Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2018/19 czyli vanitas vanitatum et omnia vanitas


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia dyskusyjna. Kawhi ma taki sam impact jak PG13, ale jest skuteczniejszy. Jokić robi drugi wynik na mocnym zachodzie i podaje dwa razy lepiej. Curry robi 29/5/5 na epickiej skuteczności 50/45/93. Embiid to maszyna do DD ze średnimi 27/13/4/2. Moim zdaniem nie ma TOP3 w tym momencie, bo za dużo graczy gra na zajebistym poziomie. Ciężki wybór co do MVP, ale PG13 na pewno jest wśród kandydatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi gra z grubsza to co George w ataku z tą różnicą ż ten drugi dokłada do tego jeszcze DPOY obrone

Curry o dziwo w statach wygląda nawet gorzej niż Durant, tylko żaden z nich nie jest imo tak zajebisty żeby przy takiej przewadze w supporcie być na poważnie w dyskusji

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek? Antek został ostatnio wyjaśniony z OKC 7 czapami. Koleś, gdyby nie jego atletyzm był by nikim. Rzutu nie ma, technika pozostawia dużo do życzenia. Mocniejsza obrona skupiająca się na nim w postaci dwóch mocnych w D ziutków i Giannis pęka.

 

Leonard opuścił 13 meczy w RS już. Chyba trochę dużo aby twierdzić że ma taki sam impact jak PG13.

 

Curry już tak nas przyzwyczaił do swojej kosmicznej gry, że na nikim to już wrażenia nie robi, a już na pewno nie na tych co MVP wybierają.

 

Nie mniej trzeba się zgodzić że czołówka jest mega upchana, tyle że po tym co zobaczyłem ostatnio w wydaniu Giannisa mam mocne wątpliwości czy powinien on tam być. Wiadomo - jeden mecz, ale real MVP nie powinien dać siebie tak zgasić i powinien coś więcej potrafić niż tylko na pałe kierunek pomalowane. 

 

Harden, George, Embiid, Giannis, Curry, Leonard ( za te opuszczone mecze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, to tak jak powiedzieć że Steph bazuje tylko na trójce (tak wiem nie tylko i że dużo pracy w to włożył ok). Masz jakiś dar to z niego korzystaj, tak jak Gobert korzysta z łap, to Giannis niech korzysta z budowy.

 

PG odstaje od Hardena czy Stepha (ok wiem że długo go nie było, spokój) i raczej jest w tym drugim tierze. Nie zmienia to faktu że gra kosmiczny sezon, świetny skillset jak na wingmena co robi na mnie niesamowite wrażenie, uwielbiam zawodników którzy palą contested trójki po stepbacku, chwilę później robią monster chasedown blocka, by następnie robić windmilla. Bardzo przyjemnie się go ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, to tak jak powiedzieć że Steph bazuje tylko na trójce (tak wiem nie tylko i że dużo pracy w to włożył ok). Masz jakiś dar to z niego korzystaj, tak jak Gobert korzysta z łap, to Giannis niech korzysta z budowy.

 

PG odstaje od Hardena czy Stepha (ok wiem że długo go nie było, spokój) i raczej jest w tym drugim tierze. Nie zmienia to faktu że gra kosmiczny sezon, świetny skillset jak na wingmena co robi na mnie niesamowite wrażenie, uwielbiam zawodników którzy palą contested trójki po stepbacku, chwilę później robią monster chasedown blocka, by następnie robić windmilla. Bardzo przyjemnie się go ogląda.

 

Czy mogę się odnieść do pogrubionego niczym kibice Lakers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem pozytywnie zaskoczony tym jaki sezon rozgrywa PG13.

Byłem j jego ogromnym fanem (w zasadzie nadal jestem) z czasów Indiany ale w poprzednim sezonie czułem się strasznie zawiedziony jego postawa i zupełnie nie spodziewałem się takiej odmiany w tym sezonie.

Rok temu jak mu się chciało to miewal świetne mecze (jak z cavs tuż przed trade deadline) ale w większości gier wyglądał jakby mu się nie chciało.

I wtedy zaliczal mecze z fg typu 2/19 czy 1/8.. A do tego w obronie też chciało mu się średnio.

Widocznie nowy kontrakt i zgranie z drużyną dało mu motywacyjnego kopa bo potencjał wiadomo bym zawsze :)

W tym roku póki co murowany kandydat do DPOY oraz top 3 w wyścigu po MVP

Edytowane przez Hombre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawdziwą przyjemnością się patrzy na altruistycznego Russa, który nie pałuje bezsensownych rzutów, tylko szuka lepiej ustawionych kolegów. Jest moc w takim wydaniu Thunder. Piękne otwarcie tej soboty. :)

Co nie? Już w zeszłym meczu było to widać ale dzisiaj selekcja wręcz idealna.

 

I kurde ładnie OKC idzie w górę tabeli w trójkach.

 

Typowałem 2:1 po tripe na wschodzie a już mamy 2:0. Teraz Boston i trzeba im humory popsuć oraz dorzucić cegiełkę do odejścia Irvinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie dla oceny shot selection Westbrooka? Uwzględniając średnią ligową (55.8%TS), to Westbrook (48%) gra chyba najgorszy sezon alltime dla 20ppg scorera pod względem efektywności, tzn. zescrollowałem do lat 70. i nikt nie był gorszy, w 2004 roku średnia to było 51.9%TS, nawet Jamal Mashburn nie był gorszy.  

 

But heey, robi tylko 7/18 z gry, nie 9/26, patrzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie dla oceny shot selection Westbrooka? Uwzględniając średnią ligową (55.8%TS), to Westbrook (48%) gra chyba najgorszy sezon alltime dla 20ppg scorera pod względem efektywności, tzn. zescrollowałem do lat 70. i nikt nie był gorszy, w 2004 roku średnia to było 51.9%TS, nawet Jamal Mashburn nie był gorszy.  

 

But heey, robi tylko 7/18 z gry, nie 9/26, patrzcie.

 

Do selection nie ma żadnego, ale jego obecność nie szkodzi a nawet dużo pomaga bo rozprowadza piłkę pięknie.

 

Poza tym to selection i tak jest o wiele lepsze.

 

Ale teraz właśnie piąteczka pod rząd. Russ czyta co piszesz i się wkuRRił :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.