Skocz do zawartości

Orlando Magic (3) vs Toronto Raptors (6)


Wróbel

Kto wygra rywalizację ?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra rywalizację ?

    • Magic - Raptors 4-3
    • Magic - Raptors 4-2
    • Magic - Raptors 4-0
    • Magic - Raptors 4-1
    • Magic - Raptors 3-4
    • Magic - Raptors 2-4
    • Magic - Raptors 1-4
      0
    • Magic - Raptors 0-4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Ostatnia omawiana para PO konferencji wschodniej. Bilans tych drużyn z sezonu zasadniczego to 2-1 dla Magic. Druga porażka Raptors pod nieobecność Bosha z powodu kontuzji. Pojedynek Howard - Bosh będzie ozdobą tej rywalizacji z wiadomych przyczyn, jedni z najlepszych na wschodzie na swoich pozycjach.

 

Warto wspomnieć pojedynek z 20 lutego kiedy Raptors co prawda wygrali 127-110, ale obaj gwiazdorzy dokonywali niesamowitych rzeczy: Bosh 40pkt. (14/16 z gry, 11/11 wolne) 5zb. 5as. Howard 37pkt. (13/16 z gry, 11/15 wolne) 15zb. (10off). Jeśli takie będą ich pojedynki będzie to wspaniałe widowisko.

 

Osobiście stawiam na komplet spotkań i z optymizmem stawiam na swoich Raptors 4-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie ciężko. Mało wygodny przeciwnik dla Magic.

Moja krótka Analiza:

 

Orlando Magic na plus:

+ Bilans rundy zasadniczej, większa pewność siebie

+ Perspektywa 4 meczy u siebie

+ Dobrze sobie radzimy na wyjazdach

+ D12 po naszej stronie :D

+ Hedo w życiowej formie

+ Trójki, jak się wstrzelimy nie ma bata:)

 

Toronto Raptors na plus:

+ ogromna przewaga na pozycji PG (Ford z Calderonem nas skasują)

+ Bosh nie mamy dla nie w ogóle obrońcy

+ Solidni zawodnicy uzupełniający skład Rasho, Moon, Parker

+ Większa głębia składu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mi uswiadomiliscie, ze bylem idiota i obstawilem, ze magic przejda. przeciez z takim matchupowaniem sie to oni predzej zrobia all-stara z Gortata niz wygraja ta serie... nie no oczywiscie przesadzam, ale jak spojrzalem na te matchupy na lewisa, ktory broni bosha na tych wymiataczy na pg u magic...

 

4-2 raps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajna rywalizacja może być, taka trochę na uboczu bo jednak żadna z tych drużyn nie ma raczej szans na przejście drugiej rundy ale te pojedynki Bosh-Howard mogą być ciekawe i warte obejrzenia. Ciężko wskazać faworyta bo obie drużyny są mniej więcej powiedzmy porównywalne. No ale jednak więcej chyba plusów widział bym po stronie Raptors (większe zbilansowanie, głębszy skład). Magic mają szanse tylko wtedy kiedy naprawdę się rozstrzelają zza łuku innej opcji nie widzę.

 

Licze na 7 gier ale to bardziej po to żeby sobie chłopaki z obu drużyn trochę w PO pograli, bo w następnej rundzie najprawdopodobniej będzie sweep od Det...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mimo wszystko 4:1 Magic.

Howard trzyma niesamowita forme, dobry blok, zbiorki - to on bedzie kluczem do wygranej w tej serii.

Mysle, ze duzym wsparciem moze sie okazac "cisza przed burzą" Lewis no i oczywiscie strasznie stabilny w tym sezonie Turkoglu!

Toronto z szalejacym TJ'em na PG moga byc ciezkim orzechem do zgryzienia. No i mam nadzieje na w koncu dobre wystepy Bargnaniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichym bohaterem Raptors może się okazać Parker. Zapomnieliśmy o tym graczu w sezonie zasadniczym, który był słaby w jego wykonaniu, ale wiem, że stać go na świetne spotkania w PO. Razem z Moonem mogą być dobrą opcją obronną Lewisa i Turkoglu. Do tego solidny w def Delfino i walczący Humphries, który pewnie dostanie minuty.

 

Z drugiej strony jak Magic "siądzie trójka" może być po baletach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Raptors nie będą dawać ciała na wyjazdach. to może być różnie, ale myślę że Magic są na dzień dzisiejszy poprostu lepsi. Howard na desce i pod koszem wymiata wszystko i wszystkich, Lewis tajna broń, dobry rzut za 3, i Turkoglu który gra cały sezon na wysokim poziomie. Do tego dochodzi solidny Nelson, paru rezerwowych i Gortat w końcu :twisted: . Nie wydaje mi się żeby nawet przy 30 punktowych występach Bosha Raps nawiązali walkę na więcej niż 6 meczy, gdyż zawodnicy Magic grają poprostu równiej. No i mają przewagę parkietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli pobronilibysmy troche to o rezultat bym sie nie martwil bo potencjal w ataku to my mamy Trzeba uwazac na ogorkow typu Bargnani, Delfino czy Nesterovic bo jezeli im zacznie wpadac to zdrowo sie bedziemy musieli napocic zeby wygrac Chciaz z drugiej strony nie przypominam sobie zeby akurat Ci zawodnicy zagrali jakies zyciowki przeciwko nam

Mile widziane beda dobre wystepy Jameera, Evansa, Doolinga i Bogansa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ich leja. 10/13 za trzy i jada dalej. Podoba mi sie gra Howarda pod koszem.... Ten mecz mnie jeszcze bardziej przekonuje do tego, ze Raptors nie maja czego szukac w tej rywalizacji. Prawdopodobnie 4-1. Ale ja czekam tutaj na prawdziwy mecz o godzinie 3. LAL - DN. A potem Phila i Boston na zakonczenie. Kocham te playoffy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to początek playoffs niezly :) Meczu niestety nie widzialem (zasrany Sopcast), ale sledzilem wynik na biezaco i troche mnie zaniepokoilo, ze po takiej pierwszej kwarcie mimo wszystko bylo nerwowo, w pewnym momencie chyba 5 punktow roznicy tylko sie zrobilo. Pierwsza kwarta pewnie cos jak w meczu z Lakers - wszystko wpadalo, no ale ta 20-punktowa przewage powinni utrzymac. No ale dobrze ze koncowka nalezala do nas i jest zwyciestwo. Howard znow monster game, zawiodl Rashard. W PO mial sie przebudzic a tu 13 pkt i 3/9 za 3. No ale w zdobywaniu punktow wyreczyl go dzis Jameer, za statystyki przynajmniej nalezy mu sie pochwala :)

Martwi mnie tez troche ze styl gry w PO nic sie nie zmienil, jak to standardowo bywalo w RS znow 30 oddanych trojek. Dopoki bedzie wpadac to ok, ale jak przestanie to bedzie masakra... No ale zobaczymy, mam nadzieje ze pierwsza runde bez zadnych specjalnych nerwowosci pykniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo goraco gdy doszli nas na 5 pkt ale akcja Hedo i potem asysta do Dwighta zazegnala nieszczescie... Bardzo dobry mecz Jameera Wierzylem w jego dobre spotkanie i sie nie zawiodlem Nie to tamto ale obok Turka ma koles najlepsza psychike (takie jest moje zdanie) Lewis pogral tylko w pierwszej polowie a druga to juz nedza do kwadratu Jest Win i to sie liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mecz bardzo słaby w wykonaniu moich Raptors. Nie wiem co Mitchell chciał pokazać wystawiając nic nie broniącego Bargnaniego :x Skuteczność poniżej krytyki, bardzo słaba gra w obronie i na tablicach. Mają teraz przedsmak tego co może nas czekać w serii: dominacja Magic (Howarda) pod koszami.

 

Bosh !!! POBUDKA :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiodl Rashard. W PO mial sie przebudzic a tu 13 pkt i 3/9 za 3.

A jak myślisz, dzięki komu Bosh miał bardzo średni mecz? Rashard wykonał zajebistą robotę w defensywie. Dwight był bestią, Meer zagrał jeden z lepszych meczów w sezonie i świetnie wygrał matchup z Fordem, Evans pokazał się świetnie w pierwszej kwarcie. Raps mogą podziękować Smitchowi za porażkę. Wystawienie przez niego Bargsa w S5 to był gruuuuby błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard pokazal klase. Robil na boisku co chcial. Nie widze innego wyniku tej seri niz awans Magic do 2 rundy, a gdyby tak sie nie stało byłbym w wielkim szoku... no chyba ze Ford nadal bedzie w tak dobrej formie :lol: a Bosh bedzie tak swietnie gral na tablicy :lol:

 

ogladajac jakakolwiek serie na zachodzie przerzucic sie na to co pokazuja raps i magic to niesamowite. dziwie sie, ze do PO weszli.

Magic dopasowuja sie do przeciwnika.... graja z amatorami Raptors to sami nie chca bo nie musza pokazywac lepszego poziomu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie mogliby i odpasc to moze zwolniliby tego barana Smitha :lol: Tylko teraz to i tak gowno z tego bo Ryszard zlozyl podpis tam gdzie trzeba

Nad Howardem bym sie tak nie rozplywal Gdy potrzebujemy punktow to jego nie ma Chowa sie gdzies za obroncami i tyle w temacie... Rysia z Klanu tez nie widac... Wtedy jest tylko Hedo i wczoraj Jameer (no i Dooling tez potrafi czasami blysnac)

Jezeli Nelson bylby w stanie utrzymac te forme to byloby milo

No nic trzeba czekac na G2 i jeszcze lepsza gre niz ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.