynuował to co gra będzie w top 5 graczy z tej tak mocnej klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to Pan Nikt, ale Adam Mokoka gra właśnie najlepszy swój mecz w NBA, grając cały mecz jako zajebiście undersized PF - pamiętajcie, że w moim opisie widzieliście ten pomysł jako pierwsi :)

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

  Nie mam, bo to nie ta pólka, raczej Ty masz jak coś, bo Ci 2 seed ucieka, więc słabo z takimi tekstami i to jeszcze na ogólnym, mocny downvote.

ucieka mi nie z mojej winy, a swoje zdanie podtrzymuje, downvotami się nie wybielisz, zbyt dużo było tego przez cały sezon, teraz to się już za bardzo rzuca w oczy, nawet jeśli jest to nie do końca prawdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.