Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Jendras napisał:

Tam drugim najlepszym graczem w ataku był kto, Jeremy Lamb?

faktem jest ze AD to teraz ogromne mozliwosci.

siort wie czy np. nie skonczy sie to tak ze przyjdzie rubio i deandre, bo  moim zdaniem kazdy kto jest free w te wakacje po tym co sie stalo juz ma zapaloną lampke w glowie a moze lakers?

ze sklad sie uzupelni to jest oczywiste i na bank bedzie ok.

osobiscie zdecydowanie pozbyl bym sie tego wszystkiego co mieli tak zenujace w tamtym sezonie, w sensie wymieniamy caly szrot. zostaja kuzma i lebron. zadnego rondo, javela stephensonowm beasleyow. obudowac trzon ktory jest na ten moment lebron kuzma davis mozna znacznie lepiej patrzac na to co jest na fa. generalnie wszystko jest mozliwe szczegolnie jak lebron zacznie dzwonic ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej wymianie, w perspektywie tego, że era GSW raczej dobiegła końca, Lakers mają realne szanse na mistrzostwo w nadchodzącym i kolejnych sezonach. Myślę, że James da jeszcze o sobie przypomnieć, kto jest najlepszy w NBA, zwłaszcza po dłużej przerwie, pierwszej od wielu, wielu lat ;).

Oczywiście to nie koniec ruchów Lakers, jest duża szansa, że jakaś trzecia gwiazda dołączy do teamu, ale nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej sytuacji niż Irvinga. Uważam, że Irving-James stanowili świetny duet (lepszy niż James-Wade), który niesamowicie dobrze się uzupełniał - Kyrie wyjątkowo korzystał na dodatkowym miejscu na boisku, które dawał mu LeBron. Poza boiskiem też się raczej świetnie dogadywali i rozumieli. Po prostu Irvingowi strzelił głupi pomysł do głowy pewnego razu, że jako lider również może się sprawdzić i chciał pójść w swoją stronę oraz spróbować czegoś innego. Po tylu latach wydaje mi się, że zmądrzał i wróci do tatusia ;).

Serio, Irving to najlepszy partner jakiego James miał w życiu pod względem dopasowania. Przez te wszystkie lata, nawet w obliczu tego jak ich drogi się rozeszły, nie widziałem niczego co by mnie przekonało do tego, że oni już nigdy razem w jednym zespole nie zagrają. Wręcz nabrałem pewności do tego, że jeszcze do siebie kiedyś wrócą, bo czas zweryfikował to, że oni siebie wzajemnie potrzebują. W tej sytuacji Kemba czy Butler to duży eksperyment, który może nie wypalić i jest ryzykiem samym w sobie. Natomiast Irving to ruch, który wypali na 100%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli Davis zrezygnuje z trade kickera, co podobno ma zrobić.

W tym scenariuszu nie musi.

Ale Woj coś ponoć powiedział, że deal ma być oficjalnie wykonany 6 lipca, co byłoby kiepską wiadomością.

edit: podobno Bobby Marks powiedział, że Davis dostanie bonus, czyli będzie jeszcze mniej kasy.

O trzeciej gwieździe można więc zapomnieć. No cóż, a już myślałem, że nic tym razem nie spierdolili...

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ich pieknie Griffin rozebral, jeszcze dla jaj zostawil tego “highly coveted” kasztana i zabral wszystkie picki w stylu Aingea.

teraz pora na 31 letniego Butlera na maxie! 

cos czuje ze im szczescie znowu dopisze i ktos sie polamie, nawet davis ma calkiem dluga historie urazow a tu trzeba bedzie troche dociskac bo zachod calkiem plaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, memento1984 napisał:

Ale ich pieknie Griffin rozebral, jeszcze dla jaj zostawil tego “highly coveted” kasztana i zabral wszystkie picki w stylu Aingea.

teraz pora na 31 letniego Butlera na maxie! 

cos czuje ze im szczescie znowu dopisze i ktos sie polamie, nawet davis ma calkiem dluga historie urazow a tu trzeba bedzie troche dociskac bo zachod calkiem plaski.

Butler glupi nie jest. Wezmie maxa od 76ers.

Mnie ciekawi ta bomba o ktorej sie mowi. Sam tweet Jamesa po info o trade Davisa dosc ciekawy. 

"Dopiero poczatek".

Pewnie juz maja dogadanego kolejnego SS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to różnica z perspektywy Davisa czy zostanie oficjalnie graczem Lakers 6 lipca czy dopiero po odczekaniu tych kilkudziesięciu dni? Dziwne, że takie mogłoby się wydawać drugorzędne kwestie jeszcze nie są dograne.

Jakby Davis zrezygnował z tych 4 baniek (nigdzie na tt Marksa nie widzę, żeby to potwierdzał), to nawet przy dokonaniu wymiany 6 lipca na Russella styknie :D

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy komuś jeszcze się podobnie kojarzy ale mnie ta wymiana przypomina podobne wydarzenie z niezbyt odległej przeszłości. Tak samo drugi sezon w nowym domu ,trzy pierwszorundowe picki rok po roku,podobna narracja ,że nasze picki są bez żadnej wartości kiedy natychmiast walczymy o mistrza,tak samo dogadane w czerwcu do sfinalizowania w lipcu,podobnie  gwiazda rezygnuje z bonusa w postaci trade kickera wcześniej z no trade clause,podobny entuzjazm kibiców ,którym wydaje się ,że złapali Pana Boga za nogi.Ciekawe jaki będzie finał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mayor napisał:

Nie wiem czy komuś jeszcze się podobnie kojarzy ale mnie ta wymiana przypomina podobne wydarzenie z niezbyt odległej przeszłości. Tak samo drugi sezon w nowym domu ,trzy pierwszorundowe picki rok po roku,podobna narracja ,że nasze picki są bez żadnej wartości kiedy natychmiast walczymy o mistrza,tak samo dogadane w czerwcu do sfinalizowania w lipcu,podobnie  gwiazda rezygnuje z bonusa w postaci trade kickera wcześniej z no trade clause,podobny entuzjazm kibiców ,którym wydaje się ,że złapali Pana Boga za nogi.Ciekawe jaki będzie finał ?

sytuacja sytuacji nie równa. ja nie rozumiem jak ludzie tak łatwo dają sie zlapac w takie paranoiczne pułapki, ze cos kiedys było zle, to teraz tez tak musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, dannygd napisał:

Dla tych co jeszcze nie widzieli :)

 

 

Patrząc kto poleciał a kto został to kluczem wydaje się być zdrowie.

Lonzo jako pierwszy na odstrzał bo grał tyle co nic, drugi na liście Ingram i potem Hart.

Lakersi zostawili sobie po prostu najbardziej żywotnego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.