Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Czyli zawodnik ktory nie gra na koniec sezonu z powodu kontuzji, automatycznie nie moze byc wymieniony 2 miesiace pozniej pod koniec czerwca?

Musi przejść testy medyczne. Widocznie przy braku jakichkolwiek wątpliwości wychodzi na to że jest zdrowy. Sochan miał info o zabiegu i czyścili kostkę w szpitalu skąd wstawiał zdjęcia. Devin jeżeli się otarł o służbę zdrowia to najwyżej w salce przyjęc gdzie bawił Josz Primo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Musi przejść testy medyczne. Widocznie przy braku jakichkolwiek wątpliwości wychodzi na to że jest zdrowy. Sochan miał info o zabiegu i czyścili kostkę w szpitalu skąd wstawiał zdjęcia. Devin jeżeli się otarł o służbę zdrowia to najwyżej w salce przyjęc gdzie bawił Josz Primo. 

Jeszcze raz

Czym innym jest grac w maju w PO.

A czym innym na koniec czerwca przejsc testy medyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu porównuje sytuacje obu graczy spurs i u Sochana widać było potrzebę przerwy a u Devina nie ma po tym najmniejszego śladu. Idąc tym tropem mogę uznać że wyleczył stress foot 

Teraz, Reikai napisał(a):

Jeszcze raz

Czym innym jest grac w maju w PO.

A czym innym na koniec czerwca przejsc testy medyczne.

To jeden z tropów ze przy wymianie nic nikt nie wspomniał o urazie. Drugim tropem jest to z mediów społecznościowych. Zero tropu aby coś mu było. W obecnej sytuacji Dallas nic nie stoi na przeszkodzie aby z niego korzystać na 100% 

Nie traktuj go jak Zacha LaVine po prostu. 

On jest zdrowszy niż Jsmaal Murray ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Po prostu porównuje sytuacje obu graczy spurs i u Sochana widać było potrzebę przerwy a u Devina nie ma po tym najmniejszego śladu. Idąc tym tropem mogę uznać że wyleczył stress foot 

 

A powiedz mi czy w obliczu możliwych PO dla Spurs Sochan poddał by się takiej operacji czy grał dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał(a):

A powiedz mi czy w obliczu możliwych PO dla Spurs Sochan poddał by się takiej operacji czy grał dalej?

Uraz był poważny ale ryzykując zdrowie gracza Tom by go pewnie wykorzystał.

natomiast dolegliwość Devina leczy się tak

Self care
  1. Rest. Stay off the affected limb as directed by your doctor until you are cleared to bear normal weight.
  2. Ice. To reduce swelling and relieve pain, your doctor might recommend applying ice packs to the injured area as needed — 15 minutes every three hours.
  3. Resume activity slowly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Po prostu porównuje sytuacje obu graczy spurs i u Sochana widać było potrzebę przerwy a u Devina nie ma po tym najmniejszego śladu. Idąc tym tropem mogę uznać że wyleczył stress foot 

To jeden z tropów ze przy wymianie nic nikt nie wspomniał o urazie. Drugim tropem jest to z mediów społecznościowych. Zero tropu aby coś mu było. W obecnej sytuacji Dallas nic nie stoi na przeszkodzie aby z niego korzystać na 100% 

Nie traktuj go jak Zacha LaVine po prostu. 

On jest zdrowszy niż Jsmaal Murray ;) 

Czyli argumentem za tym, ze chlop ktory ma kontuzje gra jest to, ze fani Spurs na forach I social mediach dyskutuja o tym, ze pod koniec czerwca moze byc wymieniony.

Nie no, mnie przekonales xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On miał stress reaction a nie stress fracture 

Teraz, Reikai napisał(a):

Czyli argumentem za tym, ze chlop ktory ma kontuzje gra jest to, ze fani Spurs na forach I social mediach dyskutuja o tym, ze pod koniec czerwca moze byc wymieniony.

Nie no, mnie przekonales xD

 

Powtórzę. To jeden z tropów potwierdzający że inne ważniejsze są prawdziwe. W czym masz problem?

Sama natura urazu podpowiada że może grać. 

I sam gracz nic nie wstawiał ani o urazie ani o rehabilitacji ani o zabiegu. Sochan dał info bo miał kłopot z kostką. 

Zachowujesz się jak Fluber. Daje 1 2 3 argumenty a Ty się skupiasz na najmniejszym. 

Nie mam żadnego interesu aby promować Dallas wręcz jako rywal zza między można pomyśleć aby były gorsze wyniki niż lepsze ale będąc najbliżej spurs staram się przekazać głosującym mój punkt widzenia. Tyle i aż tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

On miał stress reaction a nie stress fracture 

Powtórzę. To jeden z tropów potwierdzający że inne ważniejsze są prawdziwe. W czym masz problem?

Sama natura urazu podpowiada że może grać. 

Stress injuries that are low-risk sites are typically managed conservatively with a 2-phase protocol. Phase one includes analgesia, modified weight bearing, and activity modification including discontinuing the offending activities. If the patient cannot ambulate without pain, temporary immobilization is indicated. Examples of activity modification include water fitness, cycling, and elliptical to maintain strength and fitness. Phase 2 begins after a period of pain-free rest and involves a gradual return to activity over the subsequent weeks including continued physical therapy. For example, a runner may initially start running at half pace and distance every other day. Over the subsequent weeks, one can gradually increase their distance, frequency, and intensity with the goal of returning to their baseline. The length of each phase can vary. A good rule of thumb is however long an injury takes to become pain-free, the same amount of additional time is needed to perform a graduated return to activity. When adding in the time required for rehabilitation training to achieve prior physical fitness levels, loss of training time can be as great as 19 weeks.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Bez interesu i bez jakiejś głębszej filozofii. Od tak co czytałem co słyszałem. A że temat gracza został wywołany to zareagowałem wpisem bardzo neutralnym. 

Dokladnie, cos przeczytałes na reddicie Spurs, cos na social mediach, wpadles, jebnales babola ze gra bo fani dyskutuja o wymianie 2 miesiace pozniej.

Mi tez to wisi czy gra, ale badzmy powazni z argumentacja, odklejone wymiany fanow Spurs 2 miesiace po kontuzji nie sa zadnym argumentem czy wyznacznikiem.

To jest tricky rodzaj kontuzji, gdzie trzeba wracac stopniowo I powoli, wystarczy pare min w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

 wpadles, jebnales babola ze gra bo fani dyskutuja o wymianie 2 miesiace pozniej.


 

 odklejone wymiany fanow Spurs 2 miesiace po kontuzji 

W kontekście napisania ze Tobie wisi czy gra czy nie to z wyciętych zdań wnoszę że jesteś na jakiejś misji anty spurs? 

Odklejone wymiany? My nie lakers ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz barwy klubowe. Nawet Rui oddałem aby nie być mylony. 

Teraz, Reikai napisał(a):

Nie, jestem anty rzucanie c***owych argumentow.

Info z internetu ze moze to trwać 19 tygodni to rozumiem że argument na nie. 

Taki mocny. 2 minuty szukania jak pisałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Mylisz barwy klubowe. Nawet Rui oddałem aby nie być mylony. 

Info z internetu ze moze to trwać 19 tygodni to rozumiem że argument na nie. 

Taki mocny. 2 minuty szukania jak pisałeś. 

To juz niech sie kazdy zastanowi, czy lepszym argumentem jest strona National Library of Medicine z USA, czy to ze fani Spurs w social mediach wymyslaja wymiany zwiazane z Vassellem za 2 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę. Każdy uraz jest inny. Ale o ile widziałem w kitlu szpitalnianym Sochana bo miał zabieg to Devina nie widziałem. Jakby to było coś poważniejszego to gracz raczej informuje że czuję się już lepiej bo taki mamy urok obecnych mediów społecznościowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Powtórzę. Każdy uraz jest inny. Ale o ile widziałem w kitlu szpitalnianym Sochana bo miał zabieg to Devina nie widziałem. Jakby to było coś poważniejszego to gracz raczej informuje że czuję się już lepiej bo taki mamy urok obecnych mediów społecznościowych. 

Dokladnie, jak nie wstawiasz relacji z rehabilitacji, to kontuzji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

To juz niech sie kazdy zastanowi, czy lepszym argumentem jest strona National Library of Medicine z USA, czy to ze fani Spurs w social mediach wymyslaja wymiany zwiazane z Vassellem za 2 miesiace.

Ale pozycjonowanie argumentów. To tak jakbym przytoczył zapisy konstytucji USA. W kontekście prawa do pracy i zapewniał że ten akt prawny to jest lepszy argument bo prawo wyższe niż strony NLM

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Dokladnie, jak nie wstawiasz relacji z rehabilitacji, to kontuzji nie ma.

Jeden z tropów że był to tank. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://x.com/IcyVert/status/1793040483561730123

Chlop wchodzi na polke najwiekszych debili w NBA.

Idealnie przed nowym kontraktem.

An 11-year-old was waiting outside the Spectrum Center after the Hornets' Purple and Teal Day. He wanted an autograph from LaMelo Ball

 

His mom says Ball didn't sign anything. He sped off in his car and drove over the 11-year-old's foot, breaking it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.