Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers (4) - Washington Wizards (5)


Jmy

Cavs - Wizards  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cavs - Wizards



Rekomendowane odpowiedzi

przeciez wszyscy wiemy czym sie kieruje stu:)

za nim stoi stern i pociaga za sznurki.

kobe jest be bo mial oskarzenie o gwalt.

lebron jest ok bo wiadomo.

manu jest ok bo przeciez potrzeba lidze takich gosci by sprzedawac koszulki w europie czy ameryce:)

itd itd...

 

juz wali mnie o c ow tym wszyskim chodzi. wierze ze jest wszystko ok. ale sa niekonsekwentni w hvj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no prosze Was Panowie :)

 

Po 1 - jesli juz to zawieszenie powinni dostac obaj - i Haywood i Songaila (a przy okazji Kidd za faul na Pargo)

 

Po 2 - IMO zawieszenie sluszne. Mocno czy nie mocno, Songaila Jamesa uderzyl w twarz celowo, majac na celu najpewniej sprowokowanie go do odwetu / bojki (?). Ja tam takie cos bym tępił. A ze James udawal ze oberwał mocno a bylo lekko? I bardzo dobrze, trzeba uwydatniac chamstwo na boisku. Nie mogl mu oddac (a na pewno chcial bo kazdy by chial) bo by dostal zawieszenie, to jedyne co mu zostalo to pokazac sedziom ze oberwal po buzi :) A zatem tym razem to polowiczne symulowanie IMO jak najbardziej na miejscu.

 

Po 3 - chcecie komus wmowic ze brak Dariusa "nie umiem zbierac ani punktowac inaczej niz jump shotem z 6 metrow" Songaili bedzie tak duzym factorem w starciu z Cavs? No prosze Was :) Miejscie litosc ;-) Nie wiem, moze ja mam do goscia uprzedzenie z czasow gdy byl w Bulls a ja nigdy takich bialych drewien nie lubilem (Khryapa, Schenscher, Gray itp.) i nie moglem na ich gre spokojnie patrzec. No ale nawet biorac pod uwage ten fakt - czy ten facet moze w jakikolwiek sposob wplynac na wynik kolejnego meczu? Czy zakladajac ze - jak mowicie - jest "ostatnim solidnym wysokim" nawiazalby walke z Big Z, Big Benem? Chyba tylko faulujac bo akurat w tej statystyce rzadzi.

 

Prawda jest taka ze to czy Wizz nawiaza walke czy nie zalezy praktycznie tylko od postawy dwojki Butler - Jamison. Jesli oni sie nie spisza to taki pionek jak Songaila czy rzuci 3 czy 15 pkt i tak nic to nie zmieni (w domysle - jesli mialby rzucic 15 to tylko dlatego ze na 20 min przed koncem Cavs prowadziliby dwudziestoma i rozluzniliby obrone ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - jesli juz to zawieszenie powinni dostac obaj - i Haywood i Songaila (a przy okazji Kidd za faul na Pargo)

 

Po 2 - IMO zawieszenie sluszne. Mocno czy nie mocno, Songaila Jamesa uderzyl w twarz celowo, majac na celu najpewniej sprowokowanie go do odwetu / bojki (?). Ja tam takie cos bym tępił. A ze James udawal ze oberwał mocno a bylo lekko? I bardzo dobrze, trzeba uwydatniac chamstwo na boisku. Nie mogl mu oddac (a na pewno chcial bo kazdy by chial) bo by dostal zawieszenie, to jedyne co mu zostalo to pokazac sedziom ze oberwal po buzi :) A zatem tym razem to polowiczne symulowanie IMO jak najbardziej na miejscu.

Popieram w 100%. Cokolwiek by to było chamstwo na parkiecie trzeba tępić...

 

Teraz się wstrzymuję, moze cos po meczu napisze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale jak zwykle lidze brakuje konsekwencji,

(..)

Fajnie byłoby kiedyś usłyszeć jakieś uzasadnienie Stu Jacksona tak by publicznie skomentował te wszystkie akcje i może by wyjaśnił czym się kieruje decydując co zasługuje na zawieszenia a co nie :?

 

skąd Vanie wiesz, że lidze brakuje konsekwencji skoro sam przyznajesz, że nie wiesz czym sie Stu kieruje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak mozna nie lubic wizards skoro to taka zgrana paczka kolesi, i pewnie bardziej im zalezy na losach cleveland niz jamesowi

:lol:

A i skąd wiesz że Cavs nie zależy albo Wiz są taka fajną paczką? No i wisienka na torcie czylI Wizards bardziej zależy by CC przeszli dalej Jamesowi-grającemu świetna serie swoja drogą

bo ten chlopak ma w d to miasto pomimo ze jest z okolic, jak zyje nie spotkalem sie z takim relatywizmem jaki prezentuje ten chlopak jestem na 99 % ze bedzie gral po zakonczeniu kontraktu w nyk

Relatywizmem? :shock: To jakiś skrót myślowy czy ch*j wie co bo nie wiem co relatywizm może mieć z tym wspólnego? No ale nic dziwnego że nitk nei rozumie tego Twojego bełkotu skoro nie używasz znaków interpunkcyjnych :roll:

a takiemu bryantowi( ktorego fanem nie jestem) nie dorasta do piet,

udowodnij proszę,bo osobiście widzę przewagi po obu stronach i trudno rozsadzić który jest lepszy a tutaj nie dorasta do pięt.. mocne słowa

 

do inteligencji jamesa nie jestem przekonany, a

mierzyłeś mu IQ? Masz tego typu wyniki?czy tak sobei strzelasz i piszesz dla pisania?

 

no to sory bo to byla taka moja mala tyrada przeciwko lebronowi, ale mysle ze mam racje jesli ktos by mial jakies kontrargumenty to niech mi je wylozy moze czegos o jamesie nie wim i ta wiadomosc zmieni calkowicie moj poglad na temat tego goscia :) :) :) :) :) :) :) :)

A może to ty wyłożysz jakiekolwiek argumenty poza swoimi skrzywionymi, bezpodstawnymi opiniami i jakoś uargumentujesz to o czym mówisz głownie o mrukach i posiadaniu CC w dupie oskarżenia dość mocne a w końcu:praesumptio boni viri. I przede wszystkim zamiast pisać nt tego o czym nie masz pojęcia skupisz się na stronie boiskowej bo o tym dziwnym trafiem nawet się nie zająknąłeś.

wedlug mnie to wylacznie zasluga jamesa ze przerabali 4 do jaja,

Wyłącznie jego zasługa? Również czekam na rozwinięcie tej tezy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciekawe artykuly zamiescilem argumenty wiec luknij, a co do pogladow i zlej woli to wiesz roosvelt uwazal stalina za bardzo porzadnego i prawego czlowieka wiec ciezko niektorym otworzyc oczy na prawde

Zerknąłem na te Twoje rewelacje i tak na oko to z super expresu zaciągnięte :lol: A już ten argument z kibicowaniem Yankees, wstrząsający! Ktoś fajnie w komentarzach mnie natchnął - gdyby jeszcze Cowboysom kibicował to już całkiem zbrodniarz...

 

wedlug mnie to wylacznie zasluga jamesa ze przerabali 4 do jaja

Zasługą Jamesa jest to, że klub Cavs osiągnął najlepszy rezultat PO w historii. Kropka. Zobacz gdzie doszedł wspomniany Bryant bez Shaqa. Ciekawe jest to, że kiedy gość odpada w pierwszej rundzie PO to winna jest "niewystarczająca obsada". Kiedy inny z kolei niesie na swoich barkach swój mierny skład aż do wielkiego finału NBA i tam niestety przegrywa - to jego wina! Moim zdaniem winą porażki w finale zeszłorocznym należy obarczyć...Duncana, Parkera i spółkę (ale to tak tylko nawiasem mówiąc ;) ):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz gdzie doszedł wspomniany Bryant bez Shaqa. Ciekawe jest to, że kiedy gość odpada w pierwszej rundzie PO to winna jest "niewystarczająca obsada". Kiedy inny z kolei niesie na swoich barkach swój mierny skład

Rozumiem, ze LBJ majac Kwame na centrze, Smusha na PG i przez pol sezonu Odoma, a na zmiane Cooka i Radmana, wymiatalby w lidze lepiej niz Celtowie teraz? Bardzo ciekawa teoria. Mysl dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że tak. Rozumiem, że wg Was modelowy kibic to taki, który dystansu nie potrafi złapać? :lol:

 

Z drugiej strony faktycznie sam złapałem się na tym, że jakoś szczególnie aktywnie bronię Cavs i Lebrona. Chyba nie zdradziłem tym naszych, co koledzy? :lol:

 

Go Lakers.

 

Edyta.

 

Rozumiem, ze LBJ majac Kwame na centrze, Smusha na PG i przez pol sezonu Odoma, a na zmiane Cooka i Radmana, wymiatalby w lidze lepiej niz Celtowie teraz? Bardzo ciekawa teoria. Mysl dalej.

Teoria jest Twoja, nie moja. Jedyne co chciałem przekazać to to, że powinno się doceniać zasługi a nie szukać dziury w całym. A już ponad wszystko - przykładać równą miarę do wszystkich. Ja na Kobego nie jechałem kiedy odpadaliśmy na starcie. Nie powinno się także jechać na Lebrona, szczególnie w obliczu jeszcze większych dokonań. Nad czym jeszcze mam pomyśleć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam sie wpuscic w maliny i zaczac dyskusje na temat osiagniec liderow cavs i lakers...

 

troche doczepie sie do innej beczki

kore:

wlasnie ten songalia wygral wizz imo g5. to on dobrze stanal w koncowce, to on dawal pod koszem. moze przesadzilem piszac ze songaila to wygral. ale wizz maja 2 wysokich. haywooda na C i falszywego centra jakim jest darius. w g5 jeden i 2 zagrali kupe. ale byli. teraz nie bedzie songalii. kto odciazy haywooda pod koszami? blatche? pecherov? no way. songalia moze boski nie jest ale zawsze to jakiesw miare swiadczone miesko pod koszem.

 

wizz moga owszem walczyc. ale jak usiadzie haywood to sie zaczna problemy. zreszta zobaczysz.

 

poki co podoba mi sie klimat w hali i to ze jamison wzial zespol na barki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieglo - mow co chcesz, dla mnie jestes fanem lebrona pod przykrywka lakers co by pokazac ze niby-kibic KB potrafi ukazac lepsze strony LBJ ;-) ale to tylko moje odczucie 8)

 

a co do tego dystansu, to co tutaj zaprezentowales na pewno tak nazwac nie mozna.

 

bb2 - rozumiem o co Ci chodzi, ale imo i tak go przeceniasz. zreszta jak mowisz pozyjemy zobqaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na walkę z haterostwem wobec Jamesa szkoda czasu, zwłaszcza, że mamy koniec serii. Tak jak oczekiwałem, Cavs rządni rewanżu za ostatni frajersko przegrany mecz, wzięli się w garść, zagrali nieporównywalnie lepiej niż ostatnio i pokazali kto tu rządzi, gromiąc rywali na ich terenie. Niesamowicie mądrze zagrał LeBron, nie forsując trudnych rzutów z dystansu, a więcej wykorzystując ciągłe podwojenia do kreowania partnerów, co odbiło się triple-double już w 3 kwarcie, dobrą skutecznością i oczywiście blowoutem. Bardzo miło było zobaczyć wreszcie takiego Wally'ego, który po takim meczu powinien wreszcie na dobre odnaleźć pewność siebie. W sumie jedyne co mi się nie podobało to dość duża łatwość Jamison w grze przeciwko Big Benowi, co nie wróży dobrze przed najprawdopodobniej nieuniknionym starciem z KG.

 

Poza tym Hirek dziwił się, że LeBron na PO zmienił technikę FT, jednak okazuje się to słuszne, bo po początkowym cegleniu teraz to wygląda świetnie. Dzisiaj perfekcyjne 10/10, w piątym meczu też bardzo dobrze i z ostatnich 20-kilku LBJ spudłował tylko raz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo nie trzeba mowic. Zniszczylismy cwaniaczkow...i awansowalismy do drugiej rundy. Po pierwszej kwarcie mialem obawy, ale pozniej wystrzelilismy i swietne zamykajace zwycięstwo :D Lebron triple-double, swietny wystep - partnerzy tez trafiali wiec super! Trzeci rok z rzędu to jest sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron byl nie do zatrzymania. Triple double juz pod koniec trzeciej kwarty. Jak on by chcial to moglby miec triple double w kazdym meczu. Tyle, ze reszta zespolu musi trafiac, jak dzisiaj np Wally. Gdyby oni (role-playerzy Cavs) potrafili byc "consistent" to Lebron nie musialby wcale tyle rzutow w ofensywie forsowac. Jedynym sposobem na powstrzymanie jest odebranie pilki z jego rak, co jest mozliwe tylko i wylacznie przy podwojeniu. Ale wtedy ktos jest wide-open. Teraz Rockets - Jazz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam na co odpowiadac, wiec tak jako gosc ktory nie lubi jamesa wiadomo ze troche przeginam, ale staralem sie byc rzetelny wiec tak postaram sie poprawic i stosowac znaki interpunkcyjne, ale prosze o wyrozumiałoś w tej sprawie :) :) :) :) :) :) :) :) a teraz dalej o tym ze ma cleveland w dupie to wnioskuje wlasnie z tego amerykanskiego wydania super expresu :) :) :) :) jesli dla was typ pochodzacy z okolic cleveland w decydujacym meczu ps przychodzi na stadion i kibicuje jankesom przeciwko swojej domowej druzynie, to nie jest problem to ja naprawde gratuluje, z tym relatywizmem to wlasnie pod to to podpasowuje, co tam indians przeciez nyy sa fajniejsi tyle tytułów nawygrywali i wogole. ira newble wymyslil ta akcje ze zbieraniem podpisow protestu wsrod koszykarzy, w cleveland sie ziomki z druzyny pod to podlączyli ale dla jamesa to by bylo zaduzo walnac tam swój autograf, co go tam czarnuch w sudanie obchodzą. Dalej nie chodzilo mi o inteligencje tak ogolnie tylko o te boiskowa, ogladalem wszystkie mecze zeszlorocznych finalow i w decydujacym meczu typ na 5 min do konca mial chyba trzy straty w tym parę bylo naprawde kuriozalnych, najbardziej mi sie podobała ta kiedy wbil sobie piłke w kolano prawie zupelnie nie kryty, wątpię zeby mj czy kobe tak zagrali te koncowki. Na koniec mialem jakies tam swoje powody zeby goscia nie lubic staralem sie je jakos udokumentowac lepiej gorzej, ani razu nie powiedzialem ze typ jest zlym koszykarzem, i prosilem o jakies kontr argumenty na obrone jamesa zeby mozna bylo o tym jokos pogadac, i mnie gościa ktory nie lubi jamesa mozna bylo do niego choc troche przekonac, myslalem ze jego sympatykow na to z latwością stac. A w zamian dostałem, to mnie najbardziej zabolało :) , obrazę mojej interpunkcji, wiec karsp ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,...........................................................................,,,,,,,,,,,,,,

mam nadzieje ze ci wynagrodzily te znaki wszystkie brakujące dotychczas :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow. nie jestem fanem Jamesa wiec co logiczne rozplywal sie nad nim nie bede ;-) Ale przyznam ze tak fenomenalnego meczu w czyims wykonaniu dawno nie widzialem. Wczoraj chocby mial obok siebie mnie i trzech mi podobnych grajkow to Wizz i tak bysmy pokonali :P Kazdy aspekt jego gry to byla bajka i tyle w tym temacie.

 

Ogolnie seria mimo ze Wizards zrobili z siebie posmiewisko (rowniez grą wczoraj) fajna. Ta cala nienawisc do LeBrona, ostre jego traktowanie, buczenie, faulowanie itd. nadawaly charakteru tej rywalizacji. Fajnie im sie James odgryzal pokazujac ze moga mu naskoczyc a nie cos tym wszystkim zdzialac. Po prostu Czarodzieje byli za slabi i tyle, gdyby to byli tacy Pizdons i z podobnym nastawieniem... to by sie dzialo. Ale spoko, poczekajmy a moze dozyjemy. Jesli tak to bedzie to cos pieknego a ja... bede kibicowal Cavsom (?) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak cicho ze strony tych, którzy liczyli na Wizards :P W ogole jakos cicho... :D Czekam az wieksza ilosc fanow wypowie się o zwycięstwie CC xD

 

Elwariato mozesz sobie oceniać Jamesa jak chcesz, ale sam go dobrze nie znasz. Zresztą nie obchodzi mnie bardzo to, co on sobie robi poza koszem... wazne, ze zagral krolewsko. Mądra gra i 27/13/13. Co do tego kibicowania Yankees z NY to chyba nic wielkiego. Czy jeśli byłbym z Krakowa to od razu muszę kibicować Wisle? :roll: O tym podpisie dla Newbla nie slyszalem, ale pamietaj, że Bron ma wlasną fundacje i mimo wszystko dużo pomaga. Szkoda czasu na to, aby walczyc z jego haterostwem...

 

Jak taka wygrana nad nienawidzonym rywalem fajnie smakuje :twisted: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak cicho ze strony tych, którzy liczyli na Wizards :P W ogole jakos cicho... :D Czekam az wieksza ilosc fanow wypowie się o zwycięstwie CC xD

 

Elwariato mozesz sobie oceniać Jamesa jak chcesz, ale sam go dobrze nie znasz. Zresztą nie obchodzi mnie bardzo to, co on sobie robi poza koszem... wazne, ze zagral krolewsko. Mądra gra i 27/13/13. Co do tego kibicowania Yankees z NY to chyba nic wielkiego. Czy jeśli byłbym z Krakowa to od razu muszę kibicować Wisle? :roll: O tym podpisie dla Newbla nie slyszalem, ale pamietaj, że Bron ma wlasną fundacje i mimo wszystko dużo pomaga. Szkoda czasu na to, aby walczyc z jego haterostwem...

 

Jak taka wygrana nad nienawidzonym rywalem fajnie smakuje :twisted: :mrgreen:

Ja nie chcę tutaj krytykować Jamesa, ani wszczynać jakiejś kłótni, ale muszę coś napisać.

 

Jeśli byłbyś fanem Legii i mieszkał w Krakowie, i nie wstydził byś się tego, a był z siebie dumny, to nie raz wylądowałbyś w szpitalu :wink:

 

A co do tej fundacji, to jest to typowa akcja pod publiczkę, ale to tylko moja opinia. Robi sobie chłop fundację, żeby mieć dobrą opinię publiczną, a tak na prawdę wygląda to tak, że całą fundacją zajmuje się ktoś inny, a on z nią nie ma za dużo wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz dalej o tym ze ma cleveland w dupie to wnioskuje wlasnie z tego amerykanskiego wydania super expresu :) :) :) :)

o polskim życiu społecznym./politycznym/gwiazdorskim też dowiadujesz się i wierzysz we wszystko co jest napisane w 'Fakcie'?

Bo sorki ale mógłbyś się lepiej postarać, bo takie gazety mają niewielką reputację i praktycznie zerową wierzytelność.

 

esli dla was typ pochodzacy z okolic cleveland w decydujacym meczu ps przychodzi na stadion i kibicuje jankesom przeciwko swojej domowej druzynie, to nie jest problem to ja naprawde gratuluje

On gra dla Cavs i przede wszystkim chodzi o to by dla nich robił co w mojej mocy, a to podważyłeś więc NYY olewamy.Chodzi mi o 'fajna paczke z szatni' i ' zalezy im bardziej niż Jamesowi'. Aha i każdy myśle ma swoje sympatie/antypatie i nikt nie zabroni mu kibicowac innej drużynie niż z jego miasta, osobiście nie widze w tym nic złego bo tak samo kibicujeszJazz, ja Milanowi czy Cavs i nikt z tego problemu nie robi. I np jakbys się przeprowadził do Nowego Jorku to byś naglę zaczął Knicks kibicować w meczu z utah? Szczerzę wątpie.

A i proszę o link do tych podpisów, bo przyznam się szczerze nie słyszałem.

 

Dalej nie chodzilo mi o inteligencje tak ogolnie tylko o te boiskowa, ogladalem wszystkie mecze zeszlorocznych finalow i w decydujacym meczu typ na 5 min do konca mial chyba trzy straty w tym parę bylo naprawde kuriozalnych, najbardziej mi sie podobała ta kiedy wbil sobie piłke w kolano prawie zupelnie nie kryty, wątpię zeby mj czy kobe tak zagrali te koncowki.

A i szkoda że oglądałes tylko Finału w ktorych i tak James po stronie kiepskich Cavs był wyróżniającą się postacią, nie widzałeś wcześniejszych meczów np z Pistons. szkoda że nie pamięasz jak jedną z gier koncertowo spieprzył Varejao, szkoda że nie pamiętasz ile razy James sam wygrywał za Cleveland, ile razytrafiał te trudne rzuty. nie chce wchodzić w dyskusję o Kobe ale zdaje się ma on gorszą statystykę clutch od Lebrna więc powstrzymałbym się od tego typu opinii, tym bardziej ze w okresie samotnego liderowania wiele on nie zdziałał. nie chce wchodzić po raz milionowy w dyskusję Kobe>Lebron czy odwrotnie ale bez ignorancji w porównywaniu obu panów.

 

 

Na koniec mialem jakies tam swoje powody zeby goscia nie lubic staralem sie je jakos udokumentowac lepiej gorzej, ani razu nie powiedzialem ze typ jest zlym koszykarzem, i prosilem o jakies kontr argumenty na obrone jamesa zeby mozna bylo o tym jokos pogadac, i mnie gościa ktory nie lubi jamesa mozna bylo do niego choc troche przekonac, myslalem ze jego sympatykow na to z latwością stac

Nie wiem jak masz go polubić stary, nie znam go, tylko oceniam jakim jest koszykarzem bo na tyle mam możliwość i nie mogę się zgodzić z tym że nie ma woli zwyciężania czy nie zależy mu na sukcesach z Cavs toteż wszedłem w tę dyskusję. Lubić go nie musisz, ale doceniać wypadałoby. :)

a i nie napisałeś że jest złym koszykarzem?

'a takiemu bryantowi( ktorego fanem nie jestem) nie dorasta do piet,' a to? :) Chętnie poznam co przemawia tak mocno za Kobasem.

 

A w zamian dostałem, to mnie najbardziej zabolało :) , obrazę mojej interpunkcji, wiec karsp ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,...........................................................................,,,,,,,,,,,,,,

mam nadzieje ze ci wynagrodzily te znaki wszystkie brakujące dotychczas :) :) :) :) :) :) :) :) :)

 

No dzięki dzięki. :) TO nie była obraza, tylko po prostu czasami naprawdę ciężko się Ciebie czyta, trudno załapać całkowity kontekst jak wiele znaków inter. jest zgubiony i nie byłem do końca pewny czy dobrze cię rozumiem. Jeżeli poczułes się urażony to wiadomo- sorr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego nielubienia James, sluchalem ciekawej audycji w radiu (tylko powtarzam) na temat tego, ze liga po prostu nie "kupuje Lebrona" Ludzie nie chca go ogldac (o tym mowia liczby, a one nie klamia) I nie jest to wina tego, ze on jest w Cleveland. Choc nie jest powiedziane, ze grajac dla NYK bylo by inaczej. Tak czy inaczej czegos takiego jak sympatii kibicow nie da sie kupic. Nie da sie tego wypromowac. Albo to masz albo nie. Zawodnicy jak Jordan, Kobe po prostu chcieli/chca byc ogladani przez amerykanow wzbudzaja ich zainteresownaie. Nawet jesli nie sa do konca lubiani. Lebron - nie. I jak bylo powiedziane wczesniej, moze gdyby gral dla NYK bylo by inaczej ale nie koniecznie. Clippersi graja w Los Angeles i wszyscy maja ten klub w dupie. Podobnie jak NYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.