Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Alonzo

skończ już srać do buta

błagam

dostałeś -2W ode mnie do swojego bilansu, jak chcesz to wyślij po mnie Szakala, Dżihad czy inny SWAT, ale przestań juz płakać o ten jeden głos bo wylądujesz na ignorze razem z Shadowym na amen

No tak.. ja płaczę, a Ty czujesz rozczarowanie 🤣 

Spójrz czasami w lustro, choć to nie w Twoim stylu, zatem  wrzuć mnie po prostu na ignora :) 

Pozdrawiam cieplutko urażoną Księżniczkę 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

3 dni Ci próbowałem tłumaczyć mój punkt widzenia, nie dotarło NIC

więc teraz proszę Ciebie grzecznie żebyś ode mnie odbił, albo prowokuj mnie dalej, zobaczymy jak to się skończy

Mam do Ciebie jedną prośbę LBS - rozumiem Twoje niezadowolenie bilansami, zatem spróbuj również zrozumieć moje, jak ktoś mi dał 14-11. Dla mnie to odpowiednik 16-9 dla Twoich Denver. Rozumiem, że się z tym możesz nie zgadzać i nie mam do Ciebie już o to pretensji, natomiast uszanujmy swoje poglądy. Jak.. właśnie Jasiu napisał w poście to co chciałem Tobie napisać :D tylko ja myślę, że do tematu możemy wrócić za 2-3 tygodnie ;) 

Czytasz mi Jasiu w myślach :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

zatem spróbuj również zrozumieć moje, jak ktoś mi dał 14-11. Dla mnie to odpowiednik 16-9 dla Twoich Denver

bzdura, którą powielasz od początku

wszystko zaczęło się od tego, ze napisałeś w opisie bilansów, ze doceniasz zgranie, a c***a doceniłeś, bo w innym wypadku też musiałbyś mi dać skrajny bilans gorszy lub równy od rl Nuggets (to nie ma w ogóle sensu)

weź to przetwórz w końcu, bo już nie mam siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

bzdura, którą powielasz od początku

wszystko zaczęło się od tego, ze napisałeś w opisie bilansów, ze doceniasz zgranie, a c***a doceniłeś, bo w innym wypadku też musiałbyś mi dać skrajny bilans gorszy lub równy od rl Nuggets (to nie ma w ogóle sensu)

weź to przetwórz w końcu, bo już nie mam siły

Wrócimy do tematu na spokojnie za jakiś czas :) 

Gdzieś się nie rozumiemy, ale na spokojnie sobie to ustalimy gdzie na Priv. ;) 

Dziś miałem dłuuugi dzień i chyba nie dam jednak rady opisać dealu Cody/Nerlens. Zrobię to jutro na spokojnie. Jeszcze nawet do mnie nie dotarło, ze straciłem też Kellego do końca sezonu.. :( Rodney McGruder wchodzi najpewniej do pierwszej piątki. Taurean Prince z ławki bez zmian, choć większe minuty.. dużo większe minuty.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Jeśli Cię to pocieszy mam tak samo, bo tylko w T2 mogłem odrobić i liczyć na jakieś emocje w T3, a tak to sezon mi się w sumie skończył. 

chyba nigdy byś się nie spodziewał przed sezonem, że będziesz miał tak spoko zespół

ja się rok temu nie spodziewałem, ze 1T wezmę w cuglach (dziś z lepszym rosterem z Holidayem Roycem i Lou nie mam na to szans)

lepiej się chyba cieszyć, że dobrze idzie, bo zawsze może pójść gorzej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chyba nigdy byś się nie spodziewał przed sezonem, że będziesz miał tak spoko zespół

ja się rok temu nie spodziewałem, ze 1T wezmę w cuglach (dziś z lepszym rosterem z Holidayem Roycem i Lou nie mam na to szans)

lepiej się chyba cieszyć, że dobrze idzie, bo zawsze może pójść gorzej :)

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)

No ale przynajmniej mogę się skupić na analizie draftu i FA powoli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że i tak mam statsy wszystkich teamów za poszczególne trymestry spisane, to policzyłem sobie - jako ciekawostkę - ile kto ma graczy, którzy zdobyli w 2T przynajmniej śr. 10pkt,  i 20pkt.przy rownocześnie rozegraniu co najmniej 10 meczy (Conley załapał się na styk). 

Wyszło tak:

10pkt. i więcej:

10 graczy - Charlotte

9 - Toronto

8 - Orlando, Phoenix

7 - Philly, Houston, Sacramento

6- Indiana, Miami, Denver, Minnesota, Utah

5 - Boston, Atlanta, Nowy Orlean, San Antonio, Oklahoma, Lakers

4- Nowy York, Chicago, Detroit, Washington, Memphis

3 - Brooklyn, Cleveland, Milwaukee, Clippers, Dallas 

1 - Portland

0 - Golden St. 

.. to tak odnośnie głębi naszych składów.

 

A tu ilość graczy którzy zdobyli śr. 20pkt.w przy rozegraniu co najmniej 10 meczy (Lowry miał 19,8 i zabrakło mu minimalnie..)

4 - Lakers, Toronto

3 - Miami, Orlando, Minnesota

2 - Boston, Nowy York, Philly, Indiana, Milwaukee, Houston, Sacramento

1 - Chicago, Atlanta, Charlotte, Washington, Dallas, San Antonio, Denver, Oklahoma, Clippers 

0 - Brooklyn, Cleveland, Detroit, Memphis, Nowy Orlean, Portland, Utah, Golden St., Phoenix

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ultraofensywnej koszykówce nie mieć gracza który weźmie na siebie ciężar regularnego punktowania i regularnie robi 20 PPG to powinno być zauważone przed głosowaniem. 
Równy szeroki skład lub świetni specjaliści od obrony fajnie się opisuje ale rzeczywiście w tych ostatnich sekundach meczu piłka idzie do lidera przeważnie. Tam gdzie zero takich graczy ekipy powinny mieć zaakcentowany kłopot. 
Jeden taki gracz to minimum przyzwoitości. Dwóch to norma dla HCA teams. Trzech to zastanawiający przesyt a czterech to kłopoty ;))))))

8 minut temu, Alonzo napisał:

Jako, że i tak mam statsy wszystkich teamów za poszczególne trymestry spisane, to policzyłem sobie - jako ciekawostkę - ile kto ma graczy, którzy zdobyli w 2T przynajmniej śr. 10pkt,  i 20pkt.przy rownocześnie rozegraniu co najmniej 10 meczy (Conley załapał się na styk). 

0 - Brooklyn, Cleveland, Detroit, Memphis, Nowy Orlean, Portland, Utah, Golden St., Phoenix

Oczywiscie od razu spojrzałem na zespoły dwóch dobrych kolegów lubiących pisać parowo aby wzmocnić sile przekazu lub ataku. 
suns&jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ignazz napisał:

Jeden taki gracz to minimum przyzwoitości. Dwóch to norma dla HCA teams. Trzech to zastanawiający przesyt a czterech to kłopoty ;))))))

Gdyby Lowry miał 0,2pkt. więcej w tym trymestrze, to tylko moi Magic, Lakers i oczywiście Toronto :)  mieliby 4 graczy którzy zdobywali po 20pkt. i więcej :) 

Liczę na to, że to bardziej uwypukla co sadzę o propozycjach  z cyklu 14-11 i moje oburzenie jest bardziej zrozumiałe. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Alonzo napisał:

A tu ilość graczy którzy zdobyli śr. 20pkt.w przy rozegraniu co najmniej 10 meczy (Lowry miał 19,8 i zabrakło mu minimalnie..)

4 - Lakers

3 - Toronto, Miami, Orlando, Minnesota

2 - Boston, Nowy York, Philly, Indiana, Milwaukee, Houston, Sacramento

1 - Chicago, Atlanta, Charlotte, Washington, Dallas, San Antonio, Denver, Oklahoma, Clippers 

0 - Brooklyn, Cleveland, Detroit, Memphis, Nowy Orlean, Portland, Utah, Golden St., Phoenix

Raptors 4:

Gallinari 20,9 Fox 20,9 McCollum 20,7 Siakam 20,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.