Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to możemy sobie cisnąć bekę, ale tak po 10 zagranych meczach coś się już będzie krystalizowało. Dzisiaj Lakersi grają o 4:30 naszego czasu? Dobrze to policzyłem jak jest 10:30ET ?

 

 

Dobrze

 

Protip jest taki, że jak wchodzisz np. na http://www.espn.com/nba/scoreboard/_/date/20181018 to Ci automatycznie czas dostosowuje do lokalizacji. Albo livescore etc. też ma czasy uwzględnione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onylyk nie będzie zbytnio potrzebny Heat bo Hassan wraca do formy :grin:

Na deskach świetnie zagrał 18 zbiórek, liczę tylko na lepszą skuteczność następnym razem.

 

Czyli tak:

 

Butler nie wsiadł nawet do samolotu z kumplami i za takie zachowanie Sota się wqrwi i go zawiesi.

Ingram bust.

DLO spadnie na 3 PG

LBJ skończy się paliwo.

Olynyk będzie wchodził za Hassanem i Bamem

Favors będzie jeszcze bardziej chimeryczny

McD zapomni jak się rzuca ( 1/5 )

Hutchinsony, Bladwiny ledwo będą się łapać w G-Legaue

 

Tylko Patterson wróci do formy.

 

Pick Lakers bottom 5. Suns wchodzą u nas do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie oceniam, masz bardzo solidne jak na tył tabeli s5 : Wright, Johnson, Prince, Anuoby, Allen + ławkę Young, Smith, Isaac, Collins...

 

Gdzieś tam z Suns, Wolves, Pistons i Nets o miejsca 6-10 w lotto "powalczycie"

Anunoby :P

 

To są fajne nazwiska, ale wszyscy są super młodzi i będą bardzo nieregularni. W sumie nie zmieniłem jakoś diametralnie składu od zeszłego sezonu, w którym ugrałem 18W. Teraz doszedł przede wszystkim Young i to on jest starterem oraz ostaje do oporu piłkę w łapę, co podobnie jak w RL odbije się na początku na wynikach. 25W to jest moim zdaniem realny poziom, a to powinno dać ok. 4-6 seedu przed loterią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś Pattersona w tym pierwszym meczu? Przecież był strasznie kasztanowaty.

 

Zresztą pisanie o s5 Browna, czy Pattersona, kiedy oni dostali po kilkanaście minut w meczu też jest troszkę zabawne:)

Widziałem ale jako członek fanbase OKC muszę mieć nadzieję.

 

Bardziej ruchliwy się wydawał, energiczny ale strasznie 'zrywał' i ogólnie padaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to możemy sobie cisnąć bekę, ale tak po 10 zagranych meczach coś się już będzie krystalizowało. Dzisiaj Lakersi grają o 4:30 naszego czasu? Dobrze to policzyłem jak jest 10:30ET ?

polecam apke yahoo sports, wszystko w jednym miejscu, przejrzyście i w ogóle

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon się zaczął, jak grają na ten moment trochę zlewam ;p (wnioski po 1 meczu? bez żartów :grin:), ważniejsze jest "czy grają" przy moich problemach z ilością graczy do rotacji... i jest całkiem fajnie.

 

+

 

Brown w s5 (wiem, że bez Bullocka i Stanleya - ale zawsze to daje nadzieję na zakotwiczenie się w sumie niespodziewane w rotacji z marszu)

Patterson w s5

 

 

=

Russell w s5

Favors w s5 - na plus to, że z nim na C Jazz wyglądali świetnie, co dla mnie jest ważne

 

 

Wszyscy czterej wyszli w s5, to prawda. I zaliczyli tak powalające jakościowo występy w s5, że w 4 kwarcie dostali ŁĄCZNIE 8 minut i wyszło aż tyle, bo Favors zagrał prawie 6. Brown dostał 2 minuty w 4 kwarcie, Patterson 25 sekund, Russell nawet nie wstał z ławki w 4 kwarcie. Ja nie wiem, kim Ty będziesz kończył mecze, ale żeby po takiej kaszanie, jaką odwalili Twoi ludzie pisać o tym, jak jest fajnie i jeszcze wystawiać plusy po takich meczach, no to sorry. 

 

Na szczęście będę przez cały sezon z radością punktował Twoje manipulacje, nawet jeżeli Ty tego nie przeczytasz.

 

I będę się przy tym świetnie bawił:)

Anunoby :tongue:

 

To są fajne nazwiska, ale wszyscy są super młodzi i będą bardzo nieregularni. W sumie nie zmieniłem jakoś diametralnie składu od zeszłego sezonu, w którym ugrałem 18W. Teraz doszedł przede wszystkim Young i to on jest starterem oraz ostaje do oporu piłkę w łapę, co podobnie jak w RL odbije się na początku na wynikach. 25W to jest moim zdaniem realny poziom, a to powinno dać ok. 4-6 seedu przed loterią.

Masz sporo rolesów, na których jest duży hype i możesz trochę paść jego ofiarą. Tutaj już zauważyłem, że często ocenia się po potencjale niektórych graczy, a nie po ich rzeczywistej aktualnej wartości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście będę przez cały sezon z radością punktował Twoje manipulacje, nawet jeżeli Ty tego nie przeczytasz.

 

I będę się przy tym świetnie bawił:)

 

a reszta będzie tym rzygać

 

skoro jesteś zadeklarowanym katolikiem, fluber, to pozwół, że zapytam czy siedząc w niedziele w pierwszej ławce podczas kazania układasz dissy na Jaśka czy zaraz po tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a reszta będzie tym rzygać

 

No trudno. Jestem nieustępliwym i twardym zawodnikiem. W sumie to jestem trochę jak Jimmy Butler w tej grze, nie?:)Zabawne, że to co z boku większość jara, robi się problemem, kiedy sam wcielasz się w rolę Townsa i musisz tolerować takiego kolesia w swoim otoczeniu:)

 

W sumie to January się zachował trochę jak Towns, wrzucił mnie na ignora, jak Towns Butlera:)

 

 

skoro jesteś zadeklarowanym katolikiem, fluber, to pozwół, że zapytam czy siedząc w niedziele w pierwszej ławce podczas kazania układasz dissy na Jaśka czy zaraz po tylko?

Moje życie prywatne nie powinno Cię interesować, tak jak mnie nie interesuje Twoje:) Poza tym nie układam dissów na Jaśka. To on mnie obraził i do tej pory nie przeprosił. Ja tylko punktuję minusy jego zespołu. A biorąc pod uwagę, że podpierdzielił mi LeBrona, to chyba w RL NBA tez mielibyśmy tego rodzaju konflikt, muszę dbać o realizm gry:) To chyba samemu Pomysłodawcy tej gry bardzo na tym zależało, co nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że nie powinno, ale zastanawiam się co kieruje osobą, która codziennie naparza w stronę osoby, która nawet nie bierze już udziału w dyskusji z Tobą

 

w imię czego to ciągniesz? bo ani to logiczne, ciekawe a do tego psuje grę, bo ile można czytać w zasadzie to samo i to codziennie i jeszcze otwarcie mówisz, że Cię to bawi? i jeszcze nazywasz siebie "twardym zawodnikiem"? wiem jak to jest mieć odpały, ale to już jest psychoza jakaś

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a reszta będzie tym rzygać

 

skoro jesteś zadeklarowanym katolikiem, fluber, to pozwół, że zapytam czy siedząc w niedziele w pierwszej ławce podczas kazania układasz dissy na Jaśka czy zaraz po tylko?

Nie żeby coś ale ma w tym przypadku akurat teoche racji.

 

Gracze Januarego zagrali na razie słabo i nei ma co czarowac że było inaczej.

 

Z drugiej strony dalej jestem ciekawy kto będzie głównym kreatorem Cavs bo nawet jeśli Rozier będzie wyglądał fajnie rzutowo to dalej nie jest zawodnikiem który kreauje innych. Jordan bez zawodnika który go wykreuje też traci na jakości, ciekawe jak ten problem Fluber rozwiąże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś ale ma w tym przypadku akurat teoche racji.

 

Gracze Januarego zagrali na razie słabo i nei ma co czarowac że było inaczej.

 

ja nie odnoszę się do racji czy jej braku, zresztą już wyjaśniłem co mam na myśli i nie usprawiedliwiam tutaj zachowania Januarego, trafił swój na swego (yo) po prostu to zaczyna być już żałosne, a to dopiero początek sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie odnoszę się do racji czy jej braku, zresztą już wyjaśniłem co mam na myśli i nie usprawiedliwiam tutaj zachowania Januarego, trafił swój na swego (yo) po prostu to zaczyna być już żałosne

No cóż mogę powiedzieć, dziękuję że się tym ze mną podzieliłeś:)

 

Z drugiej strony dalej jestem ciekawy kto będzie głównym kreatorem Cavs bo nawet jeśli Rozier będzie wyglądał fajnie rzutowo to dalej nie jest zawodnikiem który kreauje innych. Jordan bez zawodnika który go wykreuje też traci na jakości, ciekawe jak ten problem Fluber rozwiąże :)

Liczę głównie na mccolluma ale nie ukrywam że brakuje mi trochę takiego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.