Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, mistrzBeatka napisał:

 

zarychta sobie wesolo belkocze w social media 

Gdzie???

4 godziny temu, Sebastian napisał:

To zależy jaka jest forma działalności i wysokość szkody. 

Spółka z.o.o wg komunikatu

6 godzin temu, kucio napisał:

 Mam nadzieje, że w tym wypadku miny wam zrzedną jak dostaniecie zwroty i będziecie musieli redakcję MB przepraszać za plucie jadem. 

No skoro w mailu do prenumeratorow znalazla sie informacja " nie jestesmy w stanie zwrocic panstwu wniesionych oplat" to chyba tych zwrotow nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

No skoro w mailu do prenumeratorow znalazla sie informacja " nie jestesmy w stanie zwrocic panstwu wniesionych oplat" to chyba tych zwrotow nie bedzie.

Zwykle jesteś bardziej dociekliwy.

Jest spółka jest jakaś odpowiedzialność, jest regulamin, była umowa, są/były opłaty i "produkt".

Aby był zwrot trzeba poprosić, chociaż sama prośba może nie gwarantować sukcesu.

 

Ciekawie się czyta wcześniejsze wpisy w tym temacie, taka tragi-komedia trochę.

Można by wrzucić na podsumowanie mem z kotem, Andrzej to pierdolnie.. a potem Siarę z kilerów dwóch.

1 godzinę temu, mistrzBeatka napisał:

to kunsumenci/rynek ustalaja cene produktu , wie jesli nie kupowali to gazetka byla za droga.pismo zbankrutowalo bo sie wzieli za nie amatorzy-romantycy a nie profesjonalisci

Tak z ciekawości kiedy ostatnio negocjowałeś cenę jakiegoś magazynu/gazety przed kupnem. Bo to tak nie działa cena jest ustalona i kropka. Czy MB był za drogi ciężko powiedzieć raczej liczba osób skłonnych go kupić była za mała. A biorąc pod uwagę koszty to margines błędu był bardzo mały i widać "przemyślany" excel nie brał pod uwagę takiego scenariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Sebastian said:

Przecież nie zwrócą nie dlatego, że się nachapali, ale dlatego, że zapłacili kasę za papier, wydruk i prawa a zamówienia nawet tego nie pokryły. Musieliby dołożyć z prywatnej kasy. A płacili na pewno z góry bo są nowi na rynku a tacy zawsze muszą płacić z góry. Oni są stratni dużo więcej niż ludzie, którzy prenumeratę wykupili.

Chłopaki porwali się z motyką na słońce i - niespodzianka - nie udało się. Ale próbowali i jednak dali ludziom trochę do poczytania. 

I z ciekawości ? Wykupiłeś prenumeratę ? Czy tak hobbystycznie obrzucasz c***ami ? 

Jeśli miałeś to Cię pocieszę. Otóż niewłaściwy rachunek finansowy sprawił, że pismo zbankrutowało. To oznacza, że gazeta którą kupowałeś była warta znacznie więcej niż wycenili ją autorzy. Tak więc zapłaciłeś mniej niż realnie były warte. 

 

 

Wiesz myślałbym pewnie tak samo gdybym nie miał w pamięci wpisu pana zarychty o kradzieży dóbr intelektualnych, do znalezienia w tym wątku 

Wówczas go broniłem, ale teraz w związku z tym co napisali mocno to obniżyło moją ocenę projektu. Nie uważam tego za skok na kasę ale w porównaniu do tego co pisał Piotr uważam że trzeba też było nazwać rzecz po imieniu 

Sorry ale skoro pozyczanie sobie numeru czy kupno go na spółkę uznano za kradzież to jak nazwać to co napisali w oświadczeniu?

Co innego gdyby choć próbowali znaleźć rozwiązanie tej sytuacji, napisaliby że postarają się zwrócić pieniądze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

ojp robicie problem o parę złociszy. Więcej wydajecie pewnie w łikend na browary.. 

ja zamówiłem roczną prenumeratę od nr2 czyli do nr13 i nie mam z tym problemu.

Zwyczajnie szkoda, ze projekt chłopakom nie wypalił, ale szacunek, że podjęli próbę w dobie internetu. 

Skoro tak jest ze więcej wydajesz w weekend na browary, to odpal mi tez jakaś stówkę za free ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Alonzo napisał:

ojp robicie problem o parę złociszy. Więcej wydajecie pewnie w łikend na browary.. 

ja zamówiłem roczną prenumeratę od nr2 czyli do nr13 i nie mam z tym problemu.

Zwyczajnie szkoda, ze projekt chłopakom nie wypalił, ale szacunek, że podjęli próbę w dobie internetu. 

A myślałem, że to ja mam problemy z alkoholem.
Ale k**** do wydawania po 300+ zł w weekend na browary to się jeszcze nawet nie zbliżyłem 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Alonzo napisał:

ojp robicie problem o parę złociszy. Więcej wydajecie pewnie w łikend na browary.. 

ja zamówiłem roczną prenumeratę od nr2 czyli do nr13 i nie mam z tym problemu.

Zwyczajnie szkoda, ze projekt chłopakom nie wypalił, ale szacunek, że podjęli próbę w dobie internetu. 

Przecież nie tobie oceniać, czy to dużo czy mało. Dla jakiegoś małolata to może być więcej, niż ci się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RappaR napisał:

A myślałem, że to ja mam problemy z alkoholem.
Ale k**** do wydawania po 300+ zł w weekend na browary to się jeszcze nawet nie zbliżyłem 🤣

Tak tego nie możesz liczyć - przecież 5 numerów dostałeś, z poprzednich postów już wiesz ze ich wartość wielokrotnie przekracza śmieszna kwotę za jaka je zakupiłeś. Czyli tak naprawdę wartość dóbr pozyskanych (5 numerów) już prawie pokryło koszt rocznej prenumeraty (z przesyłka). A ta licha różnica jaka pozostała pozwala pewnie conajwyzej wypić browara w platinum a co browara jednego nie wypijasz w weekend?

a poważnie - to jest jednostronne zerwanie umowy kupna sprzedaży połączone z brakiem zwrotu zaliczki/zadatku/płatności.

to jakbyś kupił karnet na rok na siłownie i po 5 miesiącach by ja zamknęli bez zwrotu pieniędzy. A jeszcze przychodzi koleś (@Alonzo) i mowi żebyś się odczepił bo przecież był fajny plakat młodego szqarzenegera w szatni a na recepcji fajna kaśka więc o co scenę robisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Qcin_69 napisał:

Z mojej strony tyle, oczekuje ze Pan Zarychta (I reszta odpowiedzialnych) zniknie z mediów społecznościowych i z wszystkiego co jest związane z koszykówka na skale większa niż spotkania f2f z kolegami, bo dla mnie wszyscy którzy stoją za ta, nie bójmy się tego słowa, kompromitacja powinni na dluuuuugo zniknąć, ja bym tak zrobił, bo bym się spalił ze wstydu :)

no zrobił swój TT jako prywatny, szanuję takie sranie pod siebie na miękko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

no zrobił swój TT jako prywatny, szanuję takie sranie pod siebie na miękko 

ten Pan myśli, że jak usunie tweeta, to znaczy, że coś zniknie, w poście Qcina jest dziura, bo się coś nie wyświetla

kwndcgt2c5pm.png

przynajmniej wiemy, że ziomuś wszystko na bieżąco czyta, ale, żeby się wypowiedzieć, to jaj już brakuje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Alonzo said:

Łoł!!! W sumie to już się nie dziwię, czemu MB upadło.. 

Ja też nie

Upadło bo zrobiono to bez pomysłu 

2 minutes ago, LeweBiodroSmoka said:

ten Pan myśli, że jak usunie tweeta, to znaczy, że coś zniknie, w poście Qcina jest dziura, bo się coś nie wyświetla

kwndcgt2c5pm.png

przynajmniej wiemy, że ziomuś wszystko na bieżąco czyta, ale, żeby się wypowiedzieć, to jaj już brakuje

 

 

I już wiemy gdzie jest kasa z subskrypcji 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ten Pan myśli, że jak usunie tweeta, to znaczy, że coś zniknie, w poście Qcina jest dziura, bo się coś nie wyświetla

jak się nie jest obserwatorem to się nie widzi, ale oczekiwać od takiego janusza

image.thumb.png.44ecd06e58101a70c1c7070238ad2fe3.png

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przynajmniej wiemy, że ziomuś wszystko na bieżąco czyta, ale, żeby się wypowiedzieć, to jaj już brakuje

on był tylko od pozowania i uśmiechania się, wiedzy merytorycznej nie posiada, co w swoich podcastach udowodnił a brak jaj też ładnie pokazał, jest na to określenie, ale obiecałem sobie, że nie będę ludzi nadmiernie obrażał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.