Skocz do zawartości

Boston Celtics (1) - Atlanta Hawks (8)


No. #13

Boston - Atlanta  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Boston - Atlanta

    • Boston - Atlanta 4:2
    • Atlanta - Boston 4:2
      0
    • Boston - Atlanta 4:1
    • Boston - Atlanta 4:0
    • Atlanta - Boston 4:1
      0
    • Atlanta - Boston 4:3
    • Atlanta - Boston 4:0
      0
    • Boston - Atlanta 4:3
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Mieli zaszokowac swiat i zaszokowali. Wspanialy mecz i koncowka. Mamy mecz numer siedem. Rzeczywiscie moze byc tak, ze Celtics wygraja, jak wygrali pozostale trzy mecze u siebie. Ale to jest g7 i wszytko sie moze zdarzyc. KTO MOGL SIE TEGO SPODZIEWAC? JJ, co za zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWIETNY MECZ.

w ogole cala ta seria moze zburzyc ten spokoj i porzadek w glowach zawodnikow celtics. caly sezon byli poza konkurencja a nagle sa playoffs trafiaja na najlatwiejszego przeciwnika i zderzaja sie ze sciana. w niektorych momentach celtics byli naprawde tak bezradni ze az sie wierzyc nie chcialo ze to ci sami celci

 

oczywiscie g7 prawdopodobnie bedzie blowoutem.

bankowobedzie blowoutem. hawks nie maja prawa tego wygrac... ale z 2 strony to sa playoffs. jeden mecz w tym moemncie. cos pojdzie nie tak i w ogole.....

 

kto by sie spodziewal ze magic,pistons czy cavs beda w 2 rundzie podczas gdy celci beda sie dopiero przygotowywali do ostatecznej bitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meczu nie widzialem, ale przypuszczam, ze doc nie gra na 100% i woli ograc troche zawodnikow w PO, bo gwiazdy i tak sa wypoczete i nie ma sensu sweepowac Hawks. inaczej tego wytlumaczyc nie potrafie. kazdy wie, ze boston moglby rozwalac Hawks co mecz, co pokazali w dwoch pierwszych spotkaniach.

Bastillion odpocznij od forum, przemysl Twoje zdanie i wroc ;) Naprawde naglupsze zdanie jakie czytalem ostatnio. Celtics sa bezradni i tyle. W PO by ktos odpuszczal mecze jasne... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie atlanta, juz w tych reklamowkach nie wiem dokonca czego, gatorade czy czegos w tym stylu, lansują celtics a ci nawet do drugiej rundy moga nie awansowac, gdyby tak sie stalo to pewnie bylaby zaloba doca by wywalili i tak dalej, a nie pamietaja jak zeszly rok wygladal, dobra rozumiem doszły dwie super gwiazdy ale boston ma pewne braki szczegolnie jesli chodzi o głebie składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, byłem pewny wygranej Celtics, a tu taka niespodzianka (po raz kolejny) :shock: Nie ma co, mają dużą szansę awansować, bo wszystko będzie zaleeżało od jednego występu i wcale nie jestem taki pewien, że to Boston wygra. Wiadomo sprężą się strasznie na ten mecz, ale Atlanta i tak nie odpuści, bo na pewno zwietrzyli szansę na awans i Ceticvs może mieć baardzo trudno wyjść z tej pierwszej rudny.

 

Wierzymy ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed serią i po pierwszych dwóch meczach były prawie same takie opinie:

Szybkie 4-0.

Proponuje zamknbac temat i dopisac do tematu 4:0

A tu takie coś. Szkoda, że siódmy mecz jest w Bostonie po pewnie Celtics wygrają pewnie, tak jak wygrali pozostałe mecze u siebie. Jednak z drugiej strony presja na Celtów jest już duża i może im to nie posłużyć. Teraz wystarczy ich słabszy dzień i mamy ogromną sensację. Jeśli do tego by doszło to wg mnie byłby to dużo większy szok niż odpadnięcie ubiegłorocznej "jedynki" w pierwszej rundzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks wygrają siódmy mecz. Nie mają nic do stracenia, wygrali wszystko co mogli. Teraz mogą zagrać na luzie. To Celtowie mają nóż na gardle i uważam, że nie wytrzymają presji, pomimo kilku doświadczonych graczy w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita niespodzianka. Drużyna, która wygrała 66 meczów gra z drużyną, która w RS wygrała raptem 37 meczów :lol: i mamy remis 3-3.

Dla mnie nawet jeśli Hawks przegrają mecz numer 7, to są największą pozytywną niespodzianka tych PO. Wielu ludzi liczyło np na takich Nuggets, a oni dali ciała po całości, na takich Hawks nie liczył prawie nikt i wygrali już 3 mecze.

 

Widać, że jest tam drużyna, wszyscy chcą wygrać, wszyscy robią co mogą, aby osiągnąć wspólny cel, czyli wygrać kolejny mecz i udało im się to już 3 razy.

Niestety, Hawks trzy mecze w Bostonie przegrywali bardzo zdecydowanie i trudno teraz liczyć, że będą w stanie wygrać. Ja nie wierzę w taką sensację, ale jak się ona wydarzy, to płakał nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne spotkanie, cudowne zakonczenie i choc nie wierze zeby Hawks mogli wyeliminowac Celtow to bede za nich trzymal kciuki i zyczyl powodzenia. Wygrali prawie polowe mniej spotkan w RS od Bostonu, nie maja trzech muszkieterow, tylko poltorej i to naciagane ale graja tak ladna koszykowke, waleczna, z charakterem, ambitnie, nic tylko im kibicowac. I w koncu miasto Atlanta obudzilo sie z letargu, wzrosla sprzedaz biletow na kolejny sezon, ogladalnosc przerosla wszelkie oczekiwania, nic tylko sie cieszyc. I maly kamyczek do ogrodka Bostonu, przegrac 3 spotkania z druzyna ktora nie wygrala nawet 50% spotkan w RS? Przegrac wszystko na wyjezdzie? Tak sie Mistrzostwa nie wygrywa, a i moj ulubiony lider Paul Pierce, druzyna przegrywa 6 pkt, plus ma przeciwko sobie 1FT, a ten idiota rzuca opaska w parkiet i dostaje technika, nie pomagasz druzynie to chociaz nie przeszkadzaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastillion odpocznij od forum, przemysl Twoje zdanie i wroc ;) Naprawde naglupsze zdanie jakie czytalem ostatnio. Celtics sa bezradni i tyle. W PO by ktos odpuszczal mecze jasne... :lol:

jak byles taki pewny siebie, to dlaczego nie odpisales mi od razu na ta wypowiedz, a dopiero po 2 kolejnych zwyciestwach hawks? teraz to kazdy idiota moze tak powiedziec, ze tu glupio brzmialo, ale wtedy wcale tak nie bylo. boston po dwoch blowoutach nagle przegral jeden mecz nie wiadomo z jakich powodow i dla mnie wygladalo to na odpuszczony mecz, bo awans mieli wtedy praktycznie pewny.

 

teraz to i ja wiem, ze celtics sa bezradni, ale wolales flamowac dopiero, kiedy ten fakt stal sie oczywisty, mimo ze wczesniej siedziales cichutko :lol:

 

boston ma te same problemy co suns

1.slaby trener

2.jeszcze gorsze koncowki

3.nie ma energizera na lawce

 

powe i posey to niby cos tam pohustluja, ale to nie ta polka graczy. tzn rola poseya jest oprocz tego wieksza, bo ma za zadanie trafiac wazne trojki i bronic, ale jako energizer nie ma tego czegos.

 

maxiell, bass, varejao, pargo, julian wright, big baby w przyszlosci(taka mam nadzieje), childress, turiaf, vujacic, bobby jackson, w pewnym sensie harpring - liga rozwija sie w kierunku takich graczy, tzn w przyszlosci coraz bardziej beda potrzebni tacy ludzie, ktorzy potrafia wniesc energie z lawki. celtics tego nie maja.

na szczescie spurs tez tego nie maja(chyba, ze za takiego uznac oberto, co juz raz widzialem podczas ktorejs transmisji, kiedy to realizator pokazywal big men energizers i tu nagle wyskoczyli ze spurs i ich oberto :lol: ).

 

doc naprawde beznadziejnie wykorzystuje matchupy i gra beznadziejne zagrywki. pop potrafil mordowac tym samym suns caly mecz, a oni mogli sie bezradni przygladac. boston ma jeden bat na atlante, ktory dziala praktycznie zawsze. pick and roll z piercem i jakos tak to sie dzieje, ze nastepuje potem switch i bibby laduje na piercie... jak to sie konczy nie musze mowic. zawiodlem sie na garnecie, myslalem ,ze bedzie katowal wysokich hawks, ale on jednak nie ma tej mentalnosci scorera, nie ma tej smykalki do zdobywania pktow. taki duncan wzialby na plecy tego czy tego przepchalby pod sam kosz i easy layup/hook, a garnett robi jakies takie dziwne rzuty z odchylenia lub jednoreczne layupy a la elgin baylor(to on chyba tak robil).

 

atak celtow wyglada fatalnie przy dobrej obronie. ciekawy jestem jak to bedzie wygladalo przeciwko cavs jesli awansuja. pierce sie beznadziejnie matchupuje z lebronem, ktory bedzie go jechal po obu stronach parkietu, na garnetta maja bardzo duzo miesa i jeszcze ich zniszcza na deskach :?

 

marnie widze w tym roku tego misia celtics :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bastillion odpocznij od forum, przemysl Twoje zdanie i wroc ;) Naprawde naglupsze zdanie jakie czytalem ostatnio. Celtics sa bezradni i tyle. W PO by ktos odpuszczal mecze jasne... :lol:

jak byles taki pewny siebie, to dlaczego nie odpisales mi od razu na ta wypowiedz, a dopiero po 2 kolejnych zwyciestwach hawks? teraz to kazdy idiota moze tak powiedziec, ze tu glupio brzmialo, ale wtedy wcale tak nie bylo. boston po dwoch blowoutach nagle przegral jeden mecz nie wiadomo z jakich powodow i dla mnie wygladalo to na odpuszczony mecz, bo awans mieli wtedy praktycznie pewny.

 

teraz to i ja wiem, ze celtics sa bezradni, ale wolales flamowac dopiero, kiedy ten fakt stal sie oczywisty, mimo ze wczesniej siedziales cichutko :lol:

Bastillion nie wymyslaj juz niestworzonych rzeczy :lol: Nie odpisywalem bo wogole nie zagladalem do tego tematu. A gdy Ci odpisywalem to nie zwrocilem uwagi na date Twego postu nie wymyslaj ;)

 

Zreszta i tak zdanie ze ktos odpuszcza mecze w PO jest glupie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastillion nie wymyslaj juz niestworzonych rzeczy :lol: Nie odpisywalem bo wogole nie zagladalem do tego tematu. A gdy Ci odpisywalem to nie zwrocilem uwagi na date Twego postu nie wymyslaj ;)

 

Zreszta i tak zdanie ze ktos odpuszcza mecze w PO jest glupie. 8)

no to nastepnym razem popatrz na date postu, bo to tak jakbym powiedzmy 30 stycznia napisal, ze lakers nie maja szans na PO, a tydzien pozniej ktos to przeczytal i znajac juz nowa sytuacje lakers(tzn ze doszedl gasol) nawypisywal mi jaki to ja jestem glupi, ze to oczywiste, ze z gasolem beda w PO i to na wysokiej pozycji. sytuacja sie zmienia i w tamtym momencie naprawde nie wygladalo to na tak oczywiste, jak teraz...

 

powiedz mi lepiej jaka to niestworzona rzecz wymyslilem, bo nie mam pojecia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi lepiej jaka to niestworzona rzecz wymyslilem, bo nie mam pojecia :?:

ale wolales flamowac dopiero, kiedy ten fakt stal sie oczywisty, mimo ze wczesniej siedziales cichutko :lol:

i nie kloc sie bo bezwgledu na date itd twoje zdanie i tak bylo smieszne i nie mialo sensu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego jest forum, zeby sobie takie rzeczy wyjasniac, wiec niby czemu mialbym przestac :?:

 

i gdzie tam widzisz niestworzona rzecz :?: zaczales flamowac dopiero gdy fakt stal sie oczywisty - bo po g6 to bylo juz oczywiste

 

wczesniej siedziales cichutko - wczesniej nic na ten temat nie pisales

 

i to mialy byc te niestworzone rzeczy? :lol:

 

twoje zdanie i tak bylo smieszne i nie mialo sens

wobec tak powalajacych argumentow, to chyba nie ja jestem smieszny

to oczywiste, ze niektore mecze nie sa grane na 100%, a tu byla taka mozliwosc, zeby specjalnie nie konczyc na sile serii tylko ograc takich jak rondo, powe, big baby, dla ktorych to sa pierwsze PO. zwazajac na to, ze obie druzyny dzielilo w RS 30 zwyciestw i to, ze boston byl pewny zwyciestwa, to przeszkod wielkich dla tego nie bylo. zreszta o czym my tu gadamy jak ty te zdanie przeczytales dopiero po g6, to wiadomo ze sie wydaje zalosne, tym bardziej jak nawet nie starales sie na to spojrzec z perspektywy czasu, a przynajmniej tak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego jest forum, zeby sobie takie rzeczy wyjasniac, wiec niby czemu mialbym przestac :?:

 

i gdzie tam widzisz niestworzona rzecz :?: zaczales flamowac dopiero gdy fakt stal sie oczywisty - bo po g6 to bylo juz oczywiste

 

wczesniej siedziales cichutko - wczesniej nic na ten temat nie pisales

 

i to mialy byc te niestworzone rzeczy? :lol:

Bastillon napisał(a):

teraz to i ja wiem, ze celtics sa bezradni, ale wolales flamowac dopiero, kiedy ten fakt stal sie oczywisty, mimo ze wczesniej siedziales cichutko

z tego zdania latwo zinterpretowac ze sadzisz, ze "jestem madry po czasie" ale tak jak pisalem nie zagladalem tu wczesniej. na dodatek twoj post mogl sie odnosil rowniez po game 6 bo sytuacja byla zaskakujaca (ale niewazne - nie odnosil sie). Po za tym skad mialem wiedziec ze teraz tez juz wiesz?

 

wobec tak powalajacych argumentow, to chyba nie ja jestem smieszny

to oczywiste, ze niektore mecze nie sa grane na 100%, a tu byla taka mozliwosc, zeby specjalnie nie konczyc na sile serii tylko ograc takich jak rondo, powe, big baby, dla ktorych to sa pierwsze PO. zwazajac na to, ze obie druzyny dzielilo w RS 30 zwyciestw i to, ze boston byl pewny zwyciestwa, to przeszkod wielkich dla tego nie bylo. zreszta o czym my tu gadamy jak ty te zdanie przeczytales dopiero po g6, to wiadomo ze sie wydaje zalosne, tym bardziej jak nawet nie starales sie na to spojrzec z perspektywy czasu, a przynajmniej tak to wyglada

nie wiem co dla Ciebie oznaczaja playoffy, ale tutaj nie ma czasu na granie na 50%, rezerwami itd. Wystarczy jeden mecz, odpuscic, w nastepnym nie bedzie nic wpadalo, a potem chocby kontuzja i druzyna numer 1 jedzie na ryby. Przeciwnika nigdy nie nalezy lekcewazyc, najlepszy przyklad knicks-heat i tyle. I nie wiem czy Rivers jest tak glupi, ze powiedzial "grajcie sobie na luzie" czy zawodnicy. Oczywiscie to byla twoja teoria, z ktora niezaleznie od meczu sie po prostu nie zgadzam. nie wierze ze taka druzyna mogla w taki sposob pomyslec.

 

 

 

Co do meczu numer 7 obstawiam i tak Celtics. Chyba ze Atlancie zacznie wszystko "siedziec" to wtedy moze byc ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.