Skocz do zawartości

ECF: Celtics (1) - Pistons (2)


Jmy

Wygra lepszy czyli:  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wygra lepszy czyli:

    • Boston w 6
    • Boston w 5
      0
    • Boston w 4
    • Boston w 7
    • Detroit w 4
      0
    • Detroit w 5
    • Detroit w 6
    • Detroit w 7
    • The Big Ticket


Rekomendowane odpowiedzi

Zmienia, w kontekscie tego co mowil poprzednik. Inna mentalnosc, inny temperament i chyba o to mu chodzilo. Ze go denerwuja wlasnie reakcje tych niektorych czarnych a nie bialych :)

Umówmy reakcje typu radość są spontaniczne, naturalne. A jego naturą jest również kolor jego skóry. Czyli mam prawo mu wp**erdolić czy wyzywać od bambusów dlatego że nie jest białasem i nie cieszy się jak rasa europoidalna ?? :? CZyli jak zajedziesz do Afryki czy Ameryki(np sobie mecz NBA obejrzeć) to masz prawo dostać za swój wygląd albo za to że się przypadkiem uśmiechniesz? np na meczu Lakers wygrali mecz Kore wyskoczył z radości i wpi*de... :|

 

Błagam cię Kore, litości, wiem że mówisz że to jego poglądy, ale nawet jeżeli się z nimi nie zgadzasz to ich nie broń.. :roll: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to cos Ty taki nerwus :? Mam wrazenie ze oskarzasz mnie o rasizm a do tego mi lata swietlne (patrz na moich idoli). Niestety, w ten ton podpada a glupio by wygladalo gdybym mial sie przed takim oskarzeniem bronic. To raz.

 

Dwa - nigdzie nie powiedzialem ze to jest zle i nie chcialem sie o to klocic. Chcialem tylko wytlumaczyc Ci tok myslenia poprzednika bo mam wrazenie ze rozumiem mniej wiecej o co mu chodzi. Tyle! I nic tu nie bronie, a tlumacze.

 

Swoja droga mnie tez wkurzaja reakcje niektorych Celtow ale wiem ze tak samo wkurzaja innych zachowania Bryanta.

 

I nie wiem o co Ci chodzi z tym spuszczaniem wpie**olu bo do tego to nawet nawiazania nie bylo.

 

Na koniec - wracajac do wczesniej wspomnianego porownania do recznej. Liczby liczbami, ale klimat tej gry i sposob w jaki jest prowadzona mimo wszystko diametralnie rozni sie od basketu. Ciezko mi tu przytaczac konkretne przyklady bo fanem pilki recznej wielkim nie jestem, ale moim zdaniem czesto jeden gol - o ktorym wspominales - w szczypiorniaku to wiecej niz rowniez wspominiany run 4-0 w koszykowce (od razu zaznaczam ze nie wiem o jaka konkretna sytuacje koledze chodzilo ;-) rozpatryuje tylko to hipotetycznie).

 

ps. i wyluzuj bo nie wiem czemu to dziwnie odbierasz jakbym chcial sie z Toba wyklocac i wciskac Ci ze nie masz racji. Po prostu pojmujesz sytuacje z tych dwoch dyscyplin podobnie, ja inaczej. Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejno

 

Dwa - nigdzie nie powiedzialem ze to jest zle i nie chcialem sie o to klocic. Chcialem tylko wytlumaczyc Ci tok myslenia poprzednika bo mam wrazenie ze rozumiem mniej wiecej o co mu chodzi. Tyle! I nic tu nie bronie, a tlumacze.

Nie dygasz, doskonale rozumiem tok rozumowania NO13.(czytać jeszcze umiem ;) ) Może inaczej, łapie o co mu chodiz ale do końca zrozumieć jego logiki nie jestem w stanie bo to co mówi jest jednoznacznie irracjonalne. Próbowałem tylko to negować, na co miałem .. Twoje riposty, co wyglądało dość hmm dziwnie i dwuznacznie ? :roll:

 

moim zdaniem czesto jeden gol - o ktorym wspominales - w szczypiorniaku to wiecej niz rowniez wspominiany run 4-0 w koszykowce (od razu zaznaczam ze nie wiem o jaka konkretna sytuacje koledze chodzilo ;-) rozpatryuje tylko to hipotetycznie).

No tyle że opieram się na faktach i liczbach a ty na wydaje mi się/moim zdaniem. :P

Klimat ma tutaj niewiele do rzeczy,(bo co niby może mieć? to że się bardziej cieszą nie znaczy od razu że zdobyli Mount Everest, przykładowo Anelka wcale nie rozpaczał jak nie trafił karniaka, rozchodzi się więc o rasę ale z tym to lepiej poczekajmy na NO 13) a to czy ważniejszy jest jeden gol czy run 4-0 to jest bardzo relatywne i zależy tylko i wyłącznie od sytuacji. Nie da się stwierdzić obiektywnie jak to działa, warunki wskazywałyby rozwiązanie. Więc skoro mamy do tego gołe statystyki mówiące o mniej więcej podobnym znaczeniu, biorąc pod uwagę tą samą sytuację i mając albo jednego gola w ręke albo 4-o czy 4-1/5-2(dla większej równowagi statystyk) w koszu trudno rozsądzić co miałoby większą wartość i przesądziło mecz. Bo zauważ że odwrócić losy meczu to dwóch stron jedna akcja i to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze.

 

EDIT

http://www.reczna.sport24.pl/news/show/ ... tatystyki/

http://www.reczna.sport24.pl/news/show/ ... tatystyki/

http://www.reczna.sport24.pl/news/show/ ... tatystyki/

http://www.reczna.sport24.pl/news/show/ ... tatystyki/

Zobacz sobie na skuteczności całego zespołu. 66,65,50,46

4 pierwsze z brzegu wziąłem, jak widizsz skuteczność zdecydowanie wyższa zespołowo niż w koszu, więc za chwilę można wyjść z wręcz przeciwną do Twojej teorią.

 

 

Pzdr. ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.