Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalem i gra nie wyglada tak zle, tylko Celci ceglili strasznie(glownie mlodzi Brown i Tatum).

Nie ma co panikowac, to dopiero poczatek sezonu jeszcze trzeba sie zgrac z Hayem/poczekac az wroci do pelni swoich mozliwosci i jak to nie wypali to wtedy mozna zaczac panikowac.

Hayward zmienił nieco sposób grania, ale mi się tam podoba. A najbardziej podoba mi się jego rzut, typowo książkowy, jak wpada to zawsze swissssh. Nie wiem czy rzucał tak w Jazz, ale ta kontuzja zrobiła z niego niezłego strzelca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward zmienił nieco sposób grania, ale mi się tam podoba. A najbardziej podoba mi się jego rzut, typowo książkowy, jak wpada to zawsze swissssh. Nie wiem czy rzucał tak w Jazz, ale ta kontuzja zrobiła z niego niezłego strzelca :D

Szczerze powiedziawszy jakos nigdy nie mialem okazji ogladac Haywarda w Jazz ale z tego co czytalem o nim i o jego all-around skills to wydaje mi sie ze Brad zrobi z niego drugiego Horforda tzn. bedzie odpowiedzialny za male rzeczy, playmaking i tym podobne.

Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale przez brak wysokich obawiam sie ze polegna w potencjalnej serii z Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy jakos nigdy nie mialem okazji ogladac Haywarda w Jazz ale z tego co czytalem o nim i o jego all-around skills to wydaje mi sie ze Brad zrobi z niego drugiego Horforda tzn. bedzie odpowiedzialny za male rzeczy, playmaking i tym podobne.

Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale przez brak wysokich obawiam sie ze polegna w potencjalnej serii z Raptors.

Nie wiem co zmieni Brad ale Hayward jest cieniem gracza z Jazz

Tam było drugim kreatorem. Dużo kozlował podawał . Dobrze rzucał po Koźle po wyjściu na zasłonie. On dużo ścinał pod kosz wzdłuż linii końcowej. Dużo akcji miał kiedy wjeżdżał pod kosz jak buldożer i albo wymuszał faul albo przepychał rywala i zdobywał pkt.

 

Ogólnie smutno się patrzy na jednego z moich ulubionych graczy bo kontuzja zabrała dynamikę z jego gry

 

No i w Jazz on już był mini Horfordem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz dziwny. Gwiazdy nic nie grały, wynik ciągnął zardzewiały Hayward i Brown. Cały Jaylen, kilka meczów słabych i nagle bum. Mecz wygrała ławka. O ile Morris jest świetny od jakiegoś czasu to Theis zaskoczył chyba nawet samego siebie. Williams wygląda obiecująco. Wolałem Robertsona czy jakoś tak z Knicks, ale jak na taki numerem draftu to strata żadna. A jak z 44 będzie słabo grał to Ainge zaraz go wymieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co najbardziej cieszy, to odrobinę bardziej agresywny Hay, który próbuje coś kończyć w transition, nawet pomimo dostania chasing bloka od Drumma. W poprzednich meczach nawet nie spojrzał na kosz w takich sytuacjach. Widać, ze proces jego odbudowy będzie długi i trudny, zwłaszcza, że stracił bardzo na wyskoku i wszystko w górze jest robione co najmniej 30 cm niżej. Pytanie, czy to ciało, czy głowa. Odpowiedź dostaniemy najwcześniej za kilka miesięcy.

 

Williams fajnie ogarnięty, ponoć bardzo ciężko pracuje na treningach i te minuty to nagroda od Brada.

 

Bardzo, bardzo szkoda będzie puszczać Morrisa po sezonie, obecność tak stabilnego vetsa to coś nieocenionego dla tego zespołu. Wątpię, żeby wziął spory paycut, żeby podpisać jak Baynes w tym offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to Pistons byli w tym meczu przypadkiem beznadziejnym. Szczególnie ich frontcourt. Serio wciągnęliśmy Drumma i Griffina Horfordem, Theisem i Morrisem? Jak to się stało, nie wiem do tej pory :D. U nas widać że coś zaczyna się w końcu dziać. Dobra skuteczność, świetny ruch piłki, fajnie to wyglądało. Oby po tym falstarcie taki poziom był już utrzymany. A no i jeszcze jeden szczegół, Kyrie nie forsował rzutów, Tatum też dzisiaj nieco w cieniu, a Robert Williams dość zacnie wita się z NBA. 3 bloki i highlight play od razu po wejściu w 7 minut gry? No problemo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.