Skocz do zawartości

Jazda, Jazda - czyli RS 18/19 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że 3Q sobie pooglądałeś ;-)

Szkoda, że Atkinson dalej nie teges z "hothand" i dość szybko w 4Q poddał grę, no ale jutro mustW z Bulls.

 

tak, ogladalem

i to jest wlasnie problem D'Lo, ktory pierwsza polowe jesli sie nie myle skonczyl z 9 punktami z 12 rzutow :)

ten mecz to wlasnie to jak ja odbieram jego gre - bardzo mocno w kratke, 2 kwarty do dupy i 1 dobra, tak samo z meczami raz zle totalnie, a raz kozacko i tak w kolko, wiec teraz czekajmy na mecz z CHI, potem niedlugo ORL i znowu CHI :) rzuci sobie 30 przeciwko druzynom, ktore nie graja o nic i bedziesz mogl dalej sie cieszyc z postepu jaki poczynil ;)

 

ponownie tylko przypominam - nie odbieraj tego jako atak, to jest MOJA OPINIA i jesli gosc bedzie w stanie zagrac przez dluzszy czas rowno i dobrze, to bede pierwszy ktory uderzy sie w piers, ale poki co prosze uwierz w moj sceptyzm kiedy jest w CY i nadal jego lepsza gra to maly samplesize 

 

 

moze tez dodam, ze ogladalem tylko 3 kwarty, bo mecz byl dla mnie po prostu nudny wiec na q4 wylaczylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ogladalem

i to jest wlasnie problem D'Lo, ktory pierwsza polowe jesli sie nie myle skonczyl z 9 punktami z 12 rzutow :smile:

ten mecz to wlasnie to jak ja odbieram jego gre - bardzo mocno w kratke, 2 kwarty do dupy i 1 dobra, tak samo z meczami raz zle totalnie, a raz kozacko i tak w kolko, wiec teraz czekajmy na mecz z CHI, potem niedlugo ORL i znowu CHI :smile: rzuci sobie 30 przeciwko druzynom, ktore nie graja o nic i bedziesz mogl dalej sie cieszyc z postepu jaki poczynil ;)

 

O ile zgoda, że DLO jest chimeryczny o tyle sugestia, że nabija sobie staty z drużynami z dupy jest błędna. On w swojej chimeryczności jest ponad to i potrafi zagrać super też przeciwko kozakom jak i zagrać słabo też przeciwko kasztanom :)

JULEK PRZEPROŚ!!!!

 

no wypada, żeby Barton zagrał czasem jakiś dobry mecz jak dostaje tyle monet

 

a bohaterem i tak Malik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ogółem śmieszny meczyk Nuggets przez 44min graja jakąś upośledzoną ofensywe tylko po to aby później na koniec 10 posiadan z rzędu zapunktować i wygrać 

 

chociaz ten GW Jokica dosyć szczęśliwy - rzucił gdzieś w bok obręczy byle tylko i się jakoś odbiło tak ze akurat wpadło

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.