Skocz do zawartości

Boston Celtics (1) - Atlanta Hawks (8)


No. #13

Boston - Atlanta  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Boston - Atlanta

    • Boston - Atlanta 4:2
    • Atlanta - Boston 4:2
      0
    • Boston - Atlanta 4:1
    • Boston - Atlanta 4:0
    • Atlanta - Boston 4:1
      0
    • Atlanta - Boston 4:3
    • Atlanta - Boston 4:0
      0
    • Boston - Atlanta 4:3
      0


Rekomendowane odpowiedzi

z tego zdania latwo zinterpretowac ze sadzisz, ze "jestem madry po czasie" ale tak jak pisalem nie zagladalem tu wczesniej. na dodatek twoj post mogl sie odnosil rowniez po game 6 bo sytuacja byla zaskakujaca (ale niewazne - nie odnosil sie). Po za tym skad mialem wiedziec ze teraz tez juz wiesz?

no dobra, nie jestes madry po czasie juz sobie to wyjasnilismy. a skad miales wiedziec? najlepiej czytac temat chronologicznie, wtedy takich rzeczy nie bedziesz wypisywal... wystarczylo po przeczytaniu tamtego posta przeczytac kolejne, a wiedzialbys na jakim etapie byla wtedy rywalizacja.

 

nie wiem co dla Ciebie oznaczaja playoffy, ale tutaj nie ma czasu na granie na 50%, rezerwami itd. Wystarczy jeden mecz, odpuscic, w nastepnym nie bedzie nic wpadalo, a potem chocby kontuzja i druzyna numer 1 jedzie na ryby. Przeciwnika nigdy nie nalezy lekcewazyc, najlepszy przyklad knicks-heat i tyle. I nie wiem czy Rivers jest tak glupi, ze powiedzial "grajcie sobie na luzie" czy zawodnicy. Oczywiscie to byla twoja teoria, z ktora niezaleznie od meczu sie po prostu nie zgadzam. nie wierze ze taka druzyna mogla w taki sposob pomyslec.

czyli starasz mi wcisnac to, ze jak sa PO to nikt nikogo juz nie lekcewazy i kazdy gra zawsze na 100%? i to w dodatku w 1 rundzie PO? a takie detroit to niby co? a jazz z rockets?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem ze jestem cholernie zaskoczony postawa Celtow, ale rowniez jestem przekonany ze w 7 meczu rozjada przeciwnikow. Innego wyboru nie ma, pojda na calosc i znajda sie w 2 rundzie. Oby wyciagneli wnioski po tak ciezkim pojedynku, bo w innym przypadku nie maja czego szukac w finale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny blowout, w tym momencie nie ma nawet na co patrzeć. Celtics zniszczyli strasznie Hawka ( mówię w czasie przeszłym, bo niemożliwym jest by Atlanta to jeszcze wygrała ) Niestety bez niespodzianki, tzn. niewątpliwie doprowadzenie do 7 meczu w tej serii to i tak nie mała niespodzianka i wielki sukces młodych zawodników z ATL. W tej chwili mecz dla kogoś takiego jak ja, kto nie kibicuje żadnej z tych drużyn jest strasznie nudny :P Marne widowisko. Hawks grają wielką kaszanę w ataku, a właściwie nie grają w ogóle po tej stronie parkietu.

 

Aha, no i bardzo nie fajny ten faul Williamsam. Po tym flagranci Hawks się już kompltnie poddali. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, ze jestem zaskoczony, tym co sie wydarzylo w tym meczu. Jednak mimo wszytko Boston z aspiracjami mistrzowskimi nie potrafi wygrac meczu na wujezdzie... Beda mieli ciezko, z Cavaliers jesli tak dalej pojdzie. Meczu numer 7 nawet nie ma co komentowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.