Skocz do zawartości

Random shit 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

To, że Clippers nie mają tematu to już efekt forumowej polityki pt. "Walnij esej w pierwszym poście takiego tematu albo Cię zjedziemy", co w skrajnych przypadkach prowadzi do sytacji, że nikt tego nie robi do grudnia, bo pls, to wciąż Clippers. W końcu, wiadomo, e-nba.pl, nie ma co psuć reputacji forum, lepiej żeby ~PO team nie miał tematu gdzie można prawilnie pisać cały rok o nagrodach tygodnia dla Tobiasa Harrisa niż żeby pierwszy post nie był esejem, LOL, tego nikt nie przeżyje.

 

hold my beer

 

i jest :P

 

Make Los Angeles Great Again!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Clippers nie mają tematu to już efekt forumowej polityki pt. "Walnij esej w pierwszym poście takiego tematu albo Cię zjedziemy", co w skrajnych przypadkach prowadzi do sytacji, że nikt tego nie robi do grudnia, bo pls, to wciąż Clippers. W końcu, wiadomo, e-nba.pl, nie ma co psuć reputacji forum, lepiej żeby ~PO team nie miał tematu gdzie można prawilnie pisać cały rok o nagrodach tygodnia dla Tobiasa Harrisa niż żeby pierwszy post nie był esejem, LOL, tego nikt nie przeżyje.

Drugim, w mojej opinii silniejszym powodem tego stanu rzeczy jest to, że poza wspomnieniem o chwilowym liderowaniu w zachodniej konferencji jako ciekawostce, wszyscy i tak mają ten team głęboko w dupie. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyjaśniam

Łukasz jest bardzo dobry i wyróżnia się w swojej klasie

Ale ja aż tak się nim po prostu nie podniecam jak większość. Tyle

Nie twierdzę że to kasztan pokroju talentów z lakers

 

Co się tyczy j9oica i bryłek podejrzewam że widziałem ich wiecej niż Julek Bulls

 

A jokic w D ssie i tego nijak nie obalicie

 

Bryłki są cool, jokic jest cool ale jest też najgorszym C w defensywie spośród startujących i tyle

 

Z podobnych względów nie będę nigdy fanem aytona

 

Ale orlik ma racje- jestem stary i nie podoba mi się kierunek i zmiany przepisów marginalizujace defensywę, więc taki Ayton i Jokic pomimo indolencji defensywnej są i będą all starami drugiego tieru

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tyczy j9oica i bryłek podejrzewam że widziałem ich wiecej niż Julek Bulls

 

okej...więc przytocz proszę jakąś kontrowersyjną tezę, którą postawiłem na temat Bulls w tym sezonie

 

A jokic w D ssie i tego nijak nie obalicie

 

obalić to można butelkę

i serio nie robi się top-3 obrony, kiedy Twój center grający 30 min jest cytuję:

 

najgorszym C w defensywie spośród startujących

 

więc to nie my mamy cokolwiek obalać, ale Ty powinieneś wyjaśnić jak możliwe są takie cuda

 

No i ofc spośród startujących centrów w lidze, którzy są zdecydowanie gorsi od Joka to na szybko można wymienić choćby KATa i Aytona (tak żeby nie wychodzić z zachodu)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja nie twierdzę że napisałeś coś kontrowersyjnego o Bulls, napisałem że prawdopodobnie widziałem więcej nuggets niż ty Bulls

 

A Ayton i kat faktycznie są na tym samym żenujacym poziomie co jokic ale to w żaden sposób nie poprawia jego sytuacji

Ot ma po prostu spora konkurencję a wciąż jest subiektywnie oczywiście najgorszy

Może sa dni kiedy kat czy ayton są gorsi ale przyznam że Suns nie oglądałem prawie wcale więc mam za małą próbkę

Natomiast nuggets z racji tego że byli przez chwilę rewelacją ligi obejrzałem sporo

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja nie twierdzę że napisałeś coś kontrowersyjnego o Bulls, napisałem że prawdopodobnie widziałem więcej nuggets niż ty Bulls

 

A Ayton i kat faktycznie są na tym samym żenujacym poziomie co jokic ale to w żaden sposób nie poprawia jego sytuacji

Ot ma po prostu spora konkurencję a wciąż jest subiektywnie oczywiście najgorszy

Może sa dni kiedy kat czy ayton są gorsi ale przyznam że Suns nie oglądałem prawie wcale więc mam za małą próbkę

Natomiast nuggets z racji tego że byli przez chwilę rewelacją ligi obejrzałem sporo

 

Czyli ot tak po prostu sobie stwierdziłeś, że Jok jest gorszy w D od 29 innych centrów bez oglądania wszystkich pozostałych (bo rozumiem argumentów ze statystyk nie przytoczysz - szczególnie, że ciągle unikasz tematu "Nuggets top-3 defensywa w lidze póki co").

 

Czaję :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie neguje poziom D nuggers?

Wskaż mi takie moje zdanie, mój post

 

Neguję umiejętności defensywne jokica

Nic więcej

Nie jadę po nim, lubię gościa ale widzę fatalną obronę i jeśli twierdzisz inaczej najwyraźniej nie masz bladego pojęcia o koszykówce i oglądając ją tracisz czas ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie neguje poziom D nuggers?

Wskaż mi takie moje zdanie, mój post

 

Neguję umiejętności defensywne jokica

Nic więcej

Nie jadę po nim, lubię gościa ale widzę fatalną obronę i jeśli twierdzisz inaczej najwyraźniej nie masz bladego pojęcia o koszykówce i oglądając ją tracisz czas ;)

 

Nie da się robić takiego D, kiedy Twój center jest takim defensywnym kasztanem jak to opisujesz.

 

No chyba, że pokażesz dane wg których z Jokiem na parkiecie Nuggets to ostatnie dno defensywne i wszystko potem nadrabia Plumlee, albo jakieś hajlajty jak jakiś przysłowiowy Murray łata dziury po Serbie.

 

I żeby nie było sam pewnie mam najgorsze zdanie o jokicowej obronie z całego forumowo-nuggetowego big-3, ale między "najgorszy defensywny center w lidze" a "kiepsko-średni z paroma fajnymi skillami w D" (moja opinia nt. Joka) jest sporo miejsca.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos podniet nad luka

Dziś znowu czytam zachwyty hajlajty i myślę sobie "może się mylę"

Ale później patrzę na staty i co widzę?

Dallas +20 wygrana

S5 Dallas poza wesleyem na minus

Czterech rezerewowych +25 plus jeden +10

 

Hmm myślałem że będą pompować Aytona ale już teraz widać że luka ma być hajpowany ponad miarę

 

I tak!

Wcia twierdzę że to świetny młody gracz, ale spuszczać się nad nim aż tak zwyczajnie nie ma za co

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe... nba musisz sobie jakaś dupeczke na boku skręcić bo tak przez ostatnie 10 lat nie widziałem optymistycznego wpisu.

 

Jeszcze rozumiem smutek po 2011 z powodu bulls.

 

Ale praktycznie wszędzie masz takie zramolale wpisy ze niemalże słyszę jak tobie trzeszczą kolana.

 

Brunetka czy blondynka pozostawiam twojej decyzji.

Tylko proszę nie pisz ze tylko łysa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiedziałem gdzie to wklepać więc tu zapytam

Ma ktoś może informacje jak wygląda Curry jeśli chodzi o mecze z teamami over 0.500 vs under 0.500 ew playoff teams vs non playoffs teams w karierze ?

 

W tym sezonie to wygląda tak że z teamami ov 0.500 robi 21.1 ppg na 55.5 TS gdzie z teamami under 0.500 to jest jakieś 35ppg na 80 TS lol

 

W zeszłym sezonie z tego co liczyłem to też wyglądało jakoś 61 TS - 73 TS 

 

Oczywiście to normalne że przeciwko słabszym robi się lepsze staty ale w tym przypadku ta różnica wydaje się aż za wysoka w porównaniu z Lebronami i chciałbym zobaczyć jak to wyglądało w poprzednich sezonach

 

 

I drugie pytanie

 

Czy jakiś gracz który grał miał chociaż jakieś 800 minut w sezonie robił on/off na poziomie tegorocznego Danny Greena ? Lebron najwięcej robił +21.2, Garnett +23.6 więc te +28.3 Greena wygląda kosmicznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.