Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ale głównym punktem kontrolnym jest jego gra w Clippers. A tu było bardzo słabo. 38,4 FG% na podkoszowego i w obronie to też już nie ten gość co w Hawks.

 

Clippers za dużo nie oglądałem, więc nie chce Wam wchodzić w dyskusje, ale zapewne znajdziecie gdzieś cytaty C_M, że Scottt w Knicks w 1T to poziom Duranta ;)

Na trading block z pewnością coś było, jak Knicks schodzili z podatku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dostaję od Marcusa 3W mniej od Pacers, bo Mike Scott przegrał rywalizację z Motleyem ( co jest nieprawdą) i Warren gra poza pozycją ( co jest nieprawdą). Super.

 

Nic nie pisałem o Warrenie na PF.

 

A Mike Scott grał paździerz i tyle. Jaki sens podawać go było za upgrade? Nie jest lepszy od Tollivera.

 

Masz krótszą rotacje w wartościowych graczy, więc twoje absencje są bardziej dokuczliwe niż te którymi dysponują Pacers, nawet jeśli rywal ma ich więcej.

Clippers za dużo nie oglądałem, więc nie chce Wam wchodzić w dyskusje, ale zapewne znajdziecie gdzieś cytaty C_M, że Scottt w Knicks w 1T to poziom Duranta ;)

Na trading block z pewnością coś było, jak Knicks schodzili z podatku :smile:

 

Kto ufa człowiekowi morza w negocjacjach, ten zimą w sandałach chodzi. Stara BeGMowa prawda.

 

No chyba, że się gość podpali na jakiegoś Marcusa Morrisa, wtedy skubać jelenia równo! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers za dużo nie oglądałem, więc nie chce Wam wchodzić w dyskusje, ale zapewne znajdziecie gdzieś cytaty C_M, że Scottt w Knicks w 1T to poziom Duranta ;)

Na trading block z pewnością coś było, jak Knicks schodzili z podatku :smile:

 

Najpierw Camby pisał coś o przegraniu rywalizacji z Motleyem (brednie) i w brzydkim tonie "sprzedawanie jako wartościowego strech foura" przeze mnie, tera Ty jakies kocopały.

 

A prawda jest taka, że Scott to solidny roles, który swoje robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam 100% czysto hipotetyczne pytanie do Flubera i Ronniego a'propos tych 3 W różnicy.

 

Wrzucam sobie dajmy na to 76ers z 20 W

Wrzucam sobie dajmy na to kontuzjowanych Knicks z 18 W

Wrzucam sobie dajmy na to Wizards z 16 W

Wrzucam sobie dajmy na to Pacers/Cavs z 14 W

Wrzucam sobie dajmy na to Cavs/Pacers z 11 W

Wzucam sobie dajmy na to Hawks z 11 W (wynik z 1  trymestru if smh)

 

Tu nie ma miejsca na taki rozstrzał logiczny przecież.

Wyszłoby na to, że dwie +/- 50%W teamy walczące ze sobą o playoffs wypadłyby tak, że jeden przeskoczyłby takich Wizards z Jrue, Gasolem i Bealem, albo że nagle jeden trafia gdzieś na półkę semi-tankujących drużyn.

Jak sobie to wyobrażacie?

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ufa człowiekowi morza w negocjacjach, ten zimą w sandałach chodzi. Stara BeGMowa prawda.

 

To jest skandal, żeby członek rady w tym tonie się wypowiadał.

 

Widzę czarny PR pełną parą! 

 

Powtórzę się. W dealach kieruję się także dobrem drugiej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers za dużo nie oglądałem, więc nie chce Wam wchodzić w dyskusje, ale zapewne znajdziecie gdzieś cytaty C_M, że Scottt w Knicks w 1T to poziom Duranta ;)

Na trading block z pewnością coś było, jak Knicks schodzili z podatku :smile:

W 2T Mike Scott PER 36 robił 12 punktów 8 zbiórek i 2,5 trójki na 39% z gry i był +/- 1,1 w Clippers. 

 

Jak na stretch 4/5 na kilkanaście minut z ławki spoko.

 

Taki Olynyk robi PER 36 14 punktów, 8 zbiórek i 2 trójki na 31,5% i +/- 0 w Heat Tak dla porównania. Nie wiem skąd te pierdoły o tym, że Scott jest słaby. Jak na 8-9 gracza rotacji jest bardzo spoko i jak dla mnie lepszy niż Yogi Ferrell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisałem o Warrenie na PF.

 

Aha

 

ciężko będzie czarować z pomysłami o Warrenie na czwórce, by jakoś to łatać.

Ciekawe

 

 

 

Masz krótszą rotacje w wartościowych graczy, więc twoje absencje są bardziej dokuczliwe niż te którymi dysponują Pacers, nawet jeśli rywal ma ich więcej.

 

No niby jakim cudem? Moja rezerwowa piątka to Rozier - House - Bazemore - Osman - Scott. Rezerwowa piątka Pacers to Joseph - Ferrell - Gerald Green - Wilson Chandler - Daniel Theis. Gdzie Pacers musza jednego gracza z tej piątki rezerwowych przerzucić do s5. To gdzie jest ta przepaść? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam w takim razie na rozbudowany opis impactu 8-9 gracza w rotacji Cavs i jego wyższości nad Tolliverem.

 

Przecież ja oddałem Tollivera bo wyleciał w ogóle z rotacji w RL NBA. 

 

Pytanie czy Pacers są lepsi od Cavs jest w tym momencie bezzasadne, bo nawet sam fluber przyznawał, że jest. Pytanie brzmi ile. Ja na ten moment nie wykluczam trzech zwycięstw.

Nic takiego nie napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No niby jakim cudem? Moja rezerwowa piątka to Rozier - House - Bazemore - Osman - Scott. Rezerwowa piątka Pacers to Joseph - Ferrell - Gerald Green - Wilson Chandler - Daniel Theis. Gdzie Pacers musza jednego gracza z tej piątki rezerwowych przerzucić do s5. To gdzie jest ta przepaść? 

 

Widoczna jest gołym okiem, a różnica się zwiększa, bo Bazemore kontuzja i za Warrena też trzeba będzie kogoś do piątki wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest skandal, żeby członek rady w tym tonie się wypowiadał.

 

Widzę czarny PR pełną parą! 

 

Powtórzę się. W dealach kieruję się także dobrem drugiej strony. 

Twoje odejście jako GMa Knicks, było ciosem dla całej Rodziny beGM.

 

Liczyłem na merytoryczną dyskusję przy gameplanach w naszej ewentualnej rywalizacji w I rundzie playoffs, jak Lowry i Mitchell będą jechali te dwa karakany Irvinga i Rubio, a KAT będzie pod koszem robił Gobertowi  z d.. jesień średniowiecza. ;)

 

czuję się rozczarowany ;)

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam w takim razie na rozbudowany opis impactu 8-9 gracza w rotacji Cavs i jego wyższości nad Tolliverem.

 

Pytanie czy Pacers są lepsi od Cavs jest w tym momencie bezzasadne, bo nawet sam fluber przyznawał, że jest. Pytanie brzmi ile. Ja na ten moment nie wykluczam trzech zwycięstw.

 

Yup. To chyba oczywiste dość, że Pacers są drużyną lepszą. Ja poddaję w wątpliwość, czy aż o tyle lepszą żeby skończyć przed Cavs. Rzuć sobie okiem na te pseudo tabelko-rozpiskę moją. W perspektywie dalszej gry jedna z ekip musiałaby wejść na poziom Wizards/Heat z 1T a druga stoczyć się gdzieś do pół tankerów, którym nie wyszedł sezon z różnych powodów jak np. Bulls. Nie mówię, że jest to niemożliwe, bo to tylko sport, ale ciężko będzie o taką tendencję aż do kwietnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup. To chyba oczywiste dość, że Pacers są drużyną lepszą. Ja poddaję w wątpliwość, czy aż o tyle lepszą żeby skończyć przed Cavs. Rzuć sobie okiem na te pseudo tabelko-rozpiskę moją. W perspektywie dalszej gry jedna z ekip musiałaby wejść na poziom Wizards/Heat z 1T a druga stoczyć się gdzieś do pół tankerów, którym nie wyszedł sezon z różnych powodów jak np. Bulls. Nie mówię, że jest to niemożliwe, bo to tylko sport, ale ciężko będzie o taką tendencję aż do kwietnia. 

 

Dlatego dobrze, że rozgorzała dyskusja.

 

Wiele będzie zależało od opisu, podejścia do sprawy np. shut downa Randle i ogólnie własnej oceny graczy.

 

Są 4W straty, jeśli Pacers odrobią ze dwa winy to są lekkim faworytem, bo mają większy potencjał kadrowy na trzeci trymestr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko czemu

Porównujesz scotta do ferrella? Jego odpowiednikami u mnie są wilson chandler i Ilyasova.

 

Tak apropo on/off to nie wiem jak zrobić sam II trymestr ale za cały sezon tak moja ławka rezerwowych wypada :

 

Cory Joseph +6,6

Wilson Chandler +6,1

Gerald Green +6,3

Daniel Theis +8,4 !!

Dopiero 10 i 11 gracze rotacji są coś na

Minusie :

Yogi Ferrell -1,2

Ersan Ilyasova -6,1

 

Zauważ ze chandler, Theis, Joseph, green kręcą takie wyniki w contenderach i teamach powyżej bilansu .600 w realu, wiec takie wyniki jest im wykręcić trudniej niż takiemu osmanowi w Cavs czy Bazemore w Hawks....

 

Tyle mam do powiedzenia w temacie Porównania naszych ławek rezerwowych.

 

Cory Joseph on/off +6,6 w real pacers, darren collison -3,5 ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Jeżeli ktoś w opisie będzie się posiłkował stronniczymi tierami i wyliczeniami januarego to w moim głosowaniu zostanie to specjalnie "docenione". 

 

Po 2. Wg mnie Pacers są lepszą drużyną niż w Cavs w 2T. Tak na oko o ... 1 win. Nie więcej. Nie wiem jak mogą wyjść 3 winy więcej, przy takim zdrowiu graczy Ronniego. Wiem że fluber jest specyficznym uczestnikiem naszej zabawy i pewnie niejednemu zalazł za skórę. W sumie to january także. Ale. Oceniamy siłę drużyny w danym trymestrze. Na podstawie dyspozycji posiadanych graczy, sprzedania jej w opisie, które już niedługo. Wydaje mi się że niektórzy z was próbują lub będą próbować ukarać Cavs za "pyskatego" gma. Część z was już rączki świeżbią i emocjonują się od tygodni. Jeszcze nie teraz. Mamy czas do końca tygodnia. Zluzujcie. (Nie wierzę że bronię flubera ale to już zalatuje nagonką)

 

Po 3. Sprzedam Opla.

 

Po 4. Czy Ivan Rabb to poziom Dragana Bendera czy Ivanek musi jeszcze długo popracować by móc stanąć w szranki z chorwackim księciem?

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No niby jakim cudem? Moja rezerwowa piątka to Rozier - House - Bazemore - Osman - Scott. Rezerwowa piątka Pacers to Joseph - Ferrell - Gerald Green - Wilson Chandler - Daniel Theis. Gdzie Pacers musza jednego gracza z tej piątki rezerwowych przerzucić do s5. To gdzie jest ta przepaść? 

 

Ten House to ten sam co nie gra w NBA? A Osman to ten sam co jest przedostatni w lidze spośród wszystkich zawodników w obronie?

 

bo ja mam własny algorytm, ale chyba w kolejnym sezonie zacznę to zlewać, bo robi się mocno niepoważnie.

 

Jak to jest ten sam algorytm który bierze formę z zeszłego sezonu to tylko dobrze się stanie jak go zaczniesz zlewać.

 

Po 3. Sprzedam Opla.

 

 

Po ile ten Opel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2. Wg mnie Pacers są lepszą drużyną niż w Cavs w 2T. Tak na oko o ... 1 win. Nie więcej. Nie wiem jak mogą wyjść 3 winy więcej, przy takim zdrowiu graczy Ronniego. Wiem że fluber jest specyficznym uczestnikiem naszej zabawy i pewnie niejednemu zalazł za skórę. W sumie to january także. Ale. Oceniamy siłę drużyny w danym trymestrze. Na podstawie dyspozycji posiadanych graczy, sprzedania jej w opisie, które już niedługo. Wydaje mi się że niektórzy z was próbują lub będą próbować ukarać Cavs za "pyskatego" gma. Część z was już rączki świeżbią i emocjonują się od tygodni. Jeszcze nie teraz. Mamy czas do końca tygodnia. Zluzujcie. (Nie wierzę że bronię flubera ale to już zalatuje nagonką)

 

Przecież my z fluberem jesteśmy w świetnej komunikatywie.

 

Ja wiem, że niektórym to może ciężko przyjść do głowy, w tym jak widać Tobie i fluberowi, ale ja tu nie stosuje żadnej kary. To po prostu moje zdanie.

 

Fun fact: Hornets najgorszą drużyną drugiego trymestru na Wschodzie, a nie mają swojego picku... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.